Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

WYWIAD Psychopath

Recommended Posts

Uwaga, psychopata !!

Witam Mordercy, i Morderczynie w kolejnym wywiadzie.

Przepraszamy za małe opóźnienie z wywiadem, zwyczajnie coś mi wypadło

A teraz zapraszam do wywiadu z multiadminem sieci, @Psychopath.

redaktor ~ michu

michu Cześć? Psychopath, chciałbym zadać Ci kilka pytań, masz ochotę poświęcić mi trochę czasu?

Psychopath Jasne :D

michu Zacznijmy tradycyjnie, przedstaw nam się, napisz ile masz lat, i skąd pochodzisz.

Psychopath Mam 15 lat, w listopadzie 16. Pochodzę z Dolnegośląska, a dokładnie ze Lwówka Ślaskiego.

michu Opowiedz nam coś o swojej miejscowości.

Psychopath No cóż mam powiedzieć. Jest to małe miasto, w którym mieszka około 10,000 ludzi. Nie dzieje się tu praktycznie nic ciekawego.. No tak.. Co roku w lipcu odbywa się tu Lwówieckie Lato Agatowe. Możemy usłyszeć wiele sławnych osób. O tej imprezie można znaleźć wiele informacji. Jest również najstarszy browar w Polsce! Wybudowany w 1207 jak się nie mylę.

michu No to całkiem ciekawie. Przejdźmy do kilku pytań na temat sieci, jak trafiłeś na naszą świetną sieć?

Psychopath Całkiem przypadkiem. Szukałem serwera 4fun, który mi się spodoba. Jak można sie domyślić grywam na wszystkich gdyż każdy mi odpowiada. Nie ma za dużo pluginów.

michu Co Mordownia ma w sobie takiego, że postanowiłeś poświęcić czas zarówno na forum jak i na serwerach?

Psychopath Nie wiem jak to nazwać.. Ma jakiś urok, który powoduje że trzyma mnie na tych serwerach nieraz cały dzień. Ale też nie mogę zapomnieć o zajebistych znajomych, których poznałem grając na tej sieci. Oczywiście mam tu na myśli Darkness, M4r1o, Pok3r'ze, Kszaczku i wielu innych..

michu Jesteś obecnie multi-adminem, myślałeś o jakichś funkcjach na forum?

Psychopath Myślałem nad funkcją Anty-Cheat, ale faktycznie jak ktoś pisał w którymś moim podaniu. Za krótko jestem na forum, poprawię aktywność i pomyślę czy złożyć podanie. Oczywiście też wezmę pod uwagę szkołę aby też jej nie zawalić.

michu Rozsądnie... Gdybyś mógł na jeden dzień zostać właścicielem Mordowni, co byś zmienił??

Psychopath NIC! Dla mnie wszystko jest dobrze zrobione.

michu Jak oceniasz pracę nowej redakcji Mordowni?

Psychopath W skali 1-10 daje szczere 10. Dlaczego? Fajne, ciekawe pytania jeżeli chodzi o wywiady. Są one również chociaż raz w tygodniu co też jest fajną sprawą. Najbardziej zdziwiła mnie gazetka Mordowni, o której nie miałem pojęcia Wszystko jest bardzo czytelne i estetyczne.

michu Miło. Skąd pomysł na nick, dlaczego Psychopath?

Psychopath Jeżeli chodzi o nick na forum, wziąłem go z nicku, którego używam w Counter-Strike, Rabbit_psychopath. "Rabbit" dlatego że miałem kiedyś bzika na punkcie królików. Miałem ich od cholery Jednak musiałem pooddawać kilka i zostawiłem sobie 2. Jeden niestety w "młodym wieku" zmarł :( . A drugi towarzyszył mi od przedszkola do 2016 czerwca. Drugą część nicku "psychopath" wziąłem od tego jak kiedyś grałem na DM innej sieci i miałem tam chyba 300killi na 40 albo 50 death'ów. To było szczęście, a mówili żebym sobie poszedł bo jakiś psychopata jestem. I stąd się wziął nick "Rabbit_psychopath"

michu Dobra Krystian, opowiedz nam swój "pierwszy raz" z grą Counter Strike 1.6.

Psychopath Pamiętam jak grałem na takim naprawdę starym komputerze z sąsiadem, przez kabel do internetu . Wtedy mimo to że przegrywałem grałem dalej bo sprawiało mi to frajdę a zacząłem grać w 5 klasie na bodajże 1gb ramu i Pentium IV 3.0ghz

michu Dużo spędzasz dziennie nad Cs'em?

Psychopath Zależy o której skończę lekcje. Muszę też w wolnej chwili się rehabilitować gdyż choruję.. Jako obowięzek mam też zadania domowe i naukę więc to zabiera mi czas... Ale tak myślę ze około 2h minimum do 7h

michu To sporo. Pozwól że przejdę do pytań na temat twojego życia prywatnego,

masz może dziewczynę?

Psychopath Nie mam. Kiedyś byłem taki że chciałem mieć dziewczynę?. Jednak dorosłem do pewnego wieku gdzie zrozumiałem że mam jeszcze czas.

michu Wiadomo, kobiety to duży problem haha. Jesteś jedynakiem, czy masz rodzeństwo?

Psychopath Mam 3 braci.

michu Lubisz zwierzęta oprócz królików? masz może jakiegoś pupila w domu?

Psychopath Uwielbiam. Tak aktualnie kota .

michu Jak z twoją edukacją??

Psychopath Jak każdy wie.. Gimnazjum zmienia człowieka.. I tak zmieniło mnie że w tamtym roku nie zdałem niestety :/ . Jednak wziąłem się w garść i teraz jest dobrze. 0 problemów.

michu Życzę powodzenia w szkole :) Masz jakieś zainteresowania, hobby?

Psychopath Informatyka, ogólnie nazywając. Jeżeli chodzi o np złożenie komputera, wgranie systemy, zdiagnozowanie problemu jakiegoś. Ogólnie cała dziedzina Sport, tenis stołowy i siatkółwka.

michu Posiadasz jakieś ulubione utwory muzyczne?

Psychopath Jonas Blue - By Your Side ft RAYE David Guetta Cedric Gervais Chris Willis - Would I Lie To You Ed Sheeran Shape of You

michu Oglądasz może filmy? masz jakiś ulubiony gatunek filmowy?

Psychopath Najbardziej odpowiadają mi horrory, ale nie oglądam praktycznie filmów. Bardziej seriale np "Na dobre i na złe".

michu Lubisz czytać książki?

Psychopath Tak średnio bym powiedział.

michu Każdy ma swoje marzenia, czy masz swoje?

Psychopath Stanąć na scenie e-sportowej ^^

michu Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach i dlaczego ?

Psychopath Chamstwo i jeżeli ktoś oszukuje i brnie w to.. Nie potrafię powiedzieć? dlaczego.. Jakoś tak mam.

michu Wyobraź sobie że ujrzałeś na niebie spadającą gwiazdę?, i możesz wybrać trzy życzenia, jakie by one były?

Psychopath Zajebisty PC , kochająca rodzina (mam na myśli żona i 2 dzieci ), być młodym zawsze :33 Inaczej nie starzeć się.

michu Masz w życiu zasady którymi się kierujesz?

Psychopath Być tolerancyjnym, miłym dla wszystkich oraz pomagać.

michu Nasz wywiad dobiegł końca, Ja bardzo dziękuje za poświęcenie mi czasu, czy chciałbyś kogoś pozdrowić??

Psychopath Wszystkich graczy Cs-Mordowni! Ja również dziękuje za wywiad.

62858059394724955125.png

Zapraszamy do nominacji, oraz do gazetki Mordowni:

nominacje -> http://cs-mordownia.pl/showthread.php?33971-Wywiady-Nominacje

gazetka -> http://cs-mordownia.pl/showthread.php?40333-WYDANIE-nr-8

michu Jak oceniasz pracę nowej redakcji Mordowni?[/font]

Psychopath W skali 1-10 daje szczere 10. Dlaczego? Fajne' date=' ciekawe pytania jeżeli chodzi o wywiady. Są one również chociaż raz w tygodniu co też jest fajną sprawą. Najbardziej zdziwiła mnie gazetka Mordowni, o której nie miałem pojęcia Wszystko jest bardzo czytelne i estetyczne.[/b']

Wiadomo kto robi :D. Fajny wywiad, miło się czytało. Leci piwo!

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Who Viewed the Topic

1 member has viewed this topic:
    ~DArkness 
  • Create New...