Jump to content

Kszaczek

Administrator
 • Content Count

  2227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

Kszaczek last won the day on June 28

Kszaczek had the most liked content!

Community Reputation

403 Excellent

5 Followers

About Kszaczek

 • Rank
  Administrator Forum
 • Birthday 13.12.1993

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra
 • Interests
  Sport, CS ;D
 • Occupation
  Technik Ekonomista
 • Ulubiona Rozgrywka
  AIM
 • Konto Steam
  krzaku1993
 • Twoj nr GG
  15878659

Recent Profile Visitors

6499 profile views

 1. Kszaczek

  Hi

  Perma MU. Bardzo źle, się z nami wita...
 2. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Zmiana Nicku

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 3. Kszaczek

  PROBLEMY Funkcje Moderacyjne

  Proszę o sprawdzenie, czy funkcje działają. Pozdrawiam.
 4. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Serwer MC

  Propozycja ciekawa, ale dam się wypowiedzieć innym zanim coś osądzę
 5. Kszaczek

  Admini na serwerze onlyDD2

  Witam. Proszę osoby posiadające wcześniej rangę Admina na serwerze Only DD2 o napisanie poniżej swojego STEAM_ID celem dodania na nowo uprawnień na serwerze. Jak doskonale wiecie serwery @afgan'a poszły się jeb** a wraz z nimi wygasł AMXBans, więc zmuszeni byliśmy postawić swój własny, na którym będzie podpięty serwer Only DD2. Jeśli jakiś serwer będzie chciał dołączyć do nas, oczywiście będzie możliwość podpięcia go pod Nasz AmxBans. Czekam na zgłoszenia. Z pozdrowieniami Administracja
 6. Nie tym razem! Niestety musimy odrzucić twoje podanie. Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem. Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!
 7. Kszaczek

  VIP za rejestracje

  Witaj drogi użytkowniku ! Jeśli zarejestrowałeś się u nas na forum i chcesz zgarnąć darmowego VIP'a na 14 dni na wszystkich serwerach to temat jest idealny dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz post pod tym tematem a następnie zgłosi się do Ciebie ktoś z administracji i przydzieli Ci ów Vipa. Oferta jest jednorazowa, ale jeśli zaprosisz swoich znajomych otrzymasz od nas aż 30 dni ! Zapraszamy do zabawy !
 8. Kszaczek

  MixMusicTechno

  Jeśli mam być szczery, to słabe
 9. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Statystyki GT

  @afgan jeśli serwer nie będzie podpięty w GT do dziś do godziny 24 zastanowię się nad jego usunięciem... Prosiliśmy tak dawno, nadal nie dotarło...
 10. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 11. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Błędy Only DD2

  Błędy powinny zostać wyeliminowane. W razie występowania - proszę o nowy temat.
 12. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Prace na serwerze

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 13. Kszaczek

  ZAMKNIĘTY Prace na serwerze

  Witajcie. Informuję, iż serwer został właśnie oddany do użytku. W razie jakiś problemów, proszę pisać w odpowiednim dziale na forum. Z pozdrowieniami Administracja Forum
 14. Witajcie. W dniu dzisiejszym Serwer będzie włączony dopiero w godzinach wieczornych. Planowane są prace modernizacyjne na serwerze - pokłosie zgłaszanych Waszych błędów oraz propozycji. Za niedogodności przepraszamy. Zapraszamy dziś w godzinach wieczornych do odwiedzin serwera ! Z pozdrowieniami Administracja Forum
 15. Kszaczek

  Podanie na Administratora DD2

  Osoba ubiegającą się o stanowisko Admina serwera nie powinna mieć ostrzeżeń na swoim koncie na forum. Rejestrując się akceptowałeś regulamin, a o takich rzeczach nie wiesz??

Publiczny

Publiczny

You don't have permission to chat.

  O Nas

  Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

  Nasz Fanpage

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information