Jump to content

Kszaczek

Administrator

Everything posted by Kszaczek

 1. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Zmiana Nicku

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 2. Kszaczek

  PROBLEMY Funkcje Moderacyjne

  Proszę o sprawdzenie, czy funkcje działają. Pozdrawiam.
 3. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Serwer MC

  Propozycja ciekawa, ale dam się wypowiedzieć innym zanim coś osądzę
 4. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Podanie na admina bb

  To i ja się przyczepię. @BlackMill dodaj w końcu ten serwer do rankingu GT, aby zapisywało czas graczy na serwerze, bo obecnie to się nie dzieje. Co do samego podania @Kapi szonek jestem neutralny, gdyż tak naprawdę nikt Cie nie zna, co prawda serwer jest nowy, ale fajnie, jakbyście też dali się poznać od strony forum innym użytkownikom.
 5. Kszaczek

  Admini na serwerze onlyDD2

  Witam. Proszę osoby posiadające wcześniej rangę Admina na serwerze Only DD2 o napisanie poniżej swojego STEAM_ID celem dodania na nowo uprawnień na serwerze. Jak doskonale wiecie serwery @afgan'a poszły się jeb** a wraz z nimi wygasł AMXBans, więc zmuszeni byliśmy postawić swój własny, na którym będzie podpięty serwer Only DD2. Jeśli jakiś serwer będzie chciał dołączyć do nas, oczywiście będzie możliwość podpięcia go pod Nasz AmxBans. Czekam na zgłoszenia. Z pozdrowieniami Administracja
 6. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Podanie

  Póki co też jestem na nie. Nikt nie wie kim jesteś i wiek jeśli jest prawdziwy, póki co skreśla Cię w moich oczach.
 7. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY [ADMIN] Friderik Szopen

  Ode mnie masz tak. Serwer nowy, adminów trzeba...
 8. Nie tym razem! Niestety musimy odrzucić twoje podanie. Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem. Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!
 9. Kszaczek

  VIP za rejestracje

  Witaj drogi użytkowniku ! Jeśli zarejestrowałeś się u nas na forum i chcesz zgarnąć darmowego VIP'a na 14 dni na wszystkich serwerach to temat jest idealny dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz post pod tym tematem a następnie zgłosi się do Ciebie ktoś z administracji i przydzieli Ci ów Vipa. Oferta jest jednorazowa, ale jeśli zaprosisz swoich znajomych otrzymasz od nas aż 30 dni ! Zapraszamy do zabawy !
 10. Kszaczek

  MixMusicTechno

  Jeśli mam być szczery, to słabe
 11. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Statystyki GT

  @afgan jeśli serwer nie będzie podpięty w GT do dziś do godziny 24 zastanowię się nad jego usunięciem... Prosiliśmy tak dawno, nadal nie dotarło...
 12. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 13. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  Błędy powinny zostać wyeliminowane. W razie występowania - proszę o nowy temat.
 14. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Prace na serwerze

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 15. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Prace na serwerze

  Witajcie. Informuję, iż serwer został właśnie oddany do użytku. W razie jakiś problemów, proszę pisać w odpowiednim dziale na forum. Z pozdrowieniami Administracja Forum
 16. Witajcie. W dniu dzisiejszym Serwer będzie włączony dopiero w godzinach wieczornych. Planowane są prace modernizacyjne na serwerze - pokłosie zgłaszanych Waszych błędów oraz propozycji. Za niedogodności przepraszamy. Zapraszamy dziś w godzinach wieczornych do odwiedzin serwera ! Z pozdrowieniami Administracja Forum
 17. Kszaczek

  Podanie na Administratora DD2

  Osoba ubiegającą się o stanowisko Admina serwera nie powinna mieć ostrzeżeń na swoim koncie na forum. Rejestrując się akceptowałeś regulamin, a o takich rzeczach nie wiesz??
 18. Kszaczek

  ZAAKCEPTOWANE Propozycja VIP za rejestracje

  Pomysł VIP'a za rejestrację na forum na okres 14 dni brzmi naprawdę dobrze. Trzeba by było dodać nowy temat, w którym każda osoba musiała by napisać posta ( nowa osoba ). Dodatkowo można by było dodać na głównej tabeli w pasku przesuwnym link do tego całego zamieszania. Temat fajny, jestem jak najbardziej ZA.
 19. Kszaczek

  ODDALONE Muzyka ?

  Forum jest zabezpieczone a przez to niestety lekko muli, jeśli dodamy muzykę na profilu gwarantuje, że zamuli forum do tego stopnia, że dużo nie zrobimy, mimo, że jest ono już na innej maszynie niż było. Pomyśl fajny, ale obecnie nie do zrealizowania.
 20. Witajcie. Chciałbym poinformować, że z dniem jutrzejszym serwer Tower Defense zostaje usunięty z sieci. Właściciel serwera @poli007 stwierdził, że nie ma czasu na to, oraz, że oddaje serwer w cudze ręce, a co za tym idzie serwer prawdopodobnie znajdzie nowa sieć. Cóż. Nie fajnie często mieć rację, ale jak widać i tak musi być. Poniekąd jesteśmy przyzwyczajeni do zaistniałej sytuacji. Temat miał być do poruszenia jutro na zebraniu, ale wolałbym abyście Wy użytkownicy forum wiedzieli na czym, co stoi. Z pozdrowieniami @Kszaczek
 21. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  Proszę o sprawdzenie, czy błąd z SS'ami nadal występuje, przeładowałem na nowo adminów. Jeśli chodzi o restarty serwera są one tylko wówczas, gdy gracz zrobi szybki rr albo padnie a serwer nie nadąży tego zapisać ( będę sprawdzał, czy problem nadal występuje ). A co ma VIP na onlyDD2 do 4funa? Co w Vipie z OnlyDD2 jest nie tak? @Etos @~DArkness czy Wy na DD2 możecie normalnie robić SS?
 22. Kszaczek

  PROPOZYCJE Topka/Eventowicz ? Dobry Pomysł

  Co do pierwszej propozycji, musiałbym sprawdzić, czy taka topke w danym chatboxie mogę zrobić, bo nie pamiętam po prostu. Co do drugiego, uważam za zbędne, ale każdy nowy pomysł jest fajny.
 23. Kszaczek

  ODDALONE Pomysł

  Ale nadal nie napisałeś, czemu to ma służyć?! Co mam robić konkursy pod to czy co? Bo sam do końca nie rozumiem co to ma zmienić na TS? Wyjaśnij mi bardziej o co Ci chodzi, bo naprawdę nie wiem.
 24. Kszaczek

  ODDALONE Pomysł

  Wiesz, jak piszesz pomysły, fajnie by było, aby były one dopracowane. Ten nie jest kompletnie, gdyby to miało czemuś służyć, to nie widzę problemu, ale tak, to jest troszkę bez sensu...
 25. Kszaczek

  ODDALONE Pomysł

  Pomysł nie jest zły, ale powiedz mi, czemu on ma służyć? Bo nie do końca to rozumiem?

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...

Important Information