Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Awatar KtoZnakZapytania

Piwo (Dane)
    201
    Piwo (Otrzymane)
    138
    Nie lubie (Dane)
    2
    Nie lubie (Otrzymane)
    4
    Oznaczony/a
    14 razy

Krasze, problemy ze zmianą mapy i pytanie o boty.

Dzień dobry wieczór wszystkim

Mały problem ze Serwerem, a bardziej ze zmianami map i z kraszami. Od wczoraj, czy tam od ostatnich poprawek Quot, zdarza się, że Serwer wywala, nie wiem, czy tylko wywala wszystkich ze serwera, czy wyłącza ogólnie serwer.

Druga sprawa to zmiany map, na Serwerze jest tylko grane de_dust2, po każdym kraszu, zmienia na tą mapę, bo pewnie jest ustawiona jako priorytetowa mapa główna, no ale dziwne jest w tym to, że po upłynięciu czasu, w momencie, kiedy ma się zmienić mapa, Serwer zatrzymuje się w miejscu i nie zmienia na następną mapę. Próbowałem zmienić z amx'a, ale też nie działa.

Trzecia sprawa, to akurat nie wiem, czy jest zrobione specjalnie, czy też nie, wolę zapytać, czy tam zgłosić, lecz nie przeszkadza, aż tak bardzo.
    Chodzi o Boty, w momencie kiedy nie ma żodnego gracza na Serwerze, w informacjach o Serwerze nie pokazuje nam botów, tak jak to było wcześniej, teraz bardziej mamy taki widok:

Kiedy wejdziemy na Serwer, boty się respią i zaczynają grać z nami:

A w momencie wyjścia, czy też nawet zejścia na Spekta, ponownie znikają:

Z tymi botami to chodzi mi o to, że jeśli ma tak być, to okej, tylko pytam, czy to błąd, czy prawidłowość ustawiona przez Was.
    Tylko wicie, Boty jak się wgrywa na Serwer, to aby było widoczne, że niby ktoś tam gra, sztuczny tłum, że tak powiem.
    I może to być jakimś też tam powodem, że jak się nie respią boty, to nie ma tej ciągłości gry, kiedy nikogo nie ma i mapa się nie zmienia, albo coś.
    Pozdrawiam

2. Piwo kl4udi4 postawił piwo

H@ CM

Awatar -polish-

Piwo (Dane)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    321
    Nie lubie (Dane)
    4
    Nie lubie (Otrzymane)
    16
    Oznaczony/a
    43 razy

Odp: Krasze, problemy ze zmianą mapy i pytanie o boty.

Boty powodowały padnięcie serwera, wyłączyłem je, bo szkoda czasu na poprawianie pluginów.

Awatar KtoZnakZapytania

Piwo (Dane)
    201
    Piwo (Otrzymane)
    138
    Nie lubie (Dane)
    2
    Nie lubie (Otrzymane)
    4
    Oznaczony/a
    14 razy

No dobra, ale wiesz jak to teraz będzie, ludzie odwiedzali ten serwer przez ostatni czas właśnie dlatego, bo grały tam boty i można było z nimi się pobawić i się wyżyć na nich, a teraz, to tak jakbyśmy wrócili do okresu, kiedy grają jednostki i w różnych pewnie godzinach. Według mnie, jak go jakoś nie rozkręcicie, albo nie wiem co tam chceta, to jak nie będzie tam botów, to myślę, że o wiele mniej graczy będzie grało niż gra obecni, a i tak dużo ich tam nie ma. To taka moja mała uwaga.

Dziku

Guest

Te boty były jednym z lepszych rozwiązań. Przynajmniej można było sobie expa powbijać.

6. Piwo kl4udi4 postawił piwo

Awatar KtoZnakZapytania

Piwo (Dane)
    201
    Piwo (Otrzymane)
    138
    Nie lubie (Dane)
    2
    Nie lubie (Otrzymane)
    4
    Oznaczony/a
    14 razy

Dzień dobry wieczór, witam ponownie

Quocik, a czy czasem nie jest tak, że te Boty, gryzą się z pluginem od pokazywanego DMG, do tego od skanowania? Gdyby nie było, to od momentu usunięcia Botów, to Serwer praktycznie stoi pusty. Nie wiem, czy dobrze tak ogarnąłem, ale tak mi się wydaje, że w momencie, kiedy poprawiałeś plugin, czy tam coś od tych skanów, dmg, to wystąpił problem z kraszami i botami. Chyba lepiej poświęcić plugin od skanowania, na rzecz Graczy i Botów. To taka moja luźna propozycja, aby już najwyżej zrezygnować z jednego, dla takiego można powiedzieć, troszkę większego dobra
    Daj znać, co, gdzie i jak, a jak nic nie będzie z tym robione, to temat do zamknięcia.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)