Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pani

WYWIAD Dziku

Recommended Posts

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Przedstawiciel pospolity, tzw. zwierzyny czarnej.

Podlega szczególnej ochronie sezonowej.

Przodek świni...

domowej

Realista, twardy zawodnik. Kto? Zobaczcie sami!

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Witaj, @Dziku... Chociaż czytając Twój poprzedni wywiad z 2013 r., chyba zacznę zwracać się do Ciebie po imieniu - mogę?

Możesz, choć niewiele osób zwraca się do mnie po imieniu.

Jak się czujesz, Michale?

"No tak średnio bym powiedział, tak średnio."

Dlaczego? Coś się stało?

Nic się nie stanęło, troszkę się dziś napracowałem, to i zmęczony jestem.

Z tego, co wyliczyłam i z tego, co widzę, skończyłeś 22 lata. Co więc aktualnie robisz? Pracujesz czy udało Ci się dostać na studia?

Pracuję, obecnie w tartaku, dawniej w Niemczech, realizuję pewien plan, ale na jego temat nie chcę nic na razie zdradzać.

A studiuję już drugi rok Bezpieczeństwo Narodowe - tak, tak w McDonaldzie zawsze jest praca dla ludzi po tych studiach.

Nie uważam, że ten kierunek jest zły. Sama kiedyś o nim myślałam. Czy ten plan jest związany z Twoją przyszłością, zawodem?

Zgadza się.

Rozumiem, że na co dzień pracujesz, a w weekendy studiujesz. Zdaję sobie sprawę, że jest to ciężkie przedsięwzięcie...

A Ty, jak z tym sobie radzisz?

Zaoczne studia nie wymagają ode mnie jakiegoś specjalnego zaangażowania.

Z resztą studiując niestacjonarnie, bardzo często sprawdza się dewiza "płacę, więc wymagam", u mnie jest podobnie.

Bardzo często, ale nie zawsze. Wydaje mi się, że studia zaoczne dają Ci więcej możliwości: zdobywasz doświadczenie.

Jeśli takie podejście panuje na Twojej uczelni, to czy nie myślałeś o tym, aby ją zmienić?

Absolutnie nie, ta uczelnia ma bardzo duży prestiż.

Pochodzisz z małej miejscowości. Jak łączysz dojazdy na uczelnię - w jakim mieście się ona znajduje?

Dojeżdżam samochodem do Wrocławia, w związku z tym piątki często kończą się dla mnie przed godziną 23.00

Czyli jesteś typem imprezowicza? A może jednak wolisz ciszę i spokój w zaciszu domowym?

Nie jestem typem imprezowicza, nie siedzę także cały czas w domu. Staram się wszystko wypośrodkować. Poza tym piątek nie musi kojarzyć się tylko z imprezą.

Ja tam np. często spotykam się w gronie przyjaciół i bawimy się razem (pijemy, lecimy na basen, robimy domówkę, grilla) - imprezą bym tego nie nazwał.

Każdy czasem potrzebuje wyciszenia. Gdybyś mógł wybrać jedno, niezwykłe miejsce, w którym mógłbyś zapomnieć o wszystkich problemach - co by to było?

O rany, nie jestem typem człowieka, który myśli o problemach i potrzebuje wyciszenia. Zdarza mi się myśleć intensywnie o życiu podczas koszenia trawy, nic mi wtedy nie przeszkadza.

Po Twoich dawnych odpowiedziach wynika, że jesteś realistą.

Czy zdarzają się Tobie takie sytuacje, w których ponosi Cię wyobraźnia i zaczynasz marzyć? Np. przy koszeniu trawy.

Hahaha, nie. Z tą wyobraźnią to mocno Pani redaktor poleciała. Nic się od tamtej pory nie zmieniło, nadal twardo stąpam po ziemi.

Co wg Ciebie znaczy twardo? Marzeniem możemy nazwać Twoją przyszłość, m.in. zawodową, podróże wszelkiego rodzaju.

Twardo, znaczy się tu i teraz. Jak już mówiłem, nie marzę, jedynie zastanawiam się, jakby to było, gdyby mi się udało.

A jeśli nie? Czy to Cię motywuje do dalszego działania?

W moim przypadku ambicja pcha mnie do dalszego działania. Zawsze stawiam sobie wyzwania wyższe, niż te wymagane.

Jaki masz cel w życiu? Do czego dążysz?

Nie będę oryginalny. Dom, rodzina, dobrze płatna praca, dzięki której będę mógł się realizować i mieć czas na swoje hobby.

Jeśli rodzina, to i dzieci. Syn czy córka? ;-)

Najlepiej trójka. Starszy syn i dwie córy.

Jak wspominasz swoje dzieciństwo, w co najbardziej lubiłeś się bawić?

Byłem niegrzecznym dzieckiem. Pamiętam, że panie przedszkolanki, wywalały mnie, by spać na korytarz. Nie wiem, o co im chodziło, nie wszyscy chcieli spać, a ja po prostu znajdowałem te osoby. Lubiłem biegać, skakać, wspinać się po drzewach, lubiłem wyzwania.

@Abdal kiedyś zadał Tobie jedno, krótkie pytanie... "Piękna czy Mądra i dlaczego?"

Odpowiedziałeś: "Piękna, myślę, że nie trzeba na to odpowiadać."

Czy po tych kilku latach zmieniłeś zdanie, co do kobiet? Na co szczególnie zwracasz uwagę?

Zmieniłem, choć nie całkowicie. Z autopsji wiem, że nie byłbym w stanie umawiać się "głupią blondynką" (bez urazy drogie Panie, mówimy tylko o stereotypowej blondynce), dla której najważniejsze są imprezy. Uwagę zwracam najpierw na wygląd zewnętrzny, następnie charakter. Można powiedzieć, że poszukuję ideału.

Idealna, czyli jaka powinna być? I czy zgadzasz się ze stwierdzeniem: "Przyciągnij wyglądem, zatrzymaj charakterem."?

Zgadzam się ze stwierdzeniem w 100% - to jest właśnie ideał.

Jaki masz ogólny stosunek do zwierząt? I co Twoim wyżłem niemieckim, którego chciałeś wyszkolić na prawdziwego pomocnika myśliwego?

Lubię psy, nie lubię kotów. Hektor (wyżełek) jest świetnym pomocnikiem. Jest najlepszym aporterem w nadleśnictwie, ale niestety ze względu na jego charakter, który ma podobny do właściciela, ma problem z dyscypliną.

Dyscypliną? Wydajesz się być osobą zorganizowaną i odpowiedzialną. Jesteś w stanie wymienić swoje 3 wady?

Owszem z dyscypliną. Psiaki domowe nie są tak narażone na niebezpieczeństwa, jak psy myśliwskie. Jestem niecierpliwy, często arogancki i szczery.

Co w sobie lubisz? Z cech osobowości, charakteru, jak i wyglądu.

Lubię właśnie tą szczerość, która jest jednocześnie wadą i zaletą. Wygląd nie mnie jest oceniać.

W takim razie powiedz nam, jak oceniasz całą Administrację Sieci? Co byś na niej zmienił?

Fajerwerków brak, może dlatego, że niewiele można już na forum zrobić. Poza stylem nie zmieniłbym już nic.

Jesteś Administratorem technicznym - czy myślałeś kiedykolwiek o rezygnacji z tego stanowiska? Kto ma największy wpływ tutaj na Ciebie?

Oficjalnie, to ja nawet nie wróciłem, miałem tylko pomóc. Rezygnowałem już około 3 razy. Jaki wpływ?

Np. na Twoje decyzje. Mam na myśli Właścicieli Sieci.

Właściciele ode mnie nic nie wymagają, chcą tylko, żeby forum funkcjonowało, więc pracuję na własną rękę.

Natomiast, jeśli ktoś na siłę próbuje mnie zagonić do roboty - zazwyczaj odmawiam.

Dlaczego przestałeś grać w CS'a? Czy znalazłeś inne hobby, które pochłonęło Twój czas? Co to takiego?

W PC poszedł zasilacz, nie mam ciśnienia, by go naprawiać, bo korzystam z laptopa, który nie służy mi do gier. Gram za to na PS4, a mój czas pochłania praca i inne obowiązki.

Jak wygląda Twój zwykły dzień i jak więc spędzasz wolny czas?

Rutyna, nic ciekawego.

Wstajesz około godz. 5:00, a później...?

Praca, obiad, odpoczynek, chwila na PS4, jakieś ćwiczenia, forum i tak w sumie dzień mija.

Nie mam stałego harmonogramu, raz w tygodniu basen, czasami jakieś polowanie, czasami jakaś robota, nie da się tu znaleźć wzoru.

Czy w tym natłoku zajęć jesteś w stanie znaleźć chwilę na TS'a? Twoja obecność tam jest znikoma.

Chciałem raz i co? Ping za duży. Kiedyś spędzałem dużo czasu na ts'ie, teraz już mi się nie chce.

Trzeba spróbować jeszcze raz! Twoja osoba jest tam mile widziana, zapraszamy. (Pozwól, że wypytam Cię jeszcze o kilka rzeczy na backstage'u...) Czy chciałbyś przekazać coś naszym czytelnikom?

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

Niech tak się stanie! A teraz 10 krótkich pytań, gotowy?

Ready.

Dzieciństwo vs dorosłość? Dorosłość.

Samsung vs Iphone? Samsung.

Papierosy vs alkohol? Alkohol.

Dominacja vs uległość? Dominacja.

Szybka decyzja vs analiza? Szybka decyzja.

Kawa vs herbata? Herbata.

Rywalizacja vs team play? Rywalizacja.

Dzień vs noc? Dzień.

Ja vs Ty? Ja.

Leżakowanie vs aktywny wypoczynek? Aktywny wypoczynek.

120612042_kabanchik.jpg

Dziękuję za uwagę.

Bardzo ale to bardzo piękny wywiad. Wzruszył mnie , a w pewnych momentach doprowadzał aż do płaczu. Jesteś pisarka która daleko zajdzie trzymam kciuki.

EDIT:

Nie pij tyle, friz. / C.

Fajny wywiad, przybliża nam osobę/zwierze, jakim jest Dziku, oczywiście ci, którzy go nie znają (np. Ja). Szary człowiek, który dużo potrafi (na mordowni), lecz który nie szuka też rozgłosu ;).

Piwo za wywiad!

Fajny wywiadzik z pijaczkiem Michałkiem :P Dziku to już legenda mordowni :D stary wyjadacz. :D

Carolcia jesteś dobra piwo leci :D :D

Bardzo ciekawy wywiad, merytoryczne wypowiedzi; przyjemnie się to czyta :) Masz talent... Fajny pomysł można poznać ciekawych ludzi :) Pozdrawiam :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...