Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pani

WYWIAD Exhale

Recommended Posts

Wywiady wbrew pozorom nie są łatwym wyzwaniem - nie jesteś w stanie przewidzieć w 100%,

jak rozmówca zareaguje na Twoją wypowiedź.

Musisz być przygotowany na każdą sytuację i wybrnąć z niej obronną ręką.

Lubię wyzwania, więc postanowiłam, że swój pierwszy wywiad przeprowadzę z osobą nieprzewidywalną.

On, jako jedyny wychodzi z Team Speak'a, mówiąc, że już nie wróci, a po chwili wraca.

Magia? Przekonajmy się sami.

Poznajcie @Exhale, Sebastiana, który gości już na Mordowni od jakiegoś czasu.

Witaj, jak mija dzień?

Dzień mija w sumie spokojnie. Chociaż były pewne atrakcje podczas podróży samochodem, ale również miałem okazję pojechać w piękne miejsce i chwilę wypocząć - co prawda to tylko godzinka aczkolwiek myślę, że godzina wystarczyła w tym magicznym miejscu.

P.S - Nie moim samochodem, gdyż nie mam jeszcze prawka.

Cóż to są za miejsca? Dlaczego magiczne?

Magiczne z tego względu, że zapominam tam o wszystkich problemach. Mam z niego widok na piękne, magiczne jezioro, które błyszczy w promieniach słońca. Dodatkowo czuć zapach bzu, który pozwala myśleć w spokoju oraz gdy słucham tam muzyki, czuję się, jak inny człowiek, osoba, która jest od wszystkiego wolna.

A jak się czujesz tutaj - na naszej Sieci?

Na Sieci czuję się dobrze. Poznałem tutaj wiele wspaniałych osób, z którymi można porozmawiać o wszystkim i o niczym, pomilczeć w chwili spokoju oraz się pośmiać.

No właśnie... Większość osób Cię chyba nie zna. Na pewno znaczna część kojarzy Twoje imię - Sebastian.

Opowiedz nam więc, skąd jesteś, ile masz lat?

Pochodzę z małego miasteczka nieopodal Jeleniej Góry - Lubomierz. Mam 20 lat.

Już wiem, że interesujesz się informatyką. Powiedz nam - czy nadal się uczysz, na jakim konkretnie kierunku?

Obecnie oczekuję na wyniki matur. Nie ukrywam, że chciałbym się dostać na Politechnikę we Wrocławiu. Jeżeli się dostanę na studia, to pójdę w kierunku informatyki przemysłowej, gdyż tam znajdę to, co mnie najbardziej pasjonuje.

Skąd to zamiłowanie do tej dziedziny?

Szczerze mówiąc to miałem iść do liceum, a później studiować prawo, ale stwierdziłem, że nie byłbym dobrym prawnikiem. Zamiłowanie pojawiło się w wieku 14 lat, gdy po raz pierwszy zobaczyłem stacje serwerową od środka, coś co trzyma dane tysiąca stron internetowych (albo i lepiej - wszystko zależy od serwerowni) - spodobało mi się to, wybrałem technikum i bęc - znalazłem tam coś, w czym jestem na prawdę dobry. Mianowicie tworzenie sieci, praca na serwerach Windowsowskich, Linuxowych oraz wiele, wiele ciekawych rzeczy.

Dlaczego Wrocław? Czy rozmyślałeś o innej uczelni? A może wiążesz z tym miastem jakiś sentyment?

Rozmyślałem o innych uczelniach, ale obecnie ze względów prywatnych nie mam możliwości na wybór większych miast. Nie ukrywam, że chciałbym kiedyś zwiedzić kilka większych miast, ale jak to mówią - na wszystko przyjdzie pora.

Jak widzisz swoje życie za 10 lat?

Mam w planach otwarcie własnej firmy. Chciałbym w przyszłości być szczęśliwym ojcem, który potrafi zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, zarówno finansowe, jak i fizyczne. Jeżeli zaś nie uda się z firmą, to planuję pójść w stronę certyfikatów, które pozwolą mi na znalezienie pracy za granicą / w Polsce. Z reguły staram się być optymistą, ale też nie chciałbym za bardzo wyjeżdżać do przodu, gdyż im bliżej celu, tym porażka bardziej boli.

Wyobraź sobie, że jesteś nad morzem. Spotykasz mnie - ja jestem złotą syreną i mogę spełnić jedno Twoje życzenie. Czego byś sobie zażyczył?

Myślę, że wybór jest prosty - chciałbym być szczęśliwym ojcem i mężem. Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze, co prawda dają szczęście, ale uśmiech bliskiej osoby to coś, czego nie da się podrobić.

Czego w życiu najbardziej nie lubisz?

Nie lubię tego, gdy ktoś kieruje moim życiem. Uważam, że każdy jest kowalem swojego losu i wie czego chce. Moje motto życiowe - "Przez trudy do gwiazd”.

Czy jesteś osobą, która lubi być w centrum uwagi?

Ogólnie to jestem dziwnym człowiekiem. Na ogół nie jestem taką osobą, jestem bardziej skryty, nieśmiały czy też brak mi pewności siebie. Jeśli rozmawiam z ludźmi przez TS3 / telefon, to wydaje mi się, że się troszkę zmieniam. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, nie potrafię tego wyjaśnić. Mam tak tylko przy niektórych osobach, których nazw nie wymienię.

Na TS'ie wydajesz się być bardzo rozgadaną osobą. A jak jest w rzeczywistości? Często zabierasz głos?

Niestety muszę przyznać, że tak nie jest. Miałem swoje przejścia, które zmieniły mnie jako człowieka. Straciłem dużo pewności siebie, mam pewien "kompleks", z którym cały czas walczę i wydaje mi się, że idzie mi z tym coraz lepiej. Oczywiście, jeśli poznaję ludzi bliżej, a oni poznają mnie - to wiedzą, jakim człowiekiem jestem naprawdę.

Dobrze. W takim razem nie dopytuję. A jak zaczęła się Twoja przygoda z Mordownią? Kiedy i w jakich okolicznościach?

Przygoda z Mordownią zaczęła się 3 lata temu. Postanowiłem wrócić do gry w CS 1.6, zrelaksować się trochę i tak oto trafiłem na Mordownię. Na starej Mordowni grałem głównie na serwerze JB, gdzie miałem Admina. Po pewnym czasie przestałem się tam pojawiać ze względu na zbliżające się matury, co prawda było jeszcze 2 lata, aczkolwiek wolałem się dobrze przygotować. Tak więc stwierdziłem, że na mnie pora. Złożyłem rezygnację i wróciłem po 3 latach w progi Mordowni, poznając przy tym świetnych ludzi.

W chwili obecnej pełnisz rolę Opiekuna Team Speak'a. Jak to się stało?

Gdy od dłuższego czasu siedziałem na Team Speak'u, postanowiłem złożyć podanie o Server Admina. Podanie przeszło, ja zostałem Server Adminem i było okej. No, ale zaraz, jestem opiekunem... No tak, zaczęły się problemy z pewnym Server Adminem, którego nick'u nie wspomnę, gdyż mam do niego obrzydzenie z powodu jego zachowania. Główny właściciel Team Speak'a postanowił zażegnać problem, czyli odsprzedając cały serwer Katarzynie (West) oraz mi. Tak więc przejęliśmy na barki serwer głosowy, robiąc selekcje w Administracji Serwera TS3.

Nie każdy umie konfigurować TS'a. W jaki sposób nabyłeś te umiejętności?

Gdy miałem 14-15 lat postanowiłem stworzyć swój serwer głosowy TS3 na własnym serwerze Linux. Jak postanowiłem - tak zrobiłem. Miałem starego laptopa, postawiłem na nim system Linux, a na systemie serwer głosowy, który działał bez zarzutów. Umiejętności nabyłem poprzez praktykowanie oraz zdobywanie wiedzy czytając różne fora o tematyce TS3.

Coraz częściej słyszę, że ludzie właśnie w taki sposób uczą się i lepiej przyswajają wiedzę.

Niedawno czytałam artykuł na forum '€žprogramistów' był to wywiad właśnie z jednym z nich. Ten stwierdził, że nigdy nie przeczytał żadnej książki o programowaniu, a dziś jest mistrzem w swoim fachu. A Ty? Lubisz czytać książki?

Szczerze mówiąc, jeżeli chodzi o książki dotyczące informacji na temat informatyki, to zdecydowanie nie. Jeżeli zaś chodzi o książki poza dziedziną informatyki, to tak. Ostatnio przeczytałem bardzo ciekawą książkę Beksińscy - Portret podwójny, polecam ją bardzo mocno! Ponadto polecam wszystkie tytułu Stephena Kinga! Co prawda nie przeczytałem wszystkiego, ale myślę, że to kwestia czasu.

Jeśli mówimy już o czasie... Jak go spędzasz, gdy masz go trochę więcej? Co lubisz robić?

Ostatnimi czasy miałem bardzo mało wolnego czasu, ale jak się coś znalazło to zazwyczaj była to jazda rowerem, słuchanie muzyki czy też czytanie książek. Teraz, gdy jestem po maturach i mam więcej wolnego czasu, staram się nabywać wiedzy w dziedzinie mechaniki - mój znajomy ma warsztat i często u niego bywam podpatrując i podpytując, co robi. Ponadto zamierzam wybrać się w góry - każde wakacje spędzam minimum tydzień w górach. Dodatkowo dodam, iż lubię się bawić w elektryka! Lutować, spawać, skręcać, - wszystko, co zaczyna działać - a nie działało - sprawia mi radość i chęć do działania!

Jakiej muzyki słuchasz? Czy masz jakąś ulubioną piosenkę, a może zespół?

Słucham piosenek, które opowiadają o przeżyciach... Zawsze wyciągam z nich jakieś wnioski, one mi dają motywacje do działania. Jeśli chodzi o ulubioną piosenkę, to mam rarytas:

Jeżeli chodzi o ulubiony zespół, to jest nim Thousand Foot Krutch. Wokalista ma świetny głos, świetnie przekazuje emocje i uczucia, które nim kierują i za to go podziwiam.

Piosenki możemy podzielić wedle różnych kategorii. Mając do wyboru dwie opcje: smutne i wesołe - które byś wybrał i dlaczego?

Wybrałbym smutne. W smutnych piosenkach zawsze jest jakiś sens, jakiś przekaz, który mówi abyśmy się nigdy nie poddawali. Dla mnie jest to motywacja do tego, by się zmieniać na lepsze, do refleksji, że jednak mając odrobinę chęci możemy przenosić góry. Zostawmy to wszystko, co było kiedyś, twórzmy nowe, lepsze, piękne - jutro. Pozwolę sobie przytoczyć pewien cytat, który tkwi mi w pamięci od pewnego czasu - "Jesteśmy aż ludźmi. Potrafimy kochać, wściekać się, niszczyć, budować, czuć... Upadamy, mieszamy się z błotem, wstajemy, otrzepujemy się z pyłu. I idziemy dalej, bo przecież to tylko nam pozostaje. Człowiek jako istota nigdy nie stanie się bogiem. Nigdy też nie upadnie do piekieł."

Uważam, że w wesołych również. Również są dobrym czynnikiem motywującym do działania. To chyba już kwestia gustu.

Często się uśmiechasz?

Muszę przyznać, że tak. Gdy widzę uśmiechniętych ludzi, mam ochotę działać, czuję się wtedy równie szczęśliwy, jak oni.

A gdybyś mógł stać się postacią z bajki - kim byś został?

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia... Chociaż w sumie mógłbym zostać Królem Lwem - gdyby mi się coś nie przypodobało - bym ryknął!

Tym wesołym akcentem chciałabym podziękować Ci za wywiad. Mam jednak w zanadrzu coś więcej €- '10 krótkich pytań' - SHOT'ów. Gotowy?

Okej, lecimy.

Pepsi vs Cola? - Pepsi.

Góry vs morze? - Góry.

Blondynki vs brunetki? - Brunetki, aczkolwiek blondynką nie pogardzę.

Serwery CS vs forum Mordowni? - Forum Mordowni.

Iść przodem vs iść z tyłu? - Jeżeli sam, to z tyłu, jeżeli z kimś, to z przodu.

Rozumieć się bez słów vs rozmawiać na ciekawe tematy? - Rozumieć się bez słów.

Skok przez płot vs skok w bok? - Skok przez płot.

Lato vs zima? - Lato.

Zachód słońca vs wschód słońca? - Zachód, gdy niebo jest czerwone!

Iść pod górkę vs zjeżdżać z górki? - Lubię chodzić po górach, więc zdecydowanie iść pod górkę.

Czy na koniec chciałbyś dodać coś od siebie?

Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy Mordowni, życzyć udanego wypoczynku w zbliżające się wakacje i uparcia oraz wytrwałości w dążeniu do własnych celów.

Całkiem ciekawy wywiad...

Było co czytać... :)

Super pytania, dowiedziałem się tego czego chciałem, pozdrawiam ! Leci oczywiście piwo Karolinka ;) ;)

Tak się wkręciłem w czytanie, tak fajnie to leciało, aż tu nagle "Chciałam podziękować ci za wywiad". No nie..

Ale widzę pełną profeskę i zaangażowanie, pytania zadawane na wysokim poziomie i wszystko ładnie czytelne. Piwerko leci.

Wywiad w sam w sobie, zaciekawia czytelnika :)

Pytanie bardzo ciekawe, odpowiedzi również ^^

Masz do tego smykałkę @Carolinka :D

Czekam z niecierpliwością na następny :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...