Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Core

WYWIAD Bombonierka

Recommended Posts

34y6xiv.png

Witam, dziś mam przyjemność przedstawić wywiad z kimś, kto towarzyszy nam częstko podczas każdej gdy w Counter - Strike. Niestety

nie miałem za wiele czasu na zadawanie pytań, stąd wywiad będzie którzy. Każdy kiedyś wybucha na różny sposób, a to wybuch śmiechem, złością lub innymi.

Nasz dzisiejszy gość może wybuchnąć czymś więcej, zapraszam na wywiad z Bombonierką!

Core:

Witam, miło że zgodziła się pani Bomba aka C4 zgodzić się na wywiad! :-)

Bombonierka:

Bombowo że pan Redaktor napisał! To zaczynajmy bo coś czuje ze zaraz wybuchnę.

Core:

Spokojnie, nie ma robić zamieszania na sam początek. Mamy bardzo mało czasu na wywiad, więc pytania będą krótsze

żeby mogą się pani wyrobić, na samym początku niech nam się pani przedstawi, skąd pochodzi i jakie jej pani hobby.

Bombonierka:

Nazywam się Bombonierka :D Ładnie, czyż nieprawdaż? Bombonierkowe C4 nie mylić z citroen C4, jedynie co z nimi mam wspólnego to częste wybuchy we Francji :D

Pochodzę z plastycznego materiału wybuchowego czasami z plasteliny oraz parówki. Składam się z właściwego materiału wybuchowego, spoiwa, masy plastycznej i (w ostatnich czasach) substancji znakujących, ale kogo to obchodzi bo mnie nie ja tylko chce wybuchać.

Moje hobby to wybuchy które często można spotkać w Europie, tak mi sie to spodobało że wale wybuchy gdzie popadnie. Podpisałam umowę z Valve na której zarobiłam duże kokosy i parę kasztanów, dzięki czemu jestem licencjonowana i jedyna w swoim rodzaju zajebistości "Paka" zwana C4 bez której Counter Strike by nie istniał.

Polecam grę w TT allahu akbar.

Core:

Skąd pomysł żeby przyjąć posadę narzędzie masowego rażenia? Czyżby namowa rodziny, czy samodzielna decyzja?

Bombonierka:

Decyzja jest samodzielna! Nie lubię być tą dobrą laską tylko tą zła suka. Lubie czasami sobie niezłe pierdolnąć w górę czy to w dól do tyłu i do przodu, po mnie nie ma co zbierać nawet kości jedynie to zgliszcza.

Core:

Praca ta musi być męcząca, czy to prawa że wymyka się pani podczas gdy na serwerze nikogo nie ma? Gdzie wtedy pani jest?

Bombonierka:

A przyłapał mnie pan redaktor! owszem znikam i chowam sie a wtedy, czekam na te jedna chwile... czas tej paki tak szybciutko płynie, zrozumiałam po co zgine wiem że chcesz tego co ja.:D Pierwszy wybuch nie wybiera... gdy już jebnę.. pamiętaj że zginiesz.

Core:

Wcześniejszy wywiad z kolegą z serwera wywołał spore emocje i padł taki komentarz od jednego z graczy:

Jak ci przyjdzie do głowy zrobić wywiad z paką to możesz wspomnieć, że m4r1o jak ma już pakę to wypie... ja gdzie popadnie xD

Czy jest pani źle traktowana przez pana @m4r1o?

Bombonierka:

Oj tak, osobnik o głupim nicku @m4r1o często droczy się i molestuje mnie w mojej ciężkiej pracy jaka jest gra Cs. :(

Jest to bardzo wcipska i irytująca mnie osoba która rzuca mną gdzie popadnie, na skrzynie za skrzynie oraz w miejsca niedostępne gdzie nie mogę zrobić jeb z dzidy, i zaśpiewać "Za chwilę będzie explozja jeje

Pragnienia wybuchnie bomba oo Wysadzi nas na całego jeje Pragniemy dziś tylko tego oo" :(

Dodam jeszcze coś o tym osobniku bo to zły człowiek.

Uważajcie na niego gdyż jest to osobnik bardzo dziwnego myślenia, często przymulony jak i nerwowy.

Zginiesz marnie m4r1o dorwę cie na serwerze.

Core:

Skoro już mówimy o prawidłowym traktowaniu dam, to jak lubi być pani brana? Na plecach czy może w rękach przed sobą?

Bombonierka:

A to rożnie bywa gdyż na plecach to często czuje ten nieprzyjemny zapach, który wywodzi sie z okolicy odbytu czyli poniżej pasa.

Ten smród zgniłych jajek robi mi czasami mentlik w głowie kiedy mam wybuchnąć, czasami złapie zawieche bądź fatal error.

Rączki? tu też różnie bywa, lubię jak mnie uruchamiają i zaczyna się odliczanie do wybuchu coś pięknego i niesamowitego jak w panice wszyscy uciekają a nie maja gdzie hihihi i na koniec buuuuum albo boooom zależy.

Zdarza się że ktoś ma brudne palce bo trzymał je za przeproszeniem w dupie, niestety wtedy jestem zalepiona jakąś brązowa mazią, ohyda tak to cuchnie że mi się licznik cofa. :<

Moja ulubioną metodą jest brzuch taki mięciutki i milutki, to jest ten przyjemny dotyk hihihi, wtedy jestem odpalana po przez przycisk. :D Kocham jak wykrzykują słowa "allahu akbar" i teroryzuja ludzi, niezapomniane uczucie tych biednych stworzeń, szkoda że mój wybranek ginie. :(

Core:

Gdy gracze kładą panią na ziemie i przybiega anty-terorysta to woli być pani nie tykana czy rozbierana?

Bombonierka:

Jedni i drugie tykać to ja mogę sama kiedy chce i wtedy wyjeb.... przepraszam wybuchnąć. Nie lubię jak ktoś mnie rozbiera czuje się wtedy wykorzystana i taka naga bezbronna Bombonierka C4. :(

Lubie też dylemat anty-terrorystów który "sutek" sorki kabelek przeciąć haha, pitola sobie obetnijcie zboczeńcy jedne a mi dajcie tykać.

Core:

Długość pani wybuchu waha się miedzy 30-35 sekund średnio, lecz mówią że robi pani sobie czasami żarty i sama przyśpiesza czas by nie dopuścić do "złego dotyku" przez CT.

Jest w tym może ziarenko prawdy?

Bombonierka:

Ależ tak nie lubię jak mnie jakieś granatowe łapska dotykają, czuje się wtedy molestowana i pukana w te klawisze albo moje sterczące "sutki" sorki w kabelki. To jest bardzo złe uzucie wiec wole po cichaczu przyspieszyć czas, a czasami zrobić w konia i wybuchnąć a nie robiąc krzywdy ale wtedy jestem ta dobra:(.

Core:

Ciągłe wychudnie kilkaset razy dziennie jest pewnie męczące, czy chciałby pani robić coś innego? Co to by było?

Bombonierka:

Panie redaktorze mnie to nie męczy a bardzo cieszy i podoba się, jak latają kawałki mięsa, kości i krwi, to coś pięknego.To jest mega fajne uczucie jak taki np: m4r1o wybucha oł jee i te kawałeczki nadające się do puzzli. xD

Czy chciałabym robić coś innego niż tylko tykanie i wybuchanie? nie nie nie.... ja to kocham ja to lubię, rano w dzień i w nocy a czasami o pól nocy. Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz

O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz. Mogę się wynająć ale uprzedzam, cenie się i nie jestem tania, wiec nie warto żydzić tego 1.000.000$.

Core:

Marzenia, cel do którego każdy dąży, lecz nie każdy go osiąga, czy ma pani jakieś marzenia?

Bombonierka:

Tak wybuchnąć, wybuchnąć i jeszcze raz wybuchać. Mam dla pana redaktora propozycje? możemy razem przeżyć ten cudowny czas, choć bardzo krotki "35sek i dochodzimy" ale widoki i te zgliszcza są bezcenne choć pan je zobaczy już z innej perspektywy.

Ja swoje cele w 80% osiągnęłam a kolejnym będzie Pan Redaktor, tak pan! allahu akbar allahu akbar allahu akbar allahu akbar, o tym marze dzień i w nocy żeby wypierdol... pana w nocy. xD

Core:

Obawiam się że nasi czytelnicy nie są do końca gotowi na ten temat, dlatego patrząc na czas wybuchu podziękuje za wywiad i zaproszę was na kolejny wywiad pana redaktora mich'a.

Bomba została rozbrojona

Tak dobiegliśmy do końca i udało się przeprowadzić wywiad z jedną z najbardziej nie przewidywalnych rzeczy/osób wywiad. Następny wywiad może być udostępniony za 7 dni, a prowadzącym będzie nikt inny jak michu! Zapraszamy serdecznie.

Podziękowania dla

@QueenJula za osłanianie Mnie, kiedy zadawałem pytania na serwerze 4FUN xD:D

1713224_print-trimmed-1.png?resize=max_sizes&key=55f9a22768eed085006592c1174c0235

Nareszcie! :D kolejny wywiadzik! Bierzemy czipsy i czytamy

Oczywiście piwko dla Ciebie Core :core: :D

No Core fajny masz tyłeczek xD

spoczkooooo wywiadzik piwko poleciało :D

Błędy już na samym początku.... ale co tam! Wywiad bardzoo pozytywny :))))

Wywiadzik dla mnie średni, ale piwko i tak poleciało.

Troszkę za dużo błędzików kolego :)

Core:

Wcześniejszy wywiad z kolegą z serwera wywołał spore emocje i padł taki komentarz od jednego z graczy:

Czy jest pani źle traktowana przez pana @m4r1o?

Bombonierka:

Oj tak, osobnik o głupim nicku @m4r1o często droczy się i molestuje mnie w mojej ciężkiej pracy jaka jest gra Cs. :(

Jest to bardzo wcipska i irytująca mnie osoba która rzuca mną gdzie popadnie, na skrzynie za skrzynie oraz w miejsca niedostępne gdzie nie mogę zrobić jeb z dzidy, i zaśpiewać "Za chwilę będzie explozja jeje

Pragnienia wybuchnie bomba oo Wysadzi nas na całego jeje Pragniemy dziś tylko tego oo" :(

Dodam jeszcze coś o tym osobniku bo to zły człowiek.

Uważajcie na niego gdyż jest to osobnik bardzo dziwnego myślenia, często przymulony jak i nerwowy.

Zginiesz marnie m4r1o dorwę cie na serwerze.

HueHueHue xD

Jednak to zrobiłeś :D

Co do wywiadu BOOOOOOOOOOOMBOWY :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...