Jump to content

Kszaczek

Administrator
 • Posts

  2230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Kszaczek last won the day on February 1

Kszaczek had the most liked content!

5 Followers

About Kszaczek

 • Birthday 13.12.1993

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra
 • Interests
  Sport, CS ;D
 • Occupation
  Technik Ekonomista
 • Ulubiona Rozgrywka
  AIM
 • Konto Steam
  krzaku1993
 • Twoj nr GG
  15878659

Recent Profile Visitors

9537 profile views

Kszaczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

404

Reputation


 1. Kszaczek

  Zlot 2k21

  Cześć Wam po jakimś czasie. Po rozmowie z naszym Arkiem już wiem, że zlot z jego udziałem w tym roku jest nie możliwy, ale co zostaje nam. Może by tak zrobić zrzutkę i wynająć coś dla tych, co chcieli by się spotkać chociażby na weekend i posiedzieć we wspaniałym gronie? Jak Wy to widzicie? Podzielcie się swoją opinią, może wyjdą z tego jakieś propozycje?
 2. Kszaczek

  Zlot 2k21

  Witajcie kochani. Szkoda, że na forum większa cisza, ale uważam, że ...: 1. Powinniśmy się spotkać. 2. Dawno się nie widzieliśmy. 3. Stęskniłem się za Wami. 4. Brakuje Arka. 5. Uważam, że każdy z Nas powinien się z Nami zobaczyć. 6. Liczę na to, że się w końcu zobaczymy, Liczę na to, że w tym roku uda nam się spotkać, bo poza życzeniami, które co roku Wam składam, chciałbym w końcu Was zobaczyć i porozmawiać. Liczę na Was !
 3. Kszaczek

  2018 - Zlot CS-Mordownia [VIDEO]

  Kurwa. Aż łezka się w oku kręci. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się znowu spotkać w fajnym gronie. Tęskno za Wami ekipo!
 4. Kszaczek

  Hi

  Perma MU. Bardzo źle, się z nami wita...
 5. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Zmiana Nicku

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 6. Kszaczek

  PROBLEMY Funkcje Moderacyjne

  Proszę o sprawdzenie, czy funkcje działają. Pozdrawiam.
 7. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Serwer MC

  Propozycja ciekawa, ale dam się wypowiedzieć innym zanim coś osądzę
 8. Kszaczek

  Admini na serwerze onlyDD2

  Witam. Proszę osoby posiadające wcześniej rangę Admina na serwerze Only DD2 o napisanie poniżej swojego STEAM_ID celem dodania na nowo uprawnień na serwerze. Jak doskonale wiecie serwery @afgan'a poszły się jeb** a wraz z nimi wygasł AMXBans, więc zmuszeni byliśmy postawić swój własny, na którym będzie podpięty serwer Only DD2. Jeśli jakiś serwer będzie chciał dołączyć do nas, oczywiście będzie możliwość podpięcia go pod Nasz AmxBans. Czekam na zgłoszenia. Z pozdrowieniami Administracja
 9. Nie tym razem! Niestety musimy odrzucić twoje podanie. Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem. Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!
 10. Kszaczek

  VIP za rejestracje

  Witaj drogi użytkowniku ! Jeśli zarejestrowałeś się u nas na forum i chcesz zgarnąć darmowego VIP'a na 14 dni na wszystkich serwerach to temat jest idealny dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz post pod tym tematem a następnie zgłosi się do Ciebie ktoś z administracji i przydzieli Ci ów Vipa. Oferta jest jednorazowa, ale jeśli zaprosisz swoich znajomych otrzymasz od nas aż 30 dni ! Zapraszamy do zabawy !
 11. Kszaczek

  MixMusicTechno

  Jeśli mam być szczery, to słabe
 12. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Statystyki GT

  @afgan jeśli serwer nie będzie podpięty w GT do dziś do godziny 24 zastanowię się nad jego usunięciem... Prosiliśmy tak dawno, nadal nie dotarło...
 13. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 14. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  Błędy powinny zostać wyeliminowane. W razie występowania - proszę o nowy temat.
 15. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Prace na serwerze

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

ChatBox Publiczny

ChatBox Publiczny

Please enter your display name

×
×
 • Create New...

Important Information