Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Pedel

Gracz
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pedel last won the day on November 16

Pedel had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About Pedel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pedel

  PRZYPIĘTY PODSUMOWANIE ROKU 2018

  Kategoria ,,Gracz" 1. Najlepszy gracz: @SummerEK 2. Najgorszy gracz: Nie no nie ma słabych ludzi ;D Kategoria "Użytkownik" 3. Ulubiony user/ka: @RA1DER 4. Najbardziej niekoleżeński user : 5. Najlepsza pannica na mordowni: @~DArkness 6. Największy żartowniś forum: @magia piwa 7. Największy spamer/ka forum: 8. Największy spamer SB: 9. Największy milczek forum: @NoYesPro 10. Najwięcej wnoszący użytkownik/czka: @~DArkness 11. Najlepszy pomocnik dla innych: @NoYesPro 12. Najbardziej pracowity użytkownik: @~DArkness 13. Najbardziej aktywny użytkownik: @Wajder 14. Najbardziej niedoceniany: @AdekBB 15. Najbardziej wkurzający: Kategoria "Forum" 16. Wydarzenie roku: No to myślę, że dołączenie naszego serwera 17. Dyskusja roku: 18. Ulubiony temat: QUIZ - Którym dzieckiem jesteś ty? 19. Najlepszy avatar: @NoYesPro Kurde bardzo mi się podoba 20. Najlepsza sygnaturka: 21. Wpadka roku: Ja 8=) 22. Głupota roku: Najlepsi z administracji "forum", "serwer" 23. Najlepszy serwer Mordowni: cs:go mod 24. Najlepszy administrator(forum): @Kszaczek 25. Najlepszy administrator(serwera): @RA1DER 26. Najlepszy opiekun serwera: 27. Najlepszy AntyCheat: @Dr.[Joint]
 2. Pedel

  Sylwester Sylwester 2018/19

  Ja to pewnie będę puszczę fajerwerki w okno somsiada. Oczywiście sylwester to trzeba TVP oglądać
 3. Pedel

  Siema!

  Też gram 2 lata na tym serwie, a akurat cię nie pamiętam -.- Witaj
 4. Pedel

  ANKIETA Pytanie Tygodnia #15

  Nie ma aktywności psychicznej Nie no na pewno komputer i telefon to przecież nie średniowiecze. Aktywność fizyczna, no może w zimę nie No i szkoła to wiadome. Jeszcze kurde dodane praca domowa to 0% @~DArkness a no tak kurcze. Ha Ha 2 z polskiego się przypomina xd.
 5. Pedel

  QUIZ - Którym dzieckiem jesteś ty?

  Masz niesamowitą wyobraźnię i jesteś pełen miłości i radości. Potrafisz jak nikt inny zaopiekować się swoimi zabawkami. Szczerze nie ;D. Nie umiem się zaopiekować czymś. Radość też jakoś do mnie nie pasuje. Może wyobraźnia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
 6. Pedel

  Siemanko

  Cześć Cześć ;D
 7. Pedel

  ANKIETA Pytanie Tygodnia #14

  Granie w Cs-a Tak na serio programowanie, własne aplikacje próbuję tworzyć.
 8. Pedel

  ZAMKNIĘTY event

  @magia piwa jak będą nowe skiny to jakieś właśnie nowe do topki, ale to nie na ten miesiąc. I jeszcze jedno 1 miejsce to może svip, albo vip nie?
 9. Pedel

  Cześć wszystkim!

  No witam cię ;D
 10. Pedel

  ja

  Weteran już ;D Siema
 11. Propozycja mała a bardzo znacząca. Limit awp- zdecydowanie, ponieważ np. jest 4 ct i 3 bierze awp to nawet terro z gali nie może wyjść a co dopiero wejść. To samo z terro jak się na respie skampią (mimo że to zakazane) to też szkoda. Chodzi mi o to że limit awp minimum 2 mogą być, bo przecież z 1 awpą jest bez sensu kompletnie.
 12. Pedel

  ANKIETA Pytanie Tygodnia #13

  Wtorek, bo we wtorek jest informatyka
 13. Pedel

  ZAMKNIĘTY Nowe mapki

  Na taaak tylko nie de_zook bo trochę brzydki. Może by dodać dd2 small do nwm 3-5 graczy i można by było plantować na wszystkich bombsitach. Poszukam jeszcze jakieś odmiany dla propozycji @RA1DER
 14. Pedel

  Hejooo

  Jak nasz serwer się przywitał to ja i się przywitam. Siema jestem Mateusz mam 17 lat. Idę w kierunku programowania. Zawsze od dzieciństwa miałem marzenie, żebym robił takie gry jakie są teraz. Miałem taki dryg, dzięki któremu praktycznie zawsze miałem dobre oceny z informatyki. Gram w koszykówkę zresztą jak @RA1DER (którego pozdrawiam), ale to tak tylko 4fun. Cs'a poznałem jeszcze 7 lat temu, jak grałem w jakieś gry przeglądarkowe, które były nudne, ale zobaczyłem, że jest właśnie taka gra. I tak zaczęła się niezwykła przygoda... Pozdrawiam też twarze z tego serwera go mod: @Gabrysiaa, @SummerEK szybki numerek :D, @RA1DER, @Wojtass, no i oczywiście naszego Pana @NoYesPro

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)

×