Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Kszaczek

Administrator

Everything posted by Kszaczek

 1. Witajcie. Jeśli macie ochotę zgarnąć darmowego VIP'a na okres 7 dni nie robiąc praktycznie nic, to właśnie macie taką okazję ! Zagłosujcie na nasz serwer [3Maps] pod poniższym linkiem https://cssetti.pl/serwer/145.239.236.238:27015 Wówczas zostaniecie nagrodzeni przeze mnie kodem do sklepu na kwotę równą kwocie potrzebnej na zakup VIP'a na 7 dni. Pragnę jednak poinformować, że z darmowego VIP'a można skorzystać tylko raz w tygodniu, a miło by było, aby każdy głosował codziennie. Raz w miesiącu zostanie wybrana osoba ( z największą ilością oddanych głosów ), która otrzyma VIP'a na okres 30 dni z możliwością darmowego go przedłużenia o taki sam okres !! Zatem do dzieła ! Powodzenia !
 2. Kszaczek

  PROPOZYCJE Misje

  Ech. Czy ja ostatnio nie jasno się wyraziłem?
 3. Witam. Z dniem dzisiejszym administrator serwera @RA1DER otrzymuje ostrzeżenie za dawanie banów bez powodu. Informowałem go już nie raz, aby tego nie robił. Informuje ponad to, że kolejne ostrzeżenie będzie wiązało się z zawieszeniem bądź utratą praw na serwerze.
 4. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Sygnatura

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 5. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Sygnatura

  Jutro ustawię dla innych grup Ale to na trzeźwo Dla ciebie po pijaku się za to zabrałem
 6. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Sygnatura

  Sprawdź teraz. Jesteś naszą moderatorką. Możesz więcej niż zwykły użytkownik
 7. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Sygnatura

  Jakie masz wymiary tej sygnatury? Wika, dla Ciebie wszystko. Sprawdź teraz
 8. Kszaczek

  ZLECENIA Sygnatura dla Kszaczka

  Typ grafiki (sygnatura, logo, avatar, etc): Sygnatura Rozmiar: Dobierz tak, aby ładnie wyglądała jako podpis Render (postać, logo, obiekt etc.) Coś związanego z CS'em, mrocznego, ciemnego Tekst (jeżeli ma się pojawić): Informacje najlepiej o nicku, randze na forum, kontakcie STEAM/GG i serwerach mordowni Kolorystyka: Ciemne tło, może być zielony, jaskrawy napis Inne uwagi: Masz na to 24 h nie no, taki żarcik
 9. Kszaczek

  CS;GO MOD Administracja

  Witam. Proszę wszystkich obecnych adminów serwera o wysłanie do mnie swoich SID. Czekam na nie przez 48h. Serwer został podpięty pod amxbansa naszego.
 10. Kszaczek

  Ważne Administracja Serwera

  Witam, Z dniem dzisiejszym informuje, że od dnia 1.02.2019 każdy administrator sieci Cs-Mordownia.pl musi posiadać platformę STEAM z zainstalowanym na niej Counter Strike 1.6 W przypadku braku posiadania owej platformy Administrator Serwera utraci Swoje uprawnienia na serwerze/ach. Daję Wam więcej czasu, abyście mieli możliwość zakupienia Steam, aby później nie było wymówek, że ja nie miałem pieniędzy. Macie praktycznie 3 tygodnie na to. Z pozdrowieniami Administracja Forum.
 11. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Propozycja

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 12. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Propozycja

  Została zmieniona mapa de_aztec na de_nuke. Administracja życzy udanej gry na serwerze.
 13. Kszaczek

  ODRZUCONO Podanko pTysia

  Nie tym razem! Niestety musimy odrzucić twoje podanie. Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem. Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!
 14. Kszaczek

  PRZYJĘTE Podanko by Pedel 2

  Ode mnie także jest TAK. Aktywny, w miarę znany. Oczywiście tylko admina na STEAM
 15. Kszaczek

  Przywitanie Hejka wam :D

  Cześć. Fajnie, że i Ty zawitałaś do nas na forum. Kolorek dodam Ci jak zasiądę do komputera. Zapraszamy na nasze serwery. Adek to i tak bot
 16. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY prosba o dodanie serwera do sieci

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 17. Kszaczek

  CS;GO MOD Usunięcie Svipa

  Dostałem dostęp, ale od czasu naszej wiadomości do niego jest cisza... Cóż... Dlatego póki co nic nie robimy na serwerze. Poza drobną kosmetyka...
 18. Kszaczek

  Witajcie

  Siemano Kamil. Da radę więcej informacji na Twoj temat? Nadal nie wiemy skąd do nas przybywasz, w jakiej miejscowości możemy Cię zastać ani kim tak naprawdę jesteś
 19. Kszaczek

  SKLEP SMS Sklep Sms

  Na serwerze Csgo Mod sklepsms obecnie jest wyłączony. Prawdopodobnie na weekend będę coś kombinował by to znów działało.
 20. Kszaczek

  CS;GO MOD Usunięcie Svipa

  Dostęp owszem, mam, ale nie mam plików sma, a bez nich nie mogę edytować nawet VIPa, ani nic.
 21. Kszaczek

  CS;GO MOD Usunięcie Svipa

  A macie pliki aby edytować te vipy?
 22. Kszaczek

  SKLEP SMS Sklep Sms

  O którym serwerze mowa?
 23. Kszaczek

  PRZYJĘTE O boze tylko nie on

  GRATULUJEMY! Zostałeś przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny, Powodzenia! Po odbiór rangi na forum zgłoś się TUTAJ !
 24. Kszaczek

  ZREALIZOWANY Avatar dla Darka

  Te dwa ostatnie już całkiem, całkiem fajne. Jutro ja złożę zlecenie
 25. Kszaczek

  PRZYJĘTE O boze tylko nie on

  Nie, bo nie... Ogólnie myślę że byś się nadal na to stanowisko, ale nie. Boshe. Jak tu sztywno. Jestem na tak. Aktywny, pomocny, ale i tak jest botem...

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×