Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Wywiad] Agaa:*

Księżniczka Mordowni

Awatar ~DArkness

Piwo (Dane)
    577
    Piwo (Otrzymane)
    281
    Nie lubie (Dane)
    84
    Nie lubie (Otrzymane)
    61
    Oznaczony/a
    11 razy

Post [Wywiad] Agaa:*

A dzisiaj trochę z innej beczki! Od dawna nie było żadnej gazetki ani żadnego wywiadu.
    Więc skoro pojawiła się okazja to czemu nie.
    ZAPRASZAM
    Do wywiadu z Agnieszką! Znaną jako @Agaa na forum jak i serwerze. Miłego czytania.

~DArkness: Dziś w wywiadzie, pozwoliłam sobie dać kolor pomarańczowy by łatwiej było rozróżnić. No to na początek przedstaw się nam i powiedz coś o sobie. Ile masz lat? Skąd jesteś? Co robisz na co dzień?

Agaa: Hej, Mam na imię Agnieszka. Mam 16 lat. Jestem z województwa Lubuskiego. Mieszkam w Brojcach. Jestem miłą osobą I lubię poznawać nowych sympatyczny ludzi. Na co dzień się uczę, bo szkoła najważniejsza. Gram w cs, słucham muzyki.

~DArkness: O to takie standardowe życie. Masz racje, szkoła najważniejsza. A powiedz nam jak znalazłaś się na mordowni? Czy pełniłaś kiedyś jakąś funkcje na jakiejś sieci?

Agaa: Na mordowni znalazłam się przez przypadek. Wbiłam na serwer z ciekawości I nie, nie pełniłam żadnej ważnej funkcji. Zawsze miałam rangę Kobieta.

~DArkness: Rozumiem. Czasami najłatwiej jest najlepiej Kiedy zaczęła się twoja przygoda z Cs’em?

Agaa: Moja przygoda z Cs'em zaczęłam się 3 lata temu, ale miała rok przerwy.

~DArkness: O no to już trochę grasz co widać też po twoich statach na DD2. Czy grasz jeszcze w jakieś gry oprócz Cs’a?

Agaa: Zaczynam grać właśnie w Lola, ale coś mi to nie wychodzi zobaczę do będzie dalej haha.

~DArkness: Haha rozumiem. Myśle że sobie poradzisz To może powiesz jak długo jesteś z nami na forum? I jak długo zamierzasz z nami zostać? Myślałaś o jakimś stanowisku na sieci?

Agaa: Z wami jestem od 26. 09. 2017 roku. Nie wiem jak długo będę z wami. Zobaczę jak się ułoży. Odejdę wtedy gdy będę miała poważne problemy jakieś. Ale i tak będę odwiedzić wtedy was. Szczerze nie myślałam nad stanowiskiem na sieci. Wolę mieć rangę Kobiety.

~DArkness: O To nie jesteś z nami długo, ale może zdążyłaś poznać już może jakieś ciekawe osoby na forum?

Agaa: Tak zdążyłam poznać kilka ciekawych osób. Jest to Zdybson, ~DArkness, Kszaczek. Ale mam nadzieję, że dalej będę poznawać nowe również sympatyczne osoby.

~DArkness: O dziękuje! Na pewno poznasz jeszcze nie jedną miłą i zabawną osobę na naszej sieci! A gdybyś mogła coś zmienić na forum, co by to było?

Agaa: Nic bym nie zmieniła na tym forum. Podoba mi się takie jakie jest.

~DArkness: O jak miło! Jesteś chyba pierwszą osobą która tak mówi! A jak często zaglądasz na forum? Ile czasu na nim spędzasz oraz co na nim robisz?

Aga:*: Staram się często zaglądać na forum. Najczęściej jestem popołudniu. Jestem od 1-3 godzin zależy o której szkole kończę. Najczęściej piszę z osobami na czacie. Czasami czytam co tam nowego i różne działy o ile mam czas.

~DArkness: No tak, najlepiej poznawać nowe osoby zapraszam też do brania udziału w różnych zabawach i grach w dziale OffTopic! Dobra, dość o sieci, co robisz w wolnym czasie? Masz jakieś hobby?

Agaa: W wolnym czasie trenuje unihokej. Trenuje ogólnie 5 lat. I od tych 5 lat zdobyłam 5 medali srebrnych na finałach wojewódzkich. Mam również puchar jeden za rozgrywki. I dużo dyplomów za unihokej, ping ponga i za badmintona. Czasami ćwiczę jak mam wenę. I gram oczywiście w Cs'a.

~DArkness: O to widzę że wolny czas bardzo aktywnie To dobrze, trzeba dbać o zdrowie. .Jakie masz plany na przyszłość?

Agaa: Najpierw chce skończyć szkołę. Napisać dobrze maturę. Chce znaleźć dobrą prace, a później się zobaczy.

~DArkness: I znów, szkoła najważniejsza bo to od niej dużo zależy nasza przyszłość. A czy znalazłaś już swoją drugą połówkę? Czy jednak wciąż szukasz?

Agaa: Tak znalazłam swoją połówkę. Jestem już z tą osobą rok dokładnie.

~DArkness: Życzę wam dużo lat ze sobą i szczęścia! Masz dużą rodzinę? Masz rodzeństwo?

Agaa: Mam rodzeństwo. Dwóch braci. Jeden starszy, a drugi młodszy który czasem bywa naprawdę męczący.

~DArkness: Wyobrażam to sobie, wierzę że czasami może ci z nimi być ciężko! A masz może jakieś zwierzę? A jakie jest twoje ulubione?

Agaa: Mam psa wabi się Farcik. Moje ulubione zwierzę jest to leniwiec, bo bardzo jest leniwy tak jak ja.

~DArkness: Haha, tyle aktywności fizycznej a jednak leniwiec Każdy ma jakieś marzenia. Jakie są twoje?

Agaa: Mam marzenia dużo ich jest. Ale najważniejszym jest to żeby mi się ułożyło w życiu i aby nie było problemów dużo.

~DArkness: Dobrze, rozumiem że dążysz do szczęścia. Jakie jedzenie jest twoim ulubionym?

Agaa: Ulubionym jedzieniem jest to co mama przygotuje na obiad. Robi najlepsze obiadki.

~DArkness: Ah no tak. Domowe jedzenie najlepsze. Jakiej muzyki słuchasz? Byłaś kiedyś na jakimś koncercie?

Agaa: Słucham electro house, trap i shuffle dance. Tak byłam na koncercie Czadomena, Pięknych i młodych, mig.

~DArkness: O to fajnie. Widzę że naprawdę masz co robić w wolnym czasie Spędzasz czas bardzo aktywnie jak i socjalnie. A czy mimo wieku masz jakieś używki?

Agaa: Jedynie alkohol, bo palenie rzuciłam i nie palę już.

~DArkness: I dobrze, zdrowie najważniejsze. Czy byłaś kiedyś za granicą? Podobało ci się? Jest jakieś miejsce, w które pragniesz pojechać?

Agaa: Tak byłam za granicą. Bardzo mi się podobało. W Czechach byłam w Czeski Cieszyn. Podobała mi się tam hala i treningi z innymi. W Niemczech w Berlinie i ogólnie mi się podobało. Pragnę pojechać na Karaiby.

~DArkness: Wcale ci się nie dziwie Czy zdarzyło ci się przeklinać do nauczyciela?

Agaa: Kilka razy tak, ale to tam później problemow nie miałam.

~DArkness: Ostatnio coś pisałaś o biciu na Shoutboxie. Brałaś kiedyś udział w bójce?

Agaa: Tak brałam. Kilka razy nawet.

~DArkness: Haha, mam nadzieje że tylko z chłopakami. Jesteś raczej spokojną osobą czy bardziej agresywną?

Agaa: Jestem osobą spokojną, ale gdy trzeba potrafię być agresywna.

~DArkness: Spokojną i miłą. Dobra myślę, że to już koniec męczących pytań. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić albo dodać coś od siebie?

Agaa: To co chciałam to powiedziałam. Pozdrawiam całe forum, wszystkie osoby. Miło mi, ze trafiłam akurat do was.

Ja tobie również dziękuje za wywiad jak i też za pomoc. Dziękuje również czytaczom
    Do następnego!

~DArkness

Ostatnio edytowane przez ~DArkness ; 08-10-17 o 19:20

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę,Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże.

Admin [DD2]

Awatar aK47xD

Piwo (Dane)
    18
    Piwo (Otrzymane)
    10
    Nie lubie (Dane)
    0
    Nie lubie (Otrzymane)
    5
    Oznaczony/a
    1 razy

Odp: [Wywiad] Agaa:*

Też cie Pozdrawiam

3. Piwo ~DArkness postawił piwo

Opiekun AC

Awatar Raverson

Piwo (Dane)
    372
    Piwo (Otrzymane)
    597
    Nie lubie (Dane)
    41
    Nie lubie (Otrzymane)
    48
    Oznaczony/a
    30 razy

Daleko ci do roli Redaktora, lecz widać po mału kroczki i postępy. Jest co czytać.
    Nick: cheater
    Steam: STEAM_0:1:67022670
    Community: http
    ://steamcommunity.com/profiles/76561198094311069

5. Piwo ~DArkness postawił piwo

Awatar Mirabi

Piwo (Dane)
    779
    Piwo (Otrzymane)
    149
    Nie lubie (Dane)
    70
    Nie lubie (Otrzymane)
    18
    Oznaczony/a
    35 razy

Dobrze, że ktoś się wziął za redakcję, czekam na Twoje podanie.

---> STEAM <---

KRÓL
    ROUNDSOUNDA

Awatar KING LAZY

Piwo (Dane)
    465
    Piwo (Otrzymane)
    1902
    Nie lubie (Dane)
    535
    Nie lubie (Otrzymane)
    149
    Oznaczony/a
    43 razy

Proponuje nie pisać co chwile "O" o to, o to, o to, o dziękuję, itp na początku zdania. Za dużo tego oooooo.

Awatar witas

Piwo (Dane)
    140
    Piwo (Otrzymane)
    322
    Nie lubie (Dane)
    23
    Nie lubie (Otrzymane)
    18
    Oznaczony/a
    2 razy

Cytat Zamieszczone przez KING LAZY Zobacz posta
    Proponuje nie pisać co chwile "O" o to, o to, o to, o dziękuję, itp na początku zdania. Za dużo tego oooooo.
    Nie czepiaj się, gdybyś tego nie wypomniał, nawet nie rzuciło mi sie w oczy.

Ciekawy wywiad, plus za chęci.

9. Piwo Meguś, Rehabuś, ~DArkness postawił piwo

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)