Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pani

WYWIAD kl4udi4

Recommended Posts

Piękna, ponętna, inteligentna z nutką ironii...

Poznajcie Klaudię! :*

Cześć Kochana - <cmok>! Miło, że znalazłaś chwilkę na wywiad. Jak się czujesz po kąpieli?

Witam bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych, czytających ten wywiad. Otóż tą zaiście melancholijną, wieczorową porą, pani Karolina poprosiła mnie o udzielenie wywiadu, a że klient w krawacie jest mniej awanturujący się, postanowiłam najpierw się wykąpać i wysztafirować. Samopoczucie po kąpieli całkiem znośne, porównywalne do zjedzenia swojego ulubionego smaku gumy Mamby.

Myślę, że równie dobrze smakujesz, mmm. Z pewnością wiele osób może Cię nie znać. W podaniu na Admina DD2 zaznaczyłaś, że masz 20 lat. Czy na tyle też się czujesz?

Na pewno wiele osób mnie nie zna, bo przybyłam włącznie z Tobą z kebabów i Turasów (jak to mówi @Zdybson - aż zachciewa się kebaba). Ty masz 20 lat, ja mam 20 lat - przed nami sióóóódme niebo :-). Wiek to tylko liczba, liczy się stan umysłu. Ja nadal zachwycam się widząc małe pieski, cieszę się widząc kwitnące kwiatuszki i sympatycznych ludzi na ulicy, bo życie to chwila i trzeba je doceniać na każdym kroku. Wiek jest nam potrzebny w formalnościach. Czuję się wciąż na 14-15, gdy tak staram emanować się uśmiechem pośród pogrążonych rutyną i znużeniem osób wokoło. Ale i też potrafię obiektywnie podejść do rozwiązywania problemów, zachować zimną krew, kiedy coś się dzieje i spojrzeć z statycznego punktu widzenia.

To bardzo ludzkie, naturalne... Ehh, kleo, miłościo Ty moja za czasów Turek-City, jak i teraz.Tęsknisz za nim, za tamtą Siecią? Czy może na tyle się już tutaj oswoiłaś, że żadne straszenie nic nie wskóra? Dla wtajemniczonych - pozdrowienia dla Hewena!

Tęsknie za tamtą siecią, może dlatego że miałam na nią w mniejszym, bądź większym stopniu wpływ. Pełniąc rolę moderatora, jak i admina różnych serwerów czułam, że przyczyniam się do odratowania obumarłej róży, z której odpadają kolce. Tęsknota i sentyment to takie dwa pierdoliki, które najczęściej psują ludziom psychikę, więc warto zamknąć tamten temat (ale i dobrze go wspominać) i zacząć na nowo budować coś, co zostało tam utracone. Na ten czas wciąż oswajam się z tą siecią, cieszę się, że tyle użytkowników postanowiło "wyprowadzić" się z nami, ale i szanuję zdanie tych, którzy podjęli odgórną decyzję, że żadnej innej sieci nie są w stanie pokochać. Powoli zagłębiam się w działanie zamkniętej enklawy (jak mi się na początku wydawało) Mordowni i chciałabym się wspinać po rangach aż ku górze. Kto wie, być może kiedyś dostanę szansę, by pomagać w randze moderatora? Czas pokaże. A pozdrowienia dla Hewena oczywiście - jak najbardziej!

Turek jest miastem, skąd pochodzisz. Czy tutaj właśnie się urodziłaś, zamieszkiwałaś to miasto od dziecka? Gdzie w danej chwili mieszkasz i w jakim miejscu wróżysz swoją przyszłość?

Urodziłam się w Koninie, ale nic mnie z tym miastem nie łączy. Mieszkam w Turku od zawsze i być może dodatkowo fakt ten rozigrał dodatkowo mój żar w sercu przy upadku sieci. Turek staje się miastem geriatrycznym i wiele młodych dawno już wyjechało. Mieszkam we Wrocławiu i raczej już tam zostanę. Ale tak jak wspominałam, tęsknota i sentyment jako główne pierdoliki sprawiają, że wraca się tu, wraca się w rodzinne strony i żyje się tym, co jest :).

Jak to się stało, że trafiłaś na byłą już niestety Sieć Turek-City?

Na sieć Turek-City wbrew pozorom nie trafiłam ze względu na Counter-Strike. Dołączyłam do niej z serwerem Minecraft, który prowadziłam z byłym znajomym. Gdy serwer upadł i sprawy zaczęły się komplikować, siedziałam na forum i poznawałam coraz więcej użytkowników. Dowiedziałam się, że sporo z nich także pochodzi z Turku, a także H@ to rodowici turkowianie. Serwer upadł i Minecraft odszedł na zupełnie inny, dalszy tor. Po jakimś czasie pobytu na forum weszłam na TS'a i ściągnęłam sobie 1.6 na Non-Steamie. Tak to się właśnie zaczęło.

Z tego, co pamiętam - oczywiście mogę się mylić, pełniłaś rolę Moderatora, nie mając jeszcze dobrej wiedzi o Counter Strike 1.6. Czy to prawda?

To prawda. Pomimo tego, że ówcześnie było dwóch moderatorów, to równocześnie graczy także było więcej. Co za tym idzie, więcej próśb o unban i więcej screenshotów do sprawdzenia. H@ pokazał mi przykładowe screenshoty i objaśnił w jaki sposób je sprawdzać. Oprócz tego szybko ogarnęłam opcje zamykania/otwierania tematów i wszystkie inne moderatorskie sztuczki. Po pewnym czasie ściągnęłam CS 1.6 i poleciałam na głęboką wodę Only De_Dust2 przy 32 slotach. Stwierdziłam, że to wszystko wygląda inaczej, niż na screenshotach podawanych przez graczy. Moją wadą wtedy było niskie trzymacie celownika, ale to być może broń mnie przeważała. Teraz w sumie podobnie często jak wtedy gryzę piach, więc nic się nie zmieniło x D.

Nie zgadzam się! Nie raz widziałam, że otwierasz tabelę na Only DD2 Mordowni! No to jak to jest... Ile grasz już w CS'a?

Czasem się zdarzy, jak drużyna przeciwna boci, to i ślepej kurze zdarzy się ziarno. Gram krótko. W porównaniu do wszystkich innych wokoło mój 3 i pół letni staż ma się nijak do 9, 10 lat ciągłej gry.

Ohh, myślę, że grasz lepiej i ograniasz o wiele więcej, niż przeciętny gracz. Ulubiona broń?

Dzięki, miło to słyszeć. Jestem unikatem; w terrorystach wolę strzelać C4A1, a w Counter terrorystach AK. Jest mi tak lepiej i zupełnie nie wiem, czym to jest spowodowane. Dzięki VIP'owi na serwerze oczywiście jest to możliwe, dzięki menu broni dostępnego na początku rundy. Z tego miejsca oczywiście zachęcam wszystkich do zakupu VIPa, można szaleć w CT bronią tych złych terrorystów i vice versa, a oni patrzą i myślą: "Ło, a skun una mo to broń, co jo".

Ja też! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że lepiej mi idzie w CT, mając AK! Zapomniałaś dodać... Krowa jest za darmo. Właśnie... Ostatnio padł pomysł, aby stworzyć serwer Only Krowa. Grałabyś? Jakie są Twoje ulubione serwery, mody?

Dokładnie, darmowa krowa dodatkowo daje super fun na serwerze i wkurzenie innych graczy, bo głośno, etc, itd, itp. Ale trzeba to olać, są wakacje (Pozdrawiam z tego miejsca Kto?). Oczywiście, że grałabym, ale trzeba by było chyba do niego zakładać zamiast słuchawek, zatyczki do uszu :D Moje ulubione mody to zdecydowanie ODD2, chociaż także lubię pograć na innych mapach, takich jak aztec, inferno, nuke. Bardzo podobał mi się także mod HNS Chowany, na którym mieliśmy okazję grać na starym Turku-city. Było wiele śmiechu i chociaż wielu graczom nie wyrabiały FPSy przez latarki i ciągłe zmienianie kolorów, bardzo miło wspominam ówczesną grę na tym serwerze, a zwłaszcza mapę cs_alpin.

Przyznam się szczerze, że nie kojarzę tej mapy. Postaram się jednak to nadrobić. Jeśli mówimy już o Sieciach... Jak oceniasz Mordownie? Administrację, forum - co byś zmieniła?

Nie mogę przyzwyczaić się do tego wystroju forum. Pierwszy raz, jak weszłam na forum Mordowni, skojarzyło mi się ono ze wcześnie tworzonymi stronami, w latach 90. Dużo, bardzo dużo chaotycznie dobranych kolorków, upchane działy i ogólna żeżuncja. Po czasie jest lepiej, widać zmiany wprowadzone przez damską rękę. Ale także i władza się tutaj zmieniła przez pół roku, jakie jestem tutaj zarejestrowana. Pełne głowy pomysłów, wielki wkład pracy, po nitce do kłębka i wszystko będzie cacy i malina.

Niestety, tutaj stanę w obronie Administracji, a bardziej Właścicieli. Kolejna próba wykupu nowego stylu zakończyła się niepowodzeniem. Wielki minus dla sprzedającego... Od września mam nadzieję, że będzie wprowadzony już nowy styl, który umili widok wszystkim graczom. Wydajesz się być osobą bardzo pomysłową. Czy jest jakaś rzecz, którą chciałabyś teraz wprowadzić na Mordowni? Taką, którą da się zrobić od ręki.

Okej, nie jestem aż tak bardzo zagłębiona w sprawy właścicieli i patrzę na to nieco z boku. Rozumiem, że zdarzają się problemy. W PRL'u wciąż żyją ludzie i tak samo jak cwaniaki lat 00' słodzą herbaty i ubierają buty przy wyjściu z domu. Co by można tutaj dodać... Moja pomysłowość zwiększa się wraz ze wzrostem spożytego alkoholu, natomiast brakuje mi zakładki BanID po lewej stronie forum (tam gdzie odnośnik dp Facebooka, Instagrama, Youtube i Steam). Oprócz tego trochę nie podoba mi się system wiadomości, ale domyślam się, że to wszystko wpisuje się pod silnik/styl forum i nie można takich rzeczy odpicować na boku.

Myślę, że samego Banid'a można wprowadzić od ręki, prawda @Dziku? Chcąc tak trochę odbić się od świata CS'a... Co aktualnie robisz?

Ja na nic nie nalegam, nic nie proponuję, ale skoro już pytasz to proponuję, ale żeby tak sama od siebie, to nie, no, oczywiście, ja się nie narzucam. <skromniś>. Po co odbijać się od świata CS'a, tam jest gorsza grafika, wszystko laguje i ludzie nie noszą przy sobie defów. :-/ Aktualnie ambitnie siedzę przy komputerze i słucham jak rozmawiacie na TSie o Disco Polo, grze na serwerze i o audio wywiadzie ze średnim grubaskiem grającym w piłkę - drugi już raz wspomnianym w tym wywiadzie - Zdybsonem. Swoją drogą bardzo ciekawy sposób przedstawienia postaci, wywiad bardzo ciekawy i wykonanie też gites.

Czy sama wolisz audio wywiady czy taką tradycyjną formę? Myślę, że znajdą się chętni, aby usłyszeć Twój ponętny głos, czyt. ja.

Szczerze powiedziawczy preferują wywiady pisane, bo mam więcej czasu na zastanowienie się, jaki przekaz myślowy mam w danym momencie zastosować tak, by był on zrozumiały i jasny dla wszystkich czytających. Mówiąc, często zdarza mi się klecić słowa niewyraźnie, a także chaotycznie, więc częściowo mogłabym zostać niezrozumiana. Nie mniej jednak podoba mi się taka forma wywiadu ze względu na swoją unikalność. Na żadnej sieci jeszcze nigdy nie widziałam czegoś podobnego, zatem na pewno przyciągnie to do siebie pewną część zwolenników. Wydaje mi się, że do wywiadu audio trzeba mieć pewien stopień odwagi, nie każdy ma na tyle samozaparcia, aby odważyć się na wysłuchanie swojego głosu na Youtube. Wielu ludzi zwyczajnie zjada stres. Trzeba przełamywać swe bariery. Jednak jeśli zostanę znominowana przez kogoś w audio wywiadzie, bądź ktoś mi to zaproponuje - rozważę taką możliwość.

Uważam, że Arcxi byłby baaaardzo chętny na to przedsięwzięcie. A Ty, lubisz wyzwania? Jaką najbardziej szaloną rzecz w życiu zrobiłaś?

Jeśli tak, pewnie w którymś momencie się odezwie - kto wie. To zawsze jakieś nowe doświadczenie w CSowym życiu. Szczerze powiedziawszy nie lubię w życiu wyzwań podejmowanych spontanicznie, tak o - z miejsca. Każde nowe wyzwanie muszę sobie przemyśleć w środku i rozważyć każde plusy i minusy. Ciężko podać najbardziej szaloną rzecz, jaką zrobiłam w całym swoim krótki 20 letnim życiu. Chyba była to przejażdżka motocyklem ponad 200 km/h. Wtedy dopiero poczułam, że żyję. Polecam wszystkim tę formę transportu, a także masy adrenaliny. Motocykle to życie, motocykle to pasja.

Sama jeździsz czy z kimś? Wspominałaś coś o prawie jazdy... Boisz się?

Nie będę o tym za dużo pisać, ani zdradzać szczegółów dopóki nie osiągnę wyznaczonego celu, musicie mi wybaczyć. Jest to pewna forma ryzyka, ale i także pewna forma wyzwolenia się od wszystkiego, co nas zadręcza. Jak jedziesz - czujesz ten wiatr we włosach. Jeszcze sama nie jeżdżę, ale zamierzam :-).

W takim razie życzę, życzymy powodzenia. :-) Interesujesz się motoryzacją? Czy masz inne hobby - czy jest coś, co zabiera Ci większość czasu?

Dziękuję serdecznie! Szczerze powiedziawszy nie mam żadnego innego hobby. Counter Strike i nauka to moje dwa permanentne zajęcia.

Nauka... Myślisz, że warto poszerzać swoją wiedzę w dzisiejszych czasach?

Oczywiście, że warto poszerzać swoje horyzonty w kwestii nauki. Jeżeli tylko czuje się taką potrzebę, bo nie można nikomu narzucać pójścia na studia, czy ciągnięcia ich do magisterki i podyplomówek. Można także poszerzać wiedzę poprzez różne kursy, które pomogą nam w przyszłości znaleźć lepszą pracę. Jeżeli tylko coś sprawia nam w życiu przyjemność, bądź jeżeli czujemy pewien pociąg do nauki, to nikt i nic nie powinno nam tego zabronić/ograniczyć. Lepsze to, niż nic nie robić cały dzień.

A Ty - kim chciałabyś zostać w przyszłości? Czy zastanowiałaś się już nad tym? A może w dzieciństwie miałaś jakieś skryte marzenia?

W dzieciństwie chciałam pracować w butiku z ubraniami, kiosku z gazetami i drogerii z kosmetykami. Każde to miejsce miało jakąś magię w oczach dziecka, a w ówczesnym świecie każde z tym zawodów to... nic. Nie ubliżając nikomu, bo oczywiście każda praca popłaca, jeżeli ktoś wykonuje ją legalnie tak jak na prawdziwego obywatela przystało, a także sama nie wiem gdzie życie mnie zaniesie.

A jeśli mogłabyś się teraz ponieść wyobraźni... Jak wyobrażasz swoje życie za 10 lat?

10 lat w przód. Czuły, kochający mąż, doceniający każdy wspólny dzień, godzinę, minut ę, sekundę... Dziecko, jakaś tam praca, stateczność, zdrowa rutyna, spokój. Utopijna wizja przyszłości, jakiej pragnęłabyś Ty, On, Wy, My, Oni, Ja i inni wszyscy dookoła.

Niestety, ale Klaudia jest zajęta. Jak pocieszyłabyś wszystkie złamane serca na Mordowni? Może jakieś miłe słówko?

Hua, hua, hua - Wasz czas minął zanim się okręciliście w zamiarze! Ale nie martwcie się, kiedyś przyjdzie i na Was czas. Najważniejsze, abyście szanowali i kochali swoją wybrankę całym sercem.

Jesteś szczęśliwa... Jeśli miałabyś wybrać - blondyn czy brunet i dlaczego Sebastian?

Hahaha, tu mnie podeszłaś! Kiedyś podobali mi się sami blondyni i nie wyobrażałam sobie mieć faceta bruneta, fuj. Obecnie mój typ faceta to brunet z ciemną karnacją i ciemnymi oczami. Mają w sobie "to coś". Oczywiście, nie wszyscy, wiadomo jak to jest. Ale tak, ten typ mężczyzny to zdecydowanie ideał. (Wprost odwrotnie proporcjonalnie do mojej jasnej karnacji i blondu z natury).

Gdybyś mogła opisać siebie w 3 słowach - jakich byś użyła?

Będą 4. Gorąca głowa, konsekwentna, perfekcjonistka.

A wady? Czy jest coś, co byś w sobie zmieniła? Dlaczego akurat to?

Kurcze, powiem Ci szczerze, że moją największą wadą jest to, że szybko się denerwuję i zniechęcam do czegoś. Chociaż przechodzi mi po pewnym czasie i nadal chcę to kontynuować, to muszę się tyle nakląć i nadenerwować, że każdy musi słyszeć. To trochę męcząca cecha.

A w ludziach? Co Cię najbardziej denerwuje? Czego nie potrafisz znieść, czego nigdy nie wybaczysz?

Denerwuje mnie w ludziach łatwowierność i lekkomyślność. W sumie też niemyślność. Jak sobie posłucham niektórych, to łapię się za łeb, jak można być tak przykrym. Ale tego chyba doświadcza po części każdy z nas po wyjściu do ludzi na dłuższy czas. To właśnie ta gorsza grafika. Chociaż nawet w CSie, na sieci, ludzie ukazują swoje powierzchowne i skrzywione odbicie swoich braków. Szkoda.

Czy jest coś, czego żałujesz w życiu?

Jest taka rzecz, ale nie będę się nad nią specjalną rozpłaszczać jak mokry płacz po jesiennym deszczu w hollu wielkiego domu. Wychodzę z założenia, że to, co się stało, to się nie odstanie i nie mamy na to już żadnego wpływu. A zadręczanie się tym w dalszym życiu nic nam nie przyniesie oprócz smutku i zamulenia.

Często się smucisz? Czy jesteś bardziej optymistyczną osobą?

Szczerze powiedziawczy kiedyś miałam częściej słabsze i smutniejsze chwile, a teraz staram się zarażać optymizmem i uśmiechem wszystkich, jakich spotkam na swojej drodze. Uśmiech to podstawa - nie powinniśmy bez niego wychodzić z domu :) To część naszej garderoby, a zwłaszcza kobiecej.

Masz piękny uśmiech! Nie wyobrażam sobie, abyś teraz z jakiegoś powodu miała się smucić - nie ma mowy. Jaki preferujesz styl? W co lubisz się ubierać, co nosić?

Oj, Karolinka, jakie piękne sentencje spływają z Twych ust - spijam je jak słodki miód. Preferuję do ubrania to, w czym jest mi wygodnie. Lubię szpilki, ale nie męczę się w nich na co dzień, bo to nie jest ciekawa sprawa dla naszych małych stópek. Raczej na luzie, jakieś dżinsiki, tiszert, adidaski.

Jaka jest wg Ciebie najseksowniejsza część ciała kobiety?

Dłonie. Dlatego warto o nie dbać, drogie Panie. Moim zdaniem dłonie to niewątpliwie wizytówka kobiety.

A u mężczyzn? Czy jest coś, co sprawia u Ciebie dreszcze?

Część ciała? To zaraz... Ale dreszcze sprawia zapach perfum. Perfumy męskie są cudowne. A część ciała? OCZY < 3

Ohh, mmm, ahh... Tak, zdecydowanie TAK. A jeśli spojrzeć w odwrotnym kierunku... Co Cię odstrasza?

Brzydkie zęby i zaniedbane paznokcie :-(.

Masz jakiś fetysz...? Oczywiście nie licząc dłoni!

No tak, dłonie, zapach perfum, taka tego, no.. dominacja :-D.

Lubisz być uległa...? A może opowiesz o swojej fantazji...? Pssst. Proszę o odpowiedź na priv! Jaki jest Twój ulubiony kolor? W jakim czujesz się dobrze?

Czarny. Ładni ludzie ubierają się na czarno. Lubię i dobrze się w nim czuję. Oprócz tego kocham niebieski w każdym odcieniu.

Masz piękne, niebieskie oczy... Z pewnością dobrze w tym kolorze wyglądasz. Czy jest coś, co byś w sobie zmieniła? Jaki masz stosunek do wszelkich operacji plastycznych - podjęłabyś się takiej czynności?

Tylko, gdybym była zmuszona przez jakikolwiek wypadek, lub coś co zniekształciłoby w jakimkolwiek stopniu części ciała. W innym wypadku - jestem przeciwna upiększaniu sobie twarzy i ciała bez powodu. Natura jest piękna i takie, jakie nas stworzyła, wypuściła do obiegu. I nie po to, żeby zaraz stała się masówka plasticzków, oj nie.

Chyba powinnam wystopować z tymi komplementami. Niczego Ci nie brakuje... Ahh, Kleo... Właśnie, dlaczego Kleo? Kleoś? Skąd się wzieło to "Ś"?

Faktycznie, jeszcze ktoś sobie pomyśli, że nasza orientacja jest nieco uchybiona. Oczywiście kisski foreverki :-* Pseudonim: "Kleo" wymyślił dawny znajomy, żeby było krócej niż Klaudia :-). "S" dodałam, żeby było słodziej. Tak o. Niewinniej.

Uważasz, że w grze, przez Internet, można poznać wspaniałych ludzi? Czy traktujesz to, jako chwilową atrakcję, zapomnienie o codzienności?

Oczywiście, że można poznać wspaniałych ludzi. Mam tu na względzie wszystkich tych, których poznałam już na dwóch zlotach :-) Chociaż oczywiście, można poznać także niebezpiecznych. Zawsze jest to ryzyko. W tym przypadku jest to rzeczywiście, chwilowa atrakcja i później zapomnienie. Jednak można poznać wspaniałych ludzi i urządzać zjazdy jeszcze długo, długo, aż los pozwoli nam się cieszyć życiem :-).

Tym pięknym zakończeniem chciałabym podziękować Ci za miły, przemiły wywiad... Pozwól, że zadam Ci jeszcze 10 shotów, czyli krótkich szybkich pytań, jeszcze krótszych odpowiedzi będę oczekiwała. Gotowa?

Ja również dziękuję za wywiad. Oczywiście, każde shoty mile widziane, ale jak każdy po piątaku, to musimy się solidnie zastanowić.

TS3 vs CS? CS.

Wielkość vs technika? Technika.

Męskość vs kobiecość? Męskość.

Kawa vs herbata? Herbata.

Wieś vs miasto? Wieś.

W sypialni vs w kuchni? W sypialni.

Razem vs osobno? Razem.

PC vs laptop? Laptop.

Rock vs Disco? Disco.

Latynosi vs Murzyni? LATYNOSI.

I to jest już niestety koniec... Chciałabyś kogoś pozdrowić?

Oczywiście, chciałabym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich czytających ten wywiad. Szanuję, że dotrwaliście do końca i propsuję. Mam nadzieję, że się nie zanudziliście na śmierć. Oprócz tego pozdrawiam Ciebie Karolino, ma Pani od zawsze na zawsze za poświęcenie mi połowy wieczoru na przeprowadzenie wywiadu. Pozdrawiam także moje kochane mordeczki, Julkę, Andrzeja, Micha, Szprota, Weścik, rashera Raversona, Zdybka, Arcziego, Eliego i wiele, wiele innych, których nie wymieniłam. Wielkie kisski dla Was.

Czarny humor wg Klaudii dla odważnych:

[ATTACH=CONFIG]3977[/ATTACH]

Fajny wywiadzik aż mnie oczy bolą od czytania ;p rozpisała sie dziewuszka. :D

J
a
też! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że lepiej mi idzie w CT, mając AK! Zapomniałaś dodać... Krowa jest za darmo. Właśnie... Ostatnio padł pomysł, aby stworzyć serwer Only Krowa. Grałabyś? Jakie są Twoje ulubione serwery, mody?

Jestem za lubię krowę :D

To taki wywiad, który zostanie w pamięci na dłuższy czas - nie ma co się oszukiwać, najlepszy, który kiedykolwiek był na Mordownii. Forma zadawania pytań oraz odpowiedzi Klaudii, to była niczym książka w której sama pani Redaktor szuka odpowiedzi na dany temat, a udzielająca odpowiedzi w tak przyjacielskim akcencie z całą przyjemnością o sobie odpowiada, po prostu brak mi słów.

Złoto, czekam na więcej!

Mmm kebab xD

fajny wywiad będę miał późnej focha na ts za pewne zdanie xD:P

I nawet mnie pozdrowiła :D

No Mamo postarałaś się. Wywiad SUPER!

I tak jak wyżej Ravek napisał lepszego nigdy nie było. :D

Dziękuję, ale podziękowania należą się również Klaudii. Dużo zależy również od osoby, z którą przeprowadza się wywiad. Otwartość drogą do sukcesu, czyt. wspaniałego wywiadu! :)

Wywiado super, szkoda że teraz doszło do mnie co tak naprawdę robiłem źle :(. Piwo poleciało, czekam na następne ;)

No no wywiadzik ciekawy :*

Długiiii takiiiii :*

I coś nie coś się dowiedziałam :*

ale takie są najlepsze :D

Poleciało piwooooooo :D

Kleoś też Cię pozdrawiam <3 :*

Taka kochana moja :*

To jest to ^^ nieziemskie palce karolinki prowadzily słowami wywiad Tak napięty a zarazem luźny, że ciekawość zjadala mnie do ostatniej kropki. :) kobieto o anielskim głosie, złapie Cię i taki cudowny głos ukaże na mordowni :)

Piękna rozmowa dwóch kobiet, wywiad na najlepszym wykonaniu. Odpowiedzi staranne i sycące: )

Chce już następny: )

Cos pieknego... dopiero wstaję z łóżka przez to i jestem już spóźniony o 7minut do pracy xD

Turek. Tak się śmiesznie składa, że akurat dziś do Turku jedziemy do znajomego na grilla. Ciekawa, aczkolwiek faktycznie mała miejscowość.

Natomiast Wrocław, cóż, prawdopodobnie się złapiemy już we wrześniu ;) Nie sprawdzałem, ale miło by było spotkać się na zlocie ;)

BTW wywiad przeprowadzony w dość ciekawy sposób, odniosłem wrażenie, że obie Panie wzajemnie się podrywają ;) Z pewnością co niektóra (zwłaszcza ta młodsza) męska część widowni z jak największą aprobatą podpisała się pod taką formą wywiadów ;)

Niby taki długi wywiad, a i tak za krótko :(

Super wywiad leci piwko !

Czemu to takie krótkie?

Zagłębiłem się w wywiad a tu koniec :(

Wywiad naprawdę świetny ! (:

Ogólnie jestem na tag, polecam i popieram. Wywiad bardzo fajny, chyba pierwszy tak długi, co tylko może cieszyć oczy, myśli i wszystko pozostałe. Wciągający i wręcz zachęcający do czytania bez końca ;)

Nawiązanie luźnej rozmowy z drugą stroną, chyba jedna z najważniejszych rzeczy, co było widać. Więcej nic już nie dodam.

Dziękuję i również pozdrawiam :kwiat:

I dla Pani Redaktor za dobrą robotę też coś się znajdzie :kwiat:

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...