Jump to content

DrHouse

MultiAdmin
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

DrHouse last won the day on May 27

DrHouse had the most liked content!

Community Reputation

168 Excellent

4 Followers

About DrHouse

 • Rank
  DIstinguished Master Guardian
 • Birthday 10.03.1992

Personal Information

 • Location
  Lubin
 • Interests
  Muzyka- instrumenty klawiszowe(akordeon, keyboard, melodyka)

Recent Profile Visitors

2409 profile views

 1. DrHouse

  PROPOZYCJE Topka/Eventowicz ? Dobry Pomysł

  1. Jestem neutralny. 2. Chyba jest już opcja organizowania eventów na forum? Pozdrawiam
 2. DrHouse

  4FuN Blędy na 4FUN

  Witam, zaobserwowaliśmy następujące blędy: - crash serwera przy zmianie mapy na niektóre - po kilku rundach nowej mapy uruchamia się głosowanie na wybór następnej mapy, które nie dochodzi do skutku. (mniej więcej 14-15 minuta do końca) - brak powodów kicków Proszę się tym zająć, gdyż nie ma sensu reklamować serwera, który nie działa poprawnie. Gracze przychodzą na jedną mapę i wychodzą bo serwer się crashuje.
 3. DrHouse

  4FuN Mapa awp.

  Ktoś tu w ogóle zagląda?
 4. Witam, Proponujemy ( Kamilos, Kisiel, ja) aby po wejściu na serwery wyświetlała się informacja o tym, aby po rejestracji na forum oraz napisaniu postu (np. w dziale przywitaj się, coś o sobie) taki gracz otrzymywał VIPA na danym serwerze na miesiąc. Myśle, iż zwiększyło by to ilość nowych użytkowników oraz stałych graczy na serwerach. Proszęo Wasze opinie. Pozdrawiam
 5. DrHouse

  Wróciłem:)

  Witaj.
 6. Z całym szacunkiem do autora. ale pełno błędów Interpunkcyjnych i ortograficznych. Strasznie razi i zniechęca do lektury. Co oznacza: Chodziło zapewne o "zagraża zdrowiu" COVID-19 nie jest chorobą cywilizacyjną. Co do treści, to innego świata do życia nie mamy. Często słyszę, jak ludzie mówią "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni". Ale to jest kłamstwo. Co mnie nie zabije, to mnie nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie. Do reszty narazie się nie odniosę (Bo mam kaca:D)
 7. 1. Gdy wejdę w amxmodmenu i chce zrobić komuś ssy - nic sięnie dzieje. Polecenie nie działa. 2. Gdy gra 2 vs 1 graczy, serwer często się restartuje. 3. VIP móglby być jednolity na Only DD2 oraz 4FUN. Te same zestawy broni pod tą samą pozycją wyboru.
 8. DrHouse

  Plugin Tracker

  Pomysł fajny, ale znając życie, będzie wykorzystywany w całkiem innym celu. Gracze będą spamić i obrażać. Mało kto wykorzysta plugin do celu, do którego został on przeznaczony.
 9. DrHouse

  4FuN 4fun?

  1. + 2. + 3.+ 4. Nie mam zdania.
 10. DrHouse

  4FuN Mapa awp.

  Witam, na mapie only awp, vip ma możliwość korzystania z innych broni niż awp. Moim zdaniem powinno to zostać zablokowane. Uważam, że obecna mapa awp jest zbyt duża, proponuję zamienić ją na standardową awp_india.
 11. DrHouse

  PRZYJĘTE [MULTIADMIN] Flash

  Na tak. Aktywność+ Doświadczenie+ Kultura osobista+ Skill ————
 12. DrHouse

  Nowi uzytkownicy

  Największy dykciarz na forum.
 13. Duże logo zamiast Twojej twarzy i nawet ja zasubskrybuje
 14. DrHouse

  PRZYJĘTE [AC] Etos

  Na tak. Doświadczenie jest oraz nikt go nie lubi.
 15. Myślę, że ta kandydarura jest jak najbardziej uzasadniona, gdyż to właśnie ten kanał jest atakowany mocno i często potrzebna jest tam osoba, któa mogłą by wprowadzić ład.

Publiczny

Publiczny

You don't have permission to chat.

  O Nas

  Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

  Nasz Fanpage

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information