Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

GAZETKA [WYDANIE] nr. 9

Recommended Posts

Gazetka dzisiaj z tego powody że od jutra mnie nie ma, tak jak pisałem.

30910519536040862500.png

40458813171111709303.png

33998014408620959032.png

91497591365885768657.png

38345585287707933219.png

niestety*

Humorystycznie:

99365280605450957724_thumb.jpg93659793809492675049_thumb.jpg

96066047592304284953_thumb.jpg

CIEKAWOSTKI ŚWIAT COUNTER-STRIKE:

-Ciche rozbrajanie – Kiedy podchodzimy do paki i zaczynamy ją rozbrajać jest taki charakterystyczny dźwięk, jeżeli chcemy żeby go nie było musimy wcześniej właczyć latarke.

-Czy wiesz że gra Counter Strike 1.6 została stworzona przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a 19 czerwca 1999r.

Baaaaaaaaardzo mi się podoba!

Wielki plus za okładkę i za to, że wszystko jest czytelne. :)

P.S. Nie mam jaj... :( Chyba? :D

Gazetka zajebista, wszystko tak ładnie zrobione... :)

Gazeta wyszła ci 100x lepiej od mojej. Graficznie jest milion razy lepsza. Jak tu przy Tobie nie wpaść w depresję ;(?

Leci piwno, nawet dałbym pół litra za te wydanie!

No proszę, konkret! Przyjemnie się czyta, widać własny wkład i sporo pracy. 0,7 leci, gdyż piwa nie toleruje ;p

P.S: Myślę że w przypadku matury strzelanie jest przeciwwskazane :D!

A gdyby El Rutek nie przekazał tajnej agentce SweetJulce tydzień przed całym zamieszaniem, że typ był spalony, to by nikt o tym nie wiedział :D

Widać lekkie postępy i widać, że zacząłeś używać PS z tymi szablonami na czcionki, tylko czy taki Arial w rozmiarze 22 jest czytelny? Możesz pokombinować z czymś zgrabniejszym, co bardziej rzuci się w oko i nie zmieniać czcionki co każdy inny temat. =)

Leci piwerko!

Może być nie jest źle, widać poprawę brawo ty. :D

Top 15 to jakieś nieczytelne dałeś, nie lepiej dodać to z załącznika?

Ogólnie spoko gazetka ale jedno co razi w oczy (nie wiem jak to się zwie profesjonalnie) powtarzanie słowa "forum" co zdanie to zawsze to się to pojawia nie lepiej było by określić innym synonimem albo po prostu ograniczyć to w jakiś sposób?

złożył podanie na forum .. większość społeczeństwa forum.. administracja forum.. wlasicicel forum..

i:

administracja forum nie chce dzialac z wygladalem forum.. stylu forum.. czy styl forum?

znowu:

popularny na forum na administrator forum

itd..

Gazeta wyszła ci 100x lepiej od mojej. Graficznie jest milion razy lepsza. Jak tu przy Tobie nie wpaść w depresję ;(?

Leci piwno, nawet dałbym pół litra za te wydanie!

Nie słodź aż tak, bo się zarumienię. Pół litra? żebym do następnego wydania leżał :D ?

No proszę, konkret! Przyjemnie się czyta, widać własny wkład i sporo pracy. 0,7 leci, gdyż piwa nie toleruje ;p

P.S: Myślę że w przypadku matury strzelanie jest przeciwwskazane :D!

0,7 to na zlocie ! :D

Ogólnie spoko gazetka ale jedno co razi w oczy (nie wiem jak to się zwie profesjonalnie) powtarzanie słowa "forum" co zdanie to zawsze to się to pojawia nie lepiej było by określić innym synonimem albo po prostu ograniczyć to w jakiś sposób?

Obiecuję poprawę !

Może być nie jest źle, widać poprawę brawo ty. :D

Top 15 to jakieś nieczytelne dałeś, nie lepiej dodać to z załącznika?

Coś nowego chciałem zrobić :) A nie wyraźne to wiem, i po drugie top15 4fun nie jest zaaktualizowane, bo jak pisałem serwer mi nie działa.

Widać lekkie postępy i widać, że zacząłeś używać PS z tymi szablonami na czcionki, tylko czy taki Arial w rozmiarze 22 jest czytelny? Możesz pokombinować z czymś zgrabniejszym, co bardziej rzuci się w oko i nie zmieniać czcionki co każdy inny temat. =)

Tak, właśnie ten Arial i Tahoma to czcionki do kitu, ja mam 22 czcionki pobrane, własne, ale nie pasowały, a nie mam czasu żeby teraz szukać, następny gazetka będzie jeszcze ładniejsza.

Zajebista gaztetka :) oby tak dalej :)
Gazetka zajebista, wszystko tak ładnie zrobione... :)
No gazetka ładna i czytelna :D Postarałeś się bocie xD

Ja Ci dam bota ! :D

Baaaaaaaaardzo mi się podoba!

Wielki plus za okładkę i za to, że wszystko jest czytelne. :)

P.S. Nie mam jaj... :( Chyba? :D

coś tam no masz ;D a okładka odgapiona z forum Turek-City oczywiście. Pozwoliłem sobie :D

Dziękuje za tak miłe ocenki, i kilka rad. Dziękuje, nie spodziewałem się, gazetkę robiłem w naprawdę krótkim czasie.

No dobra pytanie dlaczego mnie w niej nie ma ?? o.OxD haha żartuje

Gazetka spoczko leci piwkoooo :D i pół litera xD

oby więcej takich gazetek :D

No ziomek !

Postarałeś się, aczkolwiek SSy TOP15 lekko rozmazane, bo przecież ja muszę się do czegoś przyczepić nie?

Piwo oczywiście, że poleciało ! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Who Viewed the Topic

2 members have viewed this topic:
    .Michuu  m1ςhu 
  • Create New...