Jump to content

KING LAZY

[V.I.P]

KING LAZY last won the day on March 14 2019

KING LAZY had the most liked content!

Community Reputation

1068 Excellent

1 Follower

About KING LAZY

 • Rank
  King RoundSounda
 • Birthday 12/18/1880

Personal Information

 • Ulubiona Rozgrywka
  4FUN

Recent Profile Visitors

10481 profile views
 1. KING LAZY

  ANKIETA #15

  A gdzie Porno?
 2. KING LAZY

  PROBLEMY ?

  Samemu nie zmienisz gdyż dany utwór leci losowo, na serwerze nie ma ustawionych 100 utworów żeby się nie powtarzały. Rs przeważnie były zmieniane co miesiąc.
 3. KING LAZY

  CS;GO MOD konkurs

  Bez sensu? pare osób ma robić wieże a jedna ma być nagrodzona? Konkurs bez sensu jak dla mnie, swego czasu na dd2 takie wieże powstały. Kolejna sprawa jakoś słabo rozpisałeś temat.
 4. KING LAZY

  CS;GO MOD Rush

  Jak już chcecie zakaz rush? to zróbcie jak teraz na różnych serwerach cs 1.6 granice lini rush'u. Graczy dużo nie ma adminów też nie widać więc ogarnąć taki zakaz nie jest prosto. Jak ma być zakaz rush'u to zróbcie linie! to jest najlepsze rozwiązanie, bo inaczej wszyscy będą to łamać. Kolejna sprawa dany serwer nie ma określonego miejsca gdzie można szybko wbiegać na resp TT.
 5. KING LAZY

  GAZETKA Wydanie #2

  I jest coś o LAZY'm jak za dawnych czasów.
 6. KING LAZY

  Cześć, dzien dobry!

  A czy ona to nie ta ex była Micha? to wtedy podlegało jako paragraf Witaj ponownie dziecko
 7. KING LAZY

  ZAMKNIĘTY Propozycja

  Serwer nie ma już tylu graczy żeby każda mapa miała full graczy, trochę szkoda bo ile można dd2 grać:p Wracając do propozycji amatora! można by przywrócić dd2 only i sprawdzić czy ilość graczy wzrośnie i nie spadnie.
 8. Już zamówione specjalnie dla ciebie xD

  Młoda to musi sie wyszaleć xD

   

  Ps:  znając życie dostane warna za to :(

   

   

  dmuchana-lalka-mezczyzna.jpg

   

  c2d302794329a7ae505e4d898e00

 9. KING LAZY

  ZAMKNIĘTY Propozycje - Forum

  Reklamować będą wtedy w dziale przywitaj się. Jakoś mnie nie przekuje ranking no life/ spamerów ;p Na Przemo jak i VB był ranking największych spamowiczów na chat, moim zdaniem moda na to minęła. Kolejna sprawa! Mordownia nie posiada już tak aktywnych ludzi jak kiedyś, wiec czy jest to wszystko potrzebne.
 10. KING LAZY

  Tak czy nie.

  Tak głownie kanały Adult Chanel, Brazzers TV, Hustler tv, Blue Hustler, Private tv, Reality Kings TV. Lubisz Whisky?
 11. KING LAZY

  Roundsound by LAZYBASS @UP 23.01.2018

  Roundsound by LAZYBASS @UP 23.01.2018 ---------------------------------- NEW 2018 2018 NEW--------------------------------- Part 30 roundsound by lazybass part 30.rar part 31 roundsound by lazybass part 31.rar Part 32 roundsound by lazybass part 32.rar part 33 roundsound by lazybass part 33.rar parrt 34 roundsound by lazybass part 34.rar part 35 roundsound by lazybass part 35.rar

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...