Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mr Gołomp

Cicha Myszka

Awatar Pani

Piwo (Dane)
    576
    Piwo (Otrzymane)
    783
    Nie lubie (Dane)
    14
    Nie lubie (Otrzymane)
    39
    Oznaczony/a
    59 razy

Mr Gołomp

Niektórzy ludzie są jak gołębie - najpierw jedzą Ci z ręki,
    a potem srają na głowę.

A jak jest z Gołempiem Mordowni? Dowiedzmy się!

Witaj, Gołompku. Jak mija dzień? Wyspałeś się?
    Witam. O dziwo dzisiaj się wyspałem, wszystko dzięki porannemu deszczu ^ ^. Sram ludziom na głowę?

Liczyłam, że Ty mi to powiesz. Chyba nie jesteś, aż tak zły?
    To zależy od dnia. Czasem mam ochotę usiąść na dachu i walnąć kleksa ^ ^.

Arturze, bo tak masz przecież na imię, przybliż nam trochę swoją osobę. Ile masz lat, skąd jesteś?
    Urodziłem się w Kamieniu Pomorskim, a pochodzę z Pobierowa (okolice nadmorskie). Życie przeżyłem w Szczecinie i tu aktualnie mieszkam. :-) Mam 24 lata. Jak na Golompa przystało, latam po dachach.

Na forum pełnisz między innymi funkcję Redaktora od audio-wywiadów. A czym zajmujesz się na co dzień? Czy Twoje obowiązki względem Sieci pokrywają się z tymi, które pełnisz w prawdziwym życiu? Oczywiście nie licząc latania... ;-)

Redaktor na Mordowni jest moim pierwszym dotykiem z dziennikarstwem. Na co dzień pracuje w budowlance. Stawiam od podstaw dachy i hale magazynowe i produkcyjne. Jako właściciel firmy, zajmuję się wszystkim. Zamówieniami, pracownikami, klientami, ofertami, itp. W sumie jeśli to zalicza się do audio wywiadów, to kiedyś z kolegą organizowaliśmy imprezy w lokalu. Wtedy zbierałem od ludzi opinie, co by chcieli i jak im się podobało.

Mając zmysł budowlany, powiedz nam, co byś zmienił na forum? Wyrównał kolumny, pozamieniał działy?
    Mam kilka pomysłów, ale przedstawię je w szkicu forum, który chcę zrobić. Jak tylko zwolni mi się tempo pracy :-). Musicie jeszcze chwilkę wytrzymać. Wiele moich spostrzeżeń będzie w mobilnej stronie Mordownii :-). W każdej wolnej chwili jest tworzona.

W takim razie czekamy na pierwsze efekty! Wspomniałeś, że masz dość bezpośredni kontakt z klientami, którzy... nie ukrywajmy - potrafią pokazać pazury. Miałeś kiedyś jakąś trudną sytuację, potrafiłeś z niej wybrnąć? Jak oceniasz to doświadczenie, czego może człowieka nauczyć?
    Mam wiele trudnych sytuacji. Wiele klientów naczytalo się w Internecie bzdur budowlanych. Muszę im uświadamiać i tłumaczyć system montażowy. Klasyfikacje przenikalności cieplnej materiałów. Dlaczego lepiej wziąć czasem ten tańszy element, a czasem droższy. Ja jestem osobą w pracy drobiazgową, ale klienci są niesamowici. Potrafią widzieć rzeczy, które nie istnieją ^ ^. Częsty kontakt z klientami poprawia sposób komunikacji. Uczy, jak dobierać słowa, aby wyjaśnić i przemówić do rozsądku, jednocześnie nie ubliżając w żaden sposób i nie urażając dumy Klienta. Trzeba mieć wysoki zakres słów. Uczy siły przebicia i argumentowania. Bardzo dobre doświadczenie. Polecam każdemu. Choć trzeba mieć cierpliwość do tego. :-)

To prawda. Mówi się, że Klient ma zawsze rację. Chociaż zupełnie się z tym nie zgadzam. W jaki sposób dokonałeś wyboru, jak to się stało, że pracujesz w swym (zaryzykuję i stwierdzę "wymarzonym") zawodzie? Czy wybór jest powiązany z kierunkiem, na jakim się uczyłeś?
    Wyszło to całkowicie przypadkiem. Skończyłem zawodówkę o kierunku elektromechanik. Rok pracowałem w zawodzie, lecz przez wyzysk w pracy, zrezygnowałem. Otworzyłem pierwsza firmę ze sprzętem AGD. Nie udało się. Po upadku zacząłem szukać pracy. Znajomy załatwił mi pracę na dachu. Pracowałem 3 miesiące z nim i już czułem zaciekawienie tym tematem. W końcu kocham tworzyć nowe rzeczy i majsterkować. Po tych 3 miesiącach wyjechałem do Niemiec do mamy. Tam pracowałem w fabryce okien. Około roku czasu. Ze względu na Asie, zjechałem do Polski. I znów trafiłem na dach. Poduczyłem się zawodu i spróbowałem swoich sił w działalności gospodarczej. Tym razem sie udało. I tak, to jest moja wymarzona praca :-).

Własnie! Wspomniałeś o Asi... Jak tam układa się Wasze życie małżeńskie? Dla tych, którzy nie wiedzą i tym, którym za chwilę złamiemy serca...Artur od niedawna nie jest już do wzięcia. Jak się czujesz w roli świeżo upieczonego męża?
    W sumie to nic się nie zmieniło. ;-) Tylko ręka o kilka gramów cięższa ^ ^. Żyjemy, jak dawniej. No i zaraz mamy podróż poślubną.

Oooo, to wspaniale. Dokąd jedziecie?
    Grecja. :-) Windsurfing, nurkowanie i rejs statkiem na pobliskie wyspy.

Zazdroszczę... Czy wcześniej miałeś okazję spróbować tych atrakcji? I czy jesteś zapalonym miłośnikiem podróży, a może jednak cenisz sobie spokój w zaciszu domu?
    Pierwszy raz wyjeżdżam na takie wakacje. Wcześniej tylko Heyde park. Uwielbiam karuzelę ^ ^. Lubię podróżować. Choć mam dni, kiedy chcę posiedzieć w domu.

I co wtedy robisz? Relaksujesz się przy muzyce, grasz, oglądasz telewizję? Czy jednak cisza to wszystko, czego wtedy potrzebujesz?
    Głównie to czytam, gram, oglądam seriale. Muzyki nie mogę za bardzo słuchać. Sąsiedzi się skarżą ^ ^.

Po ostatnim zlocie mogę jedynie się domyślać, dlaczego... ;-) Jeśli sie nie mylę, to był Twój drugi zjazd. Jak wrażenia? Jak się bawiłeś? Może czegoś Ci na nim zabrakło?
    Pierwszy. ;-) I było bardzo przyjemnie, tylko krótko. Poznałem wiele ciekawych osobistości. Dużo moich wyobrażeń osób, na podstawie ich głosu się sprawdziło. Na pewno będę na kolejnym zlocie.

Jak to się stało, że pojawiłeś się na Mordowni? Jak w ogóle rozpocząłeś swoją przygodę z CS 1.6?

1.6? Raczej 1.5 ^ ^. W 4 klasie podstawówki interesowałem się grami karcianymi i planszowymi mmo. Chodziłem do kafejki oglądać i grać. Byli tam też ludzie, co grali w CS. Więc pierwsze rozgrywki rozpocząłem na 1.5 w sieci LAN. Piękna sprawa. Przegrane nocki. Wagary na rzecz cs'a. Przygodę z Mordownią zacząłem poprzez SS'y. Jak już wszedłem na forum, to poczytałem sobie na nim kilka rzeczy. A jak już skierowali mnie do przywitania, to już zostałem ^ ^.

To może zasugerujemy naszym Adminom, aby częściej sprawdzali graczy poprzez robienie SS'ów? ;-) Pamiętasz może, kto Ci je wtedy zrobił?
    Bodajże wredny dziad @Szprot ;-). I dalej uważam, że mój skill jest za słaby na SS'y. P.S. Jak już mówimy o Szprocie, to rzucam hasło psikawki ^ ^.
    To co, od teraz każdy nowy gracz dostaje SS'y z miejsca? To może niech jakiś plug-in to robi?

Może wstrzymamy się już od tak desperackiego kroku. Tak czy inaczej - miło, że z nami zostałeś. Skąd wziął się Twój nick? Przypomnę, że wcześniej zagościłeś pod nickiem Arcxi. Czy to była celowa literówka?
    Literówka była celowa, gdyż zawsze "Arczi" był zajęty. A Mr Golomp wziął się z nocnej pijanej gry na serwerze ZI. Wtajemniczeni wiedzą ;-).

A dałeś Gołompkowi już to ziarenko? ;-) Wchodząc w strefę kuliarną... Masz jakies ulubione danie, potrawę? Coś, czego nigdy byś sobie nie odmówił?
    Nie odmawiam sobie niczego. A moja ulubiona potrawa, to smaczna potrawa. A Ty masz jakieś ulubione jedzonko?

Ohh, ulubionej chyba nie mam. Lubię wiele rzeczy. Jeśli mam tak teraz wybrać, to... Kompot lub jakiś zimny koktajl, mniam. Zrobiłbyś mi? Czy jednak kuchnie zostawisz Asi?
    Drodzy czytelnicy. Skoro nie mam możliwości ostatnio na audio wywiady, to powyciagam troszkę informacji o naszej kochanej Karolince w tym wywiadzie ;-). Kuchnie zostawiam na co dzień Asi. Gdyż mi brak czasu nie pozwala na częste gotowanie. Jeśli chodzi o skill kulinarny, to z Asią wygrywam ;-). I przy każdej okazji jestem w kuchni. A Ty wolisz sama sobie zrobić posiłek czy jednak jedzenie zrobione przez kogoś jest smaczniejsze?

Myślę, że większość ma już dość informacji na temat mojej osoby - tym bardziej, że jest to wywiad z Tobą w roli głównej. ;-)
    Najlepszym rozwiązaniem jest zaskakiwanie siebie nawzajem. Raz ugotujesz coś drugiej osobie, za drugim razem to ona zrobi Ci niespodziankę. Liczą się chęci... Jeśli nie wyjdzie, zawsze można coś zamówić! Właśnie... Jesteś romantyczny? Jaką najbardziej romantyczną rzecz w życiu zrobiłeś?

Nie jestem ;-(. Ale coś mi się tam kiedyś udało ^ ^. Może to banalne, choć może nie dla wszystkich. Wykopałem na plaży stolik i dwa krzesła w głębi piasku. I tam urządziłem kolację przy zachodzie słońca. Catering też był ^ ^. Proponuję na końcówce wywiadu grę. Nazwę ja miecz obusieczny. Każda ze stron będzie zadawać pytanie. I również sama będzie musiała na nie odpowiedzieć. Co Ty na to? Urozmaicimy wywiad?

Takie przedsięwzięcia są chyba najlepsze. Nie zawsze trzeba robić spektakularnego. Już się boję! Hmm... A może... Csssii! Ale dlaczego miecz?!
    Bo u mnie ciekawość góruje nad dumą ^ ^. I mogę zadawać pytania, które dla mnie też bedę trudne ^ ^.

Uważasz ciekawość za swoją wadę? Czy masz inne cechy, które możesz przydzielić do tego sektoru?
    Nie mam wad x D. Jestem chodzącym ideałem ^ ^. A tak poważnie, to coś tam znajdę. Choć lepsza zabawa będzie, jak sami je u mnie znajdziecie. A Ty nie chciałabyś podzielić sie z nami swoimi wadami?

Chyba zbyt krótko Cię znam, abym mogła określić Twoje słabe strony. Uważam, że jest jeden punkt widzenia, który można nas łączyć. Chcemy być we wszystkim najlepsi. A odwrotnie - jaka cecha jest Twoją największą zaletą? Czy potrafiłbyś przytoczyć jakąś sytuację?
    Pomysłowość. ;-) Przykłady same się pokażą w przyszłości. ;-) Posiadasz kompleksy?

Pytasz o to kobietę - która ich nie ma?! ;-D Nie znam osoby, która nigdy nie narzekałaby na siebie samą. Człowiek czasem potrafi dowalić sobie, zupełnie niepotrzebnie. Co Cię najbardziej denerwuje, co drażni?
    Upierdliwosc i złośliwość ^ ^. I jak ktoś jest uparty...

Ja jestem bardzo uparta. Wyobraź sobie, że w czymś nie mam racji, a i tak stawiam na swoim. Jak mnie przekonasz do zmiany decyzji?
    Gilgotkami, tortury, szantaż ^ ^.

O nie, tylko nie gilgotki. A skoro mowa o ciele... Masz jakiś fetysz w stosunku do części ciała kobiety? Na co najpierw zwracasz uwagę?
    Na brak wąsów ^ ^. I ogolone pachy. Z reguły na twarz i sposób mówienia. Tyłeczek, biust, talia to wszystko można nadrobić. W kwestii fetyszy to mam kilka. Uwielbiam być w niej i gorącym żelazkiem jeździć jej po plecach. Wiązać, kneblowac i wyprowadzać nagą na smyczy w nocy. Lubię, jak jest bezsilna i w końcu się łamie. Ulega mi swemu Panu i słucha rozkazów. Gray był słaby, nie pokazał spojrzenia pełnego pomory w oczach kobiety ^ ^.

Żelazkiem?! Ałaaa. Czy są sytuacje, w których jesteś uległy?
    Nie ma, przynajmniej nikomu nie udało się mnie zdominować ;-(.

Z pewnością łatwo Cię rozgryźć - zdominowanie nie powinno stworzyć problemu. O czym marzysz?
    O władaniu Polską jako król. Spróbuj mnie rozgryźć.

Zostawię to Asi! Król? A co z berłem i koroną? Przywiązujesz uwagę do przedmiotów? Jesteś sentymentalny?
    Nie. Wystarczy mi władza. Mogę mieć w ręku nawet berło od toalety. Mogę powiedzieć że z sentymentalnoscią jest tak 50/50.

Czy jest coś, czego żałujesz w życiu? Jeśli tak, to co to takiego?
    Żałuję, że ukradłem tylko 200 000. Mogłem ukraść więcej. Nie żałuję niczego. Bo gdyby nie te wszystkie błędy, to nie stał bym, tu gdzie stoję. Jestem zadowolony z tego, co mam.

Ukradłeś? Czyźbyś miał za sobą jakąś czarną stronę, o której nic nie wiemy?
    Każdy ma za sobą ciemną stronę. I może na tym pozostańmy.

Jaka decyzja była dla Ciebie najtrudniejsza przez ostatnie 2 lata?
    A są trudne decyzje ? Są tylko korzystne i niekorzystne. Jak jest problem, to się go rozwiązuje. Jak masz między czymś wybrać, to wybierasz opcję najbardziej korzystna dla Ciebie i możliwie by była jak najbardziej korzystna dla innych w twoim otoczeniu.

Przy jakiej więc się wahałeś? Czy było coś, nad czym musiałeś się dłużej zastanowić?
    Tak była taka rzecz i dość często się powtarza. Zazwyczaj co niedzielę. Wstać już czy jeszcze poleżeć? I tak mijają godziny ^ ^.

Wygląda na to, że masz bardzo optymistyczne podejście do życia. Co byś radził innym, którym tego brakuje?
    Przebywać z osobami optymistycznymi. Raczej już się takim jest, a nie tego się uczy. Wierzcie w siebie i nie spieszcie się z niczym. Na wszystko przychodzi pora, każdy ma swoje tempo rozwoju.

To prawda. Duże znaczenie ma obecność danych osób i zadawanie się z nimi. A jeśli mógłbyś się teraz ponieść wyobraźni... Jak wyobrażasz swoje życie za 10 lat?
    Leżę na Marsie z drinkiem i palę papierosa. W sumie życie będzie wyglądać tak samo. Tyle, że bedzie nas już troje. Będę miał swój dom i tyle. Po co wybiegać w przyszłość. Przecież to czysta zabawa patrzeć, co nam przynosi. Bo przecież to myją kierujemy i będzie taka jaką ja stworzymy.

Najpierw synek czy córeczka? Uważasz, że byłbyś dobrym ojcem? A jak sam wspominasz swoje dzieciństwo?

Dzieciństwo miałem ciężkie i smutne. Wiem, że będę dobrym tatusiem. Wolę synka, pilnuje jednego dziecka. A nie całego osiedla ^ ^.

Gdybyś mógł opisać w 3 słowach swoje całe dotychczasowe życie - jakich byś użył?
    Dziwki, koks i narkotyki ^ ^. Dom, praca, ZABAWA.

Wydajesz się być baaaardzo imprezowym chłopakiem. Gdybyś miał wybrać między wiecznym spokojem, ciszą, a zabawą w dzień w dzień do białego rana, co byś wybrał i dlaczego?
    Mieszałbym to - tak by mi sie równoważyło. Zazwyczaj nie wybieram między czymś. Robię tak, aby mieć czas na wszystko.

Niestety, czasem musimy dokonywać trudnych decyzji kosztem czegoś. Czy masz z tym problem czy podejmowanie trudnego wyboru przychodzi Ci z łatwością?
    Nie mam problemu z decyzjami. Jak już powiedziałem wybieramy tak, aby jak najwięcej zyskać i jak najmniej stracić. Wystarczy przekalkulować i po trudnej decyzji.

Wspomniałeś, że lubisz mieć władzę. Czy kiedykolwiek mając nad czymś kontrolę, nie dopilnowałeś jakiegoś obowiązku, coś przepaściłeś? Czy według Ciebie działasz zgodnie z planem?
    Planowanie nic nie daje. Zawsze cos pójdzie nie tak. Trzeba umieć tylko szybko znajdować rozwiązanie i wszystko sie rozwiązuje. Nie ma osoby, co dopilnuje wszystkiego. Mam za dużo obowiązków, aby nie popełnić żadnego błędu. I dobrze, że je popełniam, uczę się na nich.

Planując możemy wykluczyć pewnie niedociągnięcia. Spontanicznosć to też ważna cecha. Nie uważasz, że człowiek powinien nie popełniać błędów, a uczyć się jedynie na błedach innych osob? Np. poprzez obserwacje.
    Nie. Błędy i konsekwencje z nich daja większe doświadczenia oraz odczucia jak obserwacja. Czy jak widzisz jak ktoś uczy się jazdy na rowerze i wywraca się na nim, to poprzez patrzenie jak wywrócil się 30 razy. Ty przy nauce jazdy wywrocisz sie mniej? Jak nie odczujesz na własnej skórze. to nie będziesz bać sie popełnić tego błędu.

Myślę, że każdy z nas po części ma rację. Patrząc w historię, widzimy błędy innych osób i to pozwala nam ich uniknąć. W tym przypadku uczymy się na obserwacji i nie potrzebujemy sami czegoś doświadczyć. Czy potrafisz przytoczyć jakąś sytuację, w której nauczyłeś się czegoś poprzez obserwację? Coś najprostszego, co przyszło Ci pierwsze na myśl.
    Jedyne co przychodzi mi na myśl, to nauczyłem się doceniać piękno świata przez obserwacje jego.

Jesteś wrażliwy na naturę? Czy masz czasem ochotę spojrzeć w niebo pełne gwiazd, usiąść i podziwiać zachód słońca, a może dostrzegasz piękno w małych aspektach, np. spadający liść z drzewa, szum wody, śpiew ptaków?
    Lubię siedzieć nocą na dachu i patrzeć w gwiazdy. Lubię też, jak rano budzi mnie ptaków śpiew. Usiąść gdzieś wysoko na jakimś drzewie, w lesie bądź wspiąć sie na najwyższy szczyt w górach i siedzieć i rozmyślać, podziwiając widoki.

O czym wtedy myślisz?
    O tyłkach :-), o życiu, o tyłkach ;-) o świecie, o problemach Polski - jako król muszę je rozwiązać.

No tak... A jakie cechy według Ciebie ten król powinien posiadać? Czy są zbieżne z Twoimi?
    To Król powinien mieć cechy takie, jak ja.

W takim razie zapraszam Cię do wzięcia udziału w quizie: Jakim był być królem? Gotowy?
    http://samequizy.pl/jakim-bys-byl-krolem/
    Cesarzem. Byłbyś wspaniałym cesarzem, który dbałby o swoje cesarstwo oraz jego interesy i po pewnym czasie przekształciłbyś je w ogromne imperium!
    Wiem, co dobre dla spoleczeństwa.

Ooooo. Cesarz ma wyższą rangę, niż sam król. Czy to oznacza, że nie doceniasz swoich możliwości? Hihihih. ;-)
    Jestem po prostu skromny. Z czasem społeczeństwo i tak będzie mnie nazywać Jak chcą. poprzez moje osiągnięcia.

Cesarz Gołomp? W takim razie przekonajmy się - rozwiąż jeszcze jeden quiz: Jaki otrzymałbyś przydomek, gdybyś był władcą?
    http://samequizy.pl/jaki-otrzymalbys...ys-byl-wladca/
    Byłabym sprawiedliwym władcą, który podejmuje rozsądne i świadome decyzje, wzorując się na ortodoksyjnych zasadach, które panowałyby w moim królestwie. Budziłabym duży respekt wśród swoich poddanych bez znaczenia czy to prosty chłop, rycerz czy szlachcic, a za złamanie prawa surowo bym karała. A Ty?

Również sprawiedliwym.

Nie mam powodu, by myśleć inaczej. Czy wierzysz w przepowiednie, karty, kule, fusy, we wróżbitów i wróżbitki? Jakie zdanie masz na temat stereotypów, horoskopów czy samych quizów?
    Jedno wielkie kłamstwo. Jaki będziesz czy co cię spotka. Jak zmieniamy się z każdej sekundy na sekundę. A przyszłość nigdy nie będzie wiadoma. Nawet śmierć nie jest pewna, bo może odkryją lek na nieśmiertelność.

Gdybyś dowiedział się, że zostało Tobie 7 dni do końca życia, to jaki sposób ten czas byś wykorzystał? W gronie najbliższych, spontaniczny wyjazd, skok na bungee czy może coś zupełnie innego?
    Seksiłbym się bez opamiętania. Dziesieciokąty. Orgie. Czysty sex. Wziąłbym kredyt i bawił się w najlepsze. Dał Asi połowę kredytu, by miała lżej. Zwiekszyłbym polisę itp. O pożegnałbym się z najbliższymi - najbardziej z psem ;-).

Orgie? Czy sfery intymne nie lepiej zostawić tylko tej, jedynej osobie? Czy jesteś otwarty na nowe doświadczenia i nie miałbyś oporu spróbować czegoś na przykład we trójkę?
    Nie miałbym, ale tylko kobiety przyjmuję. Zainteresowana? W sumie Asia sugerowała mi też pare. :-)

Uważam, że swoją nagość powinno się zostawić tylko partnerowi. Nie lubię się dzielić, na pewno nie ukochanym. Swoje fantazje, bujną wyobraźnie można spełniać we dwójkę - każda ze stron może być spełniona. Oczywiście każdy ma prawo decydować za siebie i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Czy jest jednak coś, czego w życiu byś nie zrobił? Oczywiście dopytuję o sfery seksualne.
    Nigdy nie zostanę pedałem. Nie chcę nawet o tym myśleć. Jak by mi płacili za każdy przeniesiony łeb pedała 5,00 zł to wytępiłbym wszystkich. **uj poświęcę sie za 2,50 zł - tylko siekierę wy dajecie.

Wspominałeś, że jesteś otwarty na różne przeżycia seksualne. Padła propozycja 2 m, 1 k - zdecydowałbyś się na nią?
    Padła propozycja 2k i ja. W drodze wyjątku zgodzę sie na 2 m 2 k. Ale tylko ze względu na Asie. I tylko raz x D. Tzw. Swing.

W takim razie pozostaje mi życzyć Wam bujnego życia, takiego, jakiego sobie wymarzycie! Zgodnie z tradycją wywiad kończymy 10 shot'ami. Jesteś gotowy?
    Gotowy.

Miłość bez seksu vs seks bez miłości? Seks bez miłości.
    Pieniądze bez miłości vs miłość bez pieniędzy? Miłość bez pieniędzy.
    Blondynki vs brunetki? Byle by ładna.
    Wywiad vs Audio-Wywiad? Audio wywiad.
    Spacer vs impreza? Impreza.
    Noc vs dzień? Noc.
    Życie w cierpieniu vs śmierć? Życie w cierpieniu.
    Forum CS-Mordownia.pl vs Serwery CS 1.6? Forum.
    Za krótki vs za długi? Pośredni :-).
    Stracić obie nogi vs stracić obie ręce? A nie wystarczą same palce?

Dziękuję Tobie za poświęcenie chwili na przeprowadzenie wywiadu. Czy chciałbyś dodać coś od siebie?
    Tak, to ja też mam kilka pytań.

Czy aktualna sytuacja na forum Cię zadowala? Tak, choć naniosłabym kilka zmian.
    Jak bys byla napalona i 2 przystojniakow zaproponowalo Ci 2 m + Ty. To ściągnęłabyś dla nich żelazne majtki? Czy czekałabyś na księcia z kluczem? Czekałabym na księcia z kluczem.
    Jesteś dziewicą analną? Pomidor.
    Wolisz pisać czy rozmawiać? Mam zwinne paluszki.
    Gorąco czy zimno? Zimno.
    Powietrze nad morzem czy po burzy? Powietrze nad morzem.
    Być naturalna czy w makijażu? Wszystko zależy od okazji. ;-) Lubię makijaż.

Chciałbym bardzo podziękować za wywiad. Pozdrowić moich misiów, golompków i kwiatuszki.

Cesarz już Was obserwuje.
    Ostatnio edytowane przez Pani ; 10-08-17 o 15:12 Powód: poprawka kolorku

Awatar .Michuu

Piwo (Dane)
    304
    Piwo (Otrzymane)
    88
    Nie lubie (Dane)
    20
    Nie lubie (Otrzymane)
    2
    Oznaczony/a
    12 razy

Odp: Mr Gołomp

Super wywiad z moim Gołompkiem
    Ostatnio edytowane przez .Michuu ; 10-08-17 o 15:10

3. Piwo Pani postawił piwo

Kobieta

Awatar kl4udi4

Piwo (Dane)
    250
    Piwo (Otrzymane)
    146
    Nie lubie (Dane)
    18
    Nie lubie (Otrzymane)
    4
    Oznaczony/a
    19 razy

No arczi Ty seksoholiku i erosomanie
    W krwi oktany, motocykle moim życiem!

5. Piwo Mr Gołomp, Pani postawił piwo

KRÓL Romow

Piwo (Dane)
    369
    Piwo (Otrzymane)
    771
    Nie lubie (Dane)
    42
    Nie lubie (Otrzymane)
    118
    Oznaczony/a
    91 razy

Dobry wywiad ps. Głośnik też daje rade u mnie na chacie

7. Piwo Mr Gołomp, Pani postawił piwo

Piwo (Dane)
    980
    Piwo (Otrzymane)
    1540
    Nie lubie (Dane)
    133
    Nie lubie (Otrzymane)
    79
    Oznaczony/a
    47 razy

No no wywiad fajny, nie powiem. Ale muszę powiedzieć ze jak wpadłeś mi na klatkę schodowa prosto z dachu po tej burzy u mnie to myślałem że straciliśmy redaktora. A ty po prostu spałeś .

Spokojnie schował sie u mnie przed deszczem
    Ostatnio edytowane przez Core ; 14-08-17 o 22:17

Wszyscy muszą umrzeć

9. Piwo Pani, kl4udi4, Mr Gołomp postawił piwo

KRÓL
    ROUNDSOUNDA

Awatar KING LAZY

Piwo (Dane)
    464
    Piwo (Otrzymane)
    1901
    Nie lubie (Dane)
    534
    Nie lubie (Otrzymane)
    149
    Oznaczony/a
    43 razy

Zajebisty wywiadzik dobra robota redaktorki. Arczi widzę niewyzyt sexualnie zboczeniec jeden. Ty byku ty, a i bym zapomniał Król jest jeden to ja. KING LAZY. @Core ty cyganie dywan na klatce ty burżuju.
    Ostatnio edytowane przez KING LAZY ; 10-08-17 o 18:28

11. Piwo Core, Pani, Mr Gołomp postawił piwo

Audio Redaktor

Awatar Mr Gołomp

Piwo (Dane)
    80
    Piwo (Otrzymane)
    125
    Nie lubie (Dane)
    1
    Nie lubie (Otrzymane)
    6
    Oznaczony/a
    24 razy

A tam król. Jestem cesarzem

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)