Jump to content

BlackMill

Gracz

Community Reputation

7 Neutral

About BlackMill

 • Rank
  Silver Elite
 • Birthday 15.05.2003

Personal Information

 • Location
  Lublin
 • Interests
  BaseBuilder, Sport Downhill,Skoki narciarskie
 • Occupation
  Elektro Mechanik Własne zaopatrzenie
 • Ulubiona Rozgrywka
  Base Builder
 • Konto Steam
  kubabbvx

Recent Profile Visitors

242 profile views

 1. BlackMill

  Jak wykonać BH | |

  -=Informacja=- Jako że gram w CS 11lat to moge wam zaoferować 100% prawidłowej nauki BH -=Komenda=- bind "MWHEELUP" "+jump" - bind ten ustawia nam skok na rolkę. ---> Jest to bind ktory ustawia nam Skok pod Scrolla"a -=Poradnik=- Jak prawidłowo wykonac Skoki w Cs , zwane BunyHopem -= A więc zaczynamy =- 1. BH Zwykły Przytrzymujemy klawisz "W", gdy już się wystarczająco rozpędzimy to bierzemy rolkę do góry i robimy tzw. strefy, czyli: Poskakujemy "rolką", klikamy "A" i skręcamy myszką w lewo, następnie znów się odbijamy i tym razem klikamy "D" i bierzemy myszkę w prawo. Ten efekt pozwala nam na osiągnięcie coraz to szybciej prędkości. Nie łudźcie się tym, że na początku może Wam nie wychodzić, gdyż ogólnie nie jest to banalne, lecz po treningu i zastosowaniu się do wyżej podanych rad powinno Wam wychodzić za każdym razem ! 2.BH Parachute (BunyHop ze spadochronem) Jest to bardziej zaawansowany Tryb wykonywania BunyHop'a. Działa on tak samo jak BunyHop powyzej. Tylko tutaj używamy juz kolejnego klawisza "E" pod ktorym znajduje sie spadochron. Po co spadochron w bh ?? - Odpowiedz moja jest taka: Gdy wykonujemy bunyhopa wciskamy "E" co powoduje wolniejsze spadanie, wtedy mamy czas aby sie rozpedzić jeszcze w powietrzu do większej prędkości niż pozwala nam na to BunyHop Zwykły. @Edit Kszaczek Wedle ustalenia warn zostaje zdjęty.
 2. BlackMill

  No hej

  Wkoncu ruszyłeś duppsko i przybyłeś do Wielkiej Mordowni. Witamy. Pzdr Kisiel
 3. Nick: KISIEL Wiek: 16 Doświadczenie (w byciu adminem): ArenaSkilla.pl , spacegame.eu | przeważają mody BB,DD2 | Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Staż w CS-sie: 11lat Steam / NonSteam: Steam Mikrofon (TAK/NIE): tak Dlaczego Ty: dlatego, że nie ma aktywnych administratorów oprócz @Dr House, zaczynają się wakacje, więc mam więcej czasu, jestem bezkonfilktową osobą i potrafie się dogadać z graczami Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-7h Kontakt: steam- Kisiel |Cs-Mordownia , FB ,GG Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/KISIEL/145.239.239.223:27370/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak
 4. BlackMill

  4FuN Głosujemy na serwer 4FUN!

  65 https://cssetti.pl/serwer/54.38.198.81:27015
 5. BlackMill

  Wróciłem:)

  Siemka
 6. BlackMill

  ZAAKCEPTOWANE Propozycja VIP za rejestracje

  Według mnie jest to dobry pomysł. VIP na miesiąc za resjetracje SUPER
 7. BlackMill

  Wróciłem:)

  Witaj {} AKUKU {} Pozdrawiam
 8. BlackMill

  ODDALONE Muzyka ?

 9. BlackMill

  ODDALONE Muzyka ?

  Siemka Wpadłem na pomysł dodania tabeli w ktorej bedzie mozna wyswietlic muzyke w swoim profilu. np: Wchodzi uzytkownik o nicku (jakis nick) na twoj profil i wtedy moze zobaczyc ze leci nutka na twoim profilu ktorą ty dodałes sobie w profil Nie da sie mnie zrozumiec jezeli jestem po ale tworze wtedy nowe pomysły Edit: Proszę nie propagować swoich uzależnień.
 10. BlackMill

  COD MOD Głosujemy na serwer Cod Mod!

  https://cssetti.pl/serwer/91.224.117.146:27015 39
 11. BlackMill

  4FuN Głosujemy na serwer 4FUN!

  https://cssetti.pl/serwer/54.38.198.81:27015 52
 12. BlackMill

  Glosowanie na PB

  https://cssetti.pl/serwer/91.224.117.231:27015 97
 13. Pomyślałem zeby troszke napisac o chorobach cywilizacyjnych w tym COVID-19. Co myślicie na ten meta?? Jakie jest wasze zdanie?? W obecnym czasie nie jesteśmy bezpieczni w obczliczu zagrożen chorobami cywilizacyjnymi w tym COVID-19. Świat nie zapewnia nam zdrowych warunkow do zycia.Dynamiczny rozwoj cywilizacji bardzo zmienił nasze środowisko. Wzrósł postęp technologiczny i to sprawia,że coraz częsciej nękają nas choroby takie jak: choroby sercowo naczyniowe,cukrzyca,otyłość,nowotfory,choroby psychiczne i choroby układu pokarmowego.Bezpieczeństwo zależy od tego , co dzieje sie wokół nas, od nas samych i naszego zdrowia. W dzisiejszych czasach uprzemysłowienie stanowi największy problem dla róznych dziedzin życia codziennego. Zanieczyszczamy środowisko naturalne, i jemy wysokoprzetworzoną żywność.W prodkukcji żywnosci stawia się dziś na ilość a nie na jakość.Jemy za mało owocow i warzyw . Żyjemy w głośnych miastach i w szybkim tempie.Dużo czasu spędzamy w zamknietych pomieszczeniach.Poruszamy sie za pomocą środkow lokomocji.Za mało czasu spędzamy na swieżym powietrzu i mało poswiecamy go na zdrową aktywność oraz odpoczynek. Zanieczyszamy środowisko tonami rakotwórczych śmieci. Sami z własnej woli prowadzimy zły tryb życia poprzez złą diete żywieniową, przez naduzywanie alkocholu, kawy papierosow, uzywek,co prowadzi do stresu i chorob psychicznych. Ostatnie tygodnie wykazały że choroby cywilizacyjne mają bardzo niekorzystny wpływ na istniejącą obecnie pandemię COVID-19,bo w znaczący sposob zwiekszają niepomyślne rokowania wyzdrowień zakazonych i mają bardziej nasilony przebieg choroby. Podejście nasze do chorob cywilizacyjnych jest bierne bo nalezałoby ograniczyć naszą jakość zycia przede wszstkim w konskumpcji. Uważamy ze to nie jest problem nowy i niebespośrednio zagraża naszemu życiu. Zupełnie inaczej podchodzimy do problemow pojawiających sie nagle, rozpowiszechniających sie szybko, wzbudzających w nas stres i panikę tak jak obecna pandemia COVID-19.Staramy się robic wszstko zgodnie z zaleceniami aby ta zaraza nas nie dotkneła. Podsumowując można stwierdzic ze życie w takim swiecie nie jest dla nas bezpieczne , bo zagraza słabym zdrowiem a nawet śmiercia. Co wy myślicie na ten teamt?? Dajcie znac w Komentarzu Pozdrawiam Kisiel [Cs-Mordownia.pl] Jezeli sie spodobało zostaw REAKCJE LUBIE TO !

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...

Important Information