Jump to content

RA1DER

Gracz

RA1DER last won the day on February 9 2019

RA1DER had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

3 Followers

About RA1DER

 • Rank
  Silver III
 • Birthday 07/23/1999

Recent Profile Visitors

430 profile views
 1. RA1DER

  ZAMKNIĘTY Zlot CS-Mordownia.pl 2019 <3

  Nie wiem jak chłopaki z #100TG ale ja w tym roku jak najbardziej się nastawiam, jedyne co mnie interesuje to termin (związku z zaplanowanym juz wyjazdem na Chorwację)
 2. RA1DER

  CS;GO MOD Rush

  Ja jakoś nie widziałem żeby ktoś się skarżył "ooo tam mogę iść" linia rush jest ruchoma i taka powinna być, gracz może wyjść np. z anarchi by podnieść broń po przeciwniku przed regulaminowym czasem JEŚLI nie koliduje to z innym graczem przeciwnym. Kolejna sytuacja to rush kiedy gramy na 2 bs, jesli tt poszło na B a gracz chce szybko zrotować przez anarchie (CT) to nie dajemy lub inaczej nie powinniśmy dawać bana. Rush CT to jest wtedy kiedy wybieganie ciągłe skracanie uniemożliwia innym (TT) swobodną rozgrywkę. Niech Rzuci pierwszy kamieniem kogo chociaż raz... parę razy nie zirytowało jak respisz się wychodzisz ledwo a tam headshot z anarchi i leci już na waszego respa -.- Po za tym nie widziałem by ktokolwiek narzekał na rush, zwolenników raczej więcej jest by był zakaz rushu (przynajmniej jak tam robię amx_vote na serwie.) a zasady zawsze komuś będą wadzić, więc z rushem czy bez rushu kultura na serwerze się nie zmieni Osobiste moje zdanie jest takie że bez sensu jest usuwać coś na co nie było skargi, admini rozumieją genezę tego pkt. regulaminu, i dobrze wykorzystana stawia trochę balans na serwerze.
 3. RA1DER

  ZAMKNIĘTY Propozycje - Forum

  Właśnie ja tego nie rozumiem, forum nie znikło ma pełno dodatków, co się stało że tak spadła aktywność. Ja rozumiem że CS w szczególności 1.6 jest trochę Resident Sleeper no ale bez przesady inne fora są bardziej kijowe itp. mają serwery które są na jakiś pozycjach 8000, a jednak ruch jakoś większy się wydaje hmm.
 4. RA1DER

  CS;GO MOD Administracja

  "RA1DER" STEAM_1:0:1360449320

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...