Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

DrHouse

MultiAdmin

Everything posted by DrHouse

 1. Słabo Cię znam, ale myślę iż przyda się ktoś na nowo powstały serwer. Już pełnisz taką funkcję więc to na + Przegranych godzin mało - to chyba każdy rozumie. Nie wyobrażam sobie, abyś miał admina przyznanego na NS. Instalacja CS'a nie zajmuje połowy dnia. Jestem na TAK
 2. DrHouse

  A czy B?

  TYSKIE! (Nawet teraz pije) Benzyna czy diesel?
 3. Jestem na Tak, pod warunkiem, że ogarniesz swoje klatkowanie. Wielokrotny administrator, bez problemowy (poza klatkami).
 4. Proponował bym na początek poprawić błędy, tak aby dało się cokolwiek zrozumieć. Oraz rozwinąć trochę niektóre punkty. Nie lepiej mniej slotow, a jakakolwiek reklama ? Pozdrawiam.
 5. DrHouse

  WYWIAD [Wywiady] Nominacje

  @amator75 Dawno nie był, a doszło sporo nowych osób, które nie znają swojego Pana
 6. DrHouse

  Tak czy nie.

  Tak. Jestem tym chorym poj@bem co uwielbia pizze z ananasem. Będziesz na zlocie?
 7. DrHouse

  PRZYJĘTE #SeszynProfeszyn

  Również jestem na tak. Powodów chyba nie muszę podawać. W razie czego edytuje post;)
 8. DrHouse

  PROPOZYCJE Propozycje - Forum

  Te reklamy,które ktoś wstawia, pozycjonuja nasza stronę. Spadek reklam - spadek pozycjonowania. Jeżeli chodzi o SB to dla mnie to jest obojętne, jak i informacja o tym kto ile spędza czasu na forum.
 9. DrHouse

  Nowy miesiąc - nowe mapy

  Popieram @Dr.[Joint] . Jestem tego samego zdania. Gram tam często i myślę że ten zestaw map jest najkorzystniejszy. Dodał bym tylko do menu zmiany mapy w amxmodmenu jakieś mniejsze, tak żeby móc zmienić w nocy na małą mapę, gdy jest mało osób.
 10. DrHouse

  Nowy miesiąc - nowe mapy

  Jaki jest sens aby głosowały osoby, które tam nie grają?
 11. 108 i 110. Nie wiem czy wiecie, ale głosować można również z telefonu komórkowego. Po wyłączeniu WiFi, można zagłosować drugi raz.
 12. DrHouse

  PRZYJĘTE [AntyCheat] ".Michuu"

  Również na TAK. Wymagania spełnia, funkcję już pełnił, nie ma co się zastanawiać.
 13. DrHouse

  Znowu ten niesmieszny chłopiec?

  Kolejny frag do kolekcji
 14. DrHouse

  Skarga na gracza Paulinkaa

  Z racji tego, iż temat jest lekko powiązany ze Spalonym, rozpisuje demko, zamiast banować odrazu. 13:15 - Gracz Paulinkaa rzuca flash do cieżarówki, aby mnie oślepić na respie. 14:18 - przerzucam gracza Paulinka do CT, żeby mnie nie oślepiała flashami i żeby CT miało szanse na wygraną - uznałem, że tak podzielone drużyny będą bardziej wyrównane niż wcześniej. 14:30 - zostaje wyzwany od "palanta" 18:03 - gracz Paulinkaa nie wykonuje celowo celów mapy, za co potem dostaje kicka. 19:25 - od tego mniej wiecej czasu pojawia się inwektywa, iż jestem dzieckiem. 19:55 - dostaje kolejna obelge, gracz dostaje bana na 5 minut. Nie będę tolerował takich zachowań na serwerach. Demko wrzucam od samego początku tak jak prosiłaś. Dopóki nie weszłaś na serwer, to wszystko było OK, no może poza tym ,iż Adiczek się zdenerwował, bo myślał, że oszukuje. 1 źródło: http://uploadfile.pl/pokaz/1584534---y3gc.html 2 źródło: https://megawrzuta.pl/download/b484eaa73a1a6752432ac233fa8466a9.html Punkty z regulaminu serweru, które gracz złamał: 1.8 - Celowe utrudnianie gry na serwerze skutkującym uniemożliwienie wykonania danej drużynie celów mapy bądź też opóźnienie ich wykonania (Kick - Ban 1440 minut) 1.9 - Niewykonywanie celów mapy, jeżeli jednorazowo bądź dwa, gracz otrzymuje kicka, jeżeli poraz trzeci ich niewykonywuje, należy się ban. (Kick - Ban 15 minut) 1.11 - Obrażanie bądź niekulturalne zachowanie na serwerze, kierowanie obelg w strone graczy bądź osób trzecich (Ban 30 minut - 7 dni) I tak dla przypomnienia: Postanowienia Ogólne 2.1 - Automatycznie po wejściu na serwer akceptujesz oraz zobowiązujesz się do przestrzegania Regulaminu Serwera Only DD2. 2.2 - Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 2.3 - Decyzje w sprawię rozstrzygnięcia kwestii bądź sporu między graczem na Administratorem serwera, posiada Opiekun bądź Właściciel Serwera. Proszę o nałożenie na gracza Paulinkaa stosownych banów według oboowiązującego regulaminu. Jestem w stanie zapomnieć o całej sprawie, jeżeli gracz Paulinkaa zrobi 5 reklam naszej sieci na innym forum lub przekaże jakikolwiek datek na cele charytatywne z tytułem przelewu cs-mordownia.pl Idą święta, a to jest tylko gra. Serwery są dla graczy, ale dla tych, którzy potrafią się bawić. Mam nadzieje, że znajdziemy kompromis. P.S. Aż takim dzieckiem nie jestem, mam 26 lat, za 3 miesiące 27
 15. DrHouse

  PRZYJĘTE PoDaNiE Na AdMiNa

  Również na tak. Aktywny, bezproblemowy, zgłasza cheaterow.
 16. DrHouse

  Witam :D

  Witaj na mordowni. Jak ukończysz 18, to zapraszamy na nasz zlot cs-mordownia.
 17. DrHouse

  Skarga na gracza Paulinkaa

  Ma prawo wyrażać swoje zdanie, jak każdy kto obejrzał demko. @PaulinkaaProszę stosować zasady interpunkcji, ponieważ nie da się tego czytać.
 18. DrHouse

  PRZYPIĘTY PODSUMOWANIE ROKU 2018

  Kategoria ,,Gracz" 1. Najlepszy gracz: @Kresecka 2. Najgorszy gracz: @amator75 Kategoria "Użytkownik" 3. Ulubiony user/ka: @amator75 4. Najbardziej niekoleżeński user @SoniC 5. Najlepsza pannica na mordowni: @Darkness 6. Największy żartowniś forum: @Spalony 7. Największy spamer/ka forum: @Darkness 8. Największy spamer SB: @Darkness 9. Największy milczek forum: @Whaaaaataaaaa.! 10. Najwięcej wnoszący użytkownik/czka: @Darkness 11. Najlepszy pomocnik dla innych: @Kszaczek 12. Najbardziej pracowity użytkownik: @Darkness 13. Najbardziej aktywny użytkownik: @AdekBB 14. Najbardziej niedoceniany: @-polish- 15. Najbardziej wkurzający: Kategoria "Forum" 16. Wydarzenie roku: Zlot cs-mordownia!!! 17. Dyskusja roku: 18. Ulubiony temat: 19. Najlepszy avatar: 20. Najlepsza sygnaturka: 21. Wpadka roku: To co zrobil Raverson na zlocie 22. Głupota roku: Nazwa miesiąca w dacie nie jest w dopełniaczu. Najlepsi z administracji "forum", "serwer" 23. Najlepszy serwer Mordowni: 3maps 24. Najlepszy administrator(forum): 25. Najlepszy administrator(serwera): @Dr.[Joint] 26. Najlepszy opiekun serwera: 27. Najlepszy AntyCheat: @.Michuu
 19. Podanie w złym miejscu, bo jak sądzę, to nie mogłeś złożyć w odpowiednim dziale z racji tego, iż posiadasz za mało postów. Widuję Cie na serwerze, lecz na forum nikt Cię nie zna. Dla mnie jest jeszcze za wcześnie. Daj się poznać i spróbuj później. Musimy mieć do Ciebie zaufanie, a skąd mamy je wziąć? Pozdrawiam
 20. DrHouse

  Skarga na gracza Paulinkaa

  Tak, słownie. Tam kilka rzeczy jeszcze nie widać na demku, trzeba logi przejrzeć. Nie irytowały mnie flashe, tylko zachowanie Twoje. Dlaczego mi ubliżasz?
 21. DrHouse

  ONLY DD2 3map

  Proponuję dodanie zimowego dust2 oraz choinki jako bomby. Codziennie mnie pytają o to gracze, co roku dodawało to klimatu naszemu serwerowi. Proponuję również poprawę PTB, coś na wzór serwera CS:GO MOD, tam to działa bardzo dobrze - u nas przerzuca dopiero po kilku rundach.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×