Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

WYWIAD Kszaczek

Recommended Posts

WYWIAD Z KSZACZKIEM

Witam w końcu po kilku latach na forum @Kszaczek doczekał się swojego wywiadu, zapraszam do czytania!

37298723715388376506.jpg​

michu- Zaczniemy (nie)oryginalnie, witam Cię Kszaczku, opowiedz nam coś o sobie, napisz jak się wabi.. tzn, nazywasz? ile masz lat? skąd pochodzisz?

Kszaczek- Cześć gamoniu ! Nie może być zbyt oryginalnie, bo zrobi się zbyt nudno.

Zwę się Kuba, mieszkam sobie w małej mieścinie na dolnym śląsku.

Wiosen za sobą już troszkę mam, ale kogo to interesuje, coraz bliżej do piachu, tak czy siak

michu- Ja Ci dam gamonia.. :D Zacznijmy od pytań na temat sieci. Jesteś z Mordownią naprawdę "kupe" czasu, powiedz nam jak trafiłeś na naszą sieć?

Kszaczek- Zadałeś naprawdę trudne pytanie, bo było to prawie wieki temu.

Przybyłem na mordownię jeszcze za gówniarza, dużo nie pamiętam, ale wówczas z kolegą skakałem po serwerach i na mordowni chyba wówczas dostałem SSy.

Postanowiłem je wrzucić i tak jakoś już zostałem na dłużej ;P

michu- Miałeś przerwę od sieci, powiedz mi co się z Tobą działo.

Kszaczek- Miałem dość długą przerwę na sieci, byłem nawet zbanowany przez @amator75, w sumie pewnie sobie na to zasłużyłem, ale ułaskawił mnie

Wówczas otworzyłem własną sieć z Whatą, osobą, która dalej przebywa tu na sieci, później sieć padła, błąkałem się po różnych sieciach, aż doszły mnie słuchy, że przejął wszystko Repek, stąd też pojawiłem się i ja

michu- Dlaczego niektóre osoby były przeciwne temu żebyś posiadał rangi na Mordowni, czym było to spowodowane?

Kszaczek- Cóż, nie za bardzo chcę o tym opowiadać, bo myślę, że nie warto, aby rozpamiętywać złe czasy, ale cóż.

Kiedyś byłem opiekunem DD2 czy też innego serwera ( nie pamiętam obecnie jakiego ), skopiowałem wszystkie pliki po to, by zrobić reinstal ( chyba ), jeśli dobrze pamiętam, oraz miałem sporo spięć z niektórymi osobami, bo bardzo nie lubię "kolesiostwa" na sieci... Wywyższania innych itp...

michu- Da się zauważyć czego nie lubisz ;) Aktualnie posiadasz swoje funkcję na forum. Administrator DD2, Head Administrator Aim/hs oraz AntyCheat, zamierzasz coś więcej? Czy może chciałbyś spróbować czegoś jeszcze na forum?

Kszaczek- Cóż, nie wiem czy będę chciał jeszcze coś osiągnąć na forum. Już posiadam naprawdę dużo rang, bo zapomniałeś także o MultiAdminie

Obecne rangi zabierają mi naprawdę dużo czasu, ale kto wie, może będę chciał Cie wygryźć ze stanowiska

michu- Zapomnieć nie zapomniałem, bo każdy AC to również Multiadmin :) Jak zmieniła się Mordownia na przestrzeni tych kilku lat? Czy jesteś zadowolony z obecnego funkcjonowania sieci?

Kszaczek- Powiem szczerze, że liczyłem, że będzie dużo lepiej.

Serwery są naprawdę fajnie skonfigurowane, ale liczyłem na większą ilość osób na sieci, liczyłem, że będzie ciężej o rangi oraz że na forum będzie się naprawdę coś działo, a obecnie co się dzieje, to praktycznie same skargi i off top...

michu- To mnie bardzo ciekawi, Krzakovsky, Kszaczek.. Skąd pomysł na ten nick, dlaczego akurat związany z "krzakiem"?

Kszaczek- Hmm... Może Cie to zdziwi, ale nie jest to związane z ziołem

Jeszcze za czasów szkoły podstawowej czy gimnazjum wołali na mnie Krzaku, a było to spowodowane moimi pięknymi brwiami

michu- O kurde, ciekawie xD Masz może zamiar pojawić się na zlocie? z kim chciałbyś napić się wódeczki?

Kszaczek- Wiesz, z tym zlotem może być ciężko, ale będę się na pewno starał pojawić, jeśli tylko dostanę wolne w pracy, to na pewno będę...

Najlepiej jakby był Whatek oraz Repek

michu- Myślę że to wszystko o co chciałem zapytać na temat sieci, jak zaczęła się twoja historia z Counter Strike, kiedy zacząłeś grać, i w jakich okolicznościach?

Kszaczek- Oj, weź zmień ten zestaw pytań, bo nudno się robi

Na grę w CS'a namówił mnie kiedyś mój sąsiad, jeszcze wówczas nie miałem nawet komputera, często przychodziłem do niego i graliśmy sobie

michu- Nie narzekaj mi tutaj ;D Cs 1.6 ma już trochę lat, jest dużo nowych gier z o wiele lepszą grafiką, powiedz mi co trzyma Cię przy Cs'sie.

Kszaczek- Cóż, pewnie gdybym miał lepszego komputra, to pewnie już dawno grałbym w coś lepszego, aczkolwiek sentyment i specyfikacja gry CS'a dalej trzyma mnie przy tym wszystkim

michu- Ile czasu poświęcasz na maniaczenie w cs'a dziennie?

Kszaczek- Obecnie moje statystyki lecą na łeb na szyję, nie mam za dużo czasu, aby cokolwiek zrobić.

Pracuję w takich godzinach, że nie zawsze jestem w stanie być na serwerze, ale staram się regularnie być na forum

michu- Pozwól że przejdziemy do kilku pytań na temat twojego życia prywatnego, masz już swoją drugą połówkę?

Kszaczek- Nie, obecnie dalej jestem sam, chyba, że związek forumowy z @west się liczy Co do drugiej połówki to wolałem mieć psa, niż kobietę.

Może brzmi to brutalnie, ale pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, na niego zawsze można liczyć, z kobietami jest troszkę inaczej. ( bez urazy drogie Panie ).

michu- Co robisz na co dzień?

Kszaczek- Obecnie pracuję w firmie produkującej obszycia tapicerki do samochodów osobowych wyższej klasy, takich jak Mercedes, BMW itp.

W planach mam wrócić na studia, a następnie wyjechać do fabryki farmaceutycznej, którą otwiera moja kuzynka Plany duże, oby wypaliły

michu- Masz może jakieś zainteresowania/hobby?

Kszaczek- Moim głównym zainteresowaniem jest sport, cały czas monitoruje na bieżąco wszystkie rozgrywki Belgijskiej Ligi, tak samo jak i pozostałych, oczywiście poza Lotto Ekstraklasą, bo ja z moimi kolegami prezentujemy wyższy poziom

michu- Lubisz zwięrzęta? masz może jakiegoś pupila?

Kszaczek- Oczywiście, jestem miłośnikiem zwierząt, mam swojego kochanego pieska, za którego oddałbym całe swoje życie

michu- Jesteś jedynakiem, czy jednak masz rodzeństwo?

Kszaczek- Mam rodzeństwo, akurat wypadło tak, że jestem najmłodszy z całej zgrajki Razem jest nas czworo, dwie siostry i brat + ja

michu- Masz jakieś ulubione potrawy?

Kszaczek- Nie, jestem jak utylizator śmieci, zjem to, co podadzą do jedzenia ;D

michu- Słuchasz muzyki? masz jakieś ulubione utwory?

Kszaczek- Słucham tego, co wpadnie mi w ucho, nie mam szczególnie jakiś ulubionych kawałków, czasami wystarczy, że ktoś coś wrzuci na chatboxa a mi akurat się to spodoba, ot cały ja

michu- Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach?

Kszaczek- Dwulicowość i arogancja, której w obecnych czasach nie brakuje, można by było do tego dodać jeszcze wykorzystywanie, bo coraz częściej dzieje się tak, że ludzie nas wykorzystują, dziwne, bo robią to także nasi "przyjaciele", ale cóż, w dzisiejszych czasach ciężko o przyjaciół z prawdziwego zdarzenia.

michu- Masz jakieś zasady którymi się kierujesz w życiu? Może jakieś motto?

Kszaczek- Never give up

michu- Jak zamierzasz spędzić tegoroczne wakacje?

Kszaczek- Prawdopodobnie w pracy, dlatego ,że zmieniłem pracę i nie będę miał raczej dni wolnych do odebrania, stąd też pewnie w wakacje będę pracował, ale może na jakieś 2-3 dni uda wyskoczyć się nad polskie morze

michu- Jakie kraje chciałbyś zwiedzić?

Kszaczek- Głównie chciałbym pojechać do Belgii, najlepiej do stolicy, na mecz mojego ukochanego tamtejszego klubu.

W sumie nie mam jakiś wygórowanych potrzeb, jest dobrze, tak jak jest

michu- Nasz wywiad dobiega końca, ja bardzo dziękuję za uwagę, i życzę wszystkim miłego weekendu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Kszaczek- Będę oryginalny i nie będę pozdrawiał nikogo, gdyż pewnie ten wywiad wystarczająco Was zanudził

Albo jednak, pozdrawiam @Rehab, który nie dorósł jeszcze do tego, by można było z nim normalnie porozmawiać

@Kszaczek, a mnie interesuje, ile masz lat.... więc? :)

EDIT: Już widzę w profilu! :D

Gdyby nie te dziecinne teksty to było by nawet ok.

Ale niestety..

Kolejny minus to to że połowa wywiadu to tylko pytania i odpowiedzi. A w pytaniach można wyczuć jakieś wymandrzanie się.

Plusem jednak jest to że odpowiedzi były dłuższe i to ratuje wywiad :)

Wywiadzio fajny, tyle tylko że po znaku "?" piszemy dużą literą :D, ale tak to to ok, piwo poleciało :D

@Kszaczek, a mnie interesuje, ile masz lat.... więc? :)

Data urodzenia

December 13, 1993 (23)

Nie rozumiem czemu tak to ukrywasz :D

Dobry wywiad

jedyny minus że z takim botem jak Kszaczek :) żarcik

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...