Jump to content
 • Zlot 2018

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Service

Administrator
 • Content count

  504
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Service last won the day on May 16

Service had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

1 Follower

About Service

 • Rank
  Legendary Eagle Master

Personal Information

 • Ulubiona Rozgrywka
  4FUN

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Service

  przywitanie

  @Kszaczek szuka żony. Polecam!
 2. Service

  5. zlot 2018r.

  To ja proponuję dwie opcje. Wspólnie wybieramy jeden kolor lub każdy wybiera kolor dla siebie, tak cz tak większość będzie zadowolona.
 3. Service

  [w trakcie] Prace na forum!

  Zrobione. Rangi też. Reszta nie do mnie.
 4. Service

  ZAMKNIĘTY Skarga ogólna

  Na logikę próbujesz manipulować ludźmi w dodatku dość kiepsko Ci to idzie. Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie problem w tym, że poza Twoim kolegą jesteś chyba jedyną osobą, która tak myśli. Prowokować można nie tylko durnymi uwagami, ale także intensywnością wysyłania wiadomości, próbami wymuszeń poprzez durne skargi oraz samym zachowaniem. Co to w ogóle kurwa za tekst jest? Czy admin to Twój parobek albo służący? Poza tym co jeśli Tobie się pomyliło( tak, dopuszczam sytuację, że jesteś jednak omylny), a gracz tak naprawdę był dobry? Admin miał go zbanować, bo Ty tak chcesz? Bo jeśli nie to pójdziesz złożyć skargę? Za samo takie wymuszanie rzuciłbym Ci 24 h. Wybiórczo wyciągasz sytuacje, a z tego co mówią koledzy Twoje nieodpowiednie zachowanie jest nagminne. Tacy ludzie jak Ty są gorsze od osób, które wyzywają wprost nie przebierając w słowach, ponieważ robisz zamęt tam gdzie jest on niepotrzebny. Prawdę mówiąc nie wiem czy bym w ogóle chciał grać z takim graczem na jednym serwerze.
 5. Service

  5. zlot 2018r.

  Ze względu na głosy ludu taki temacik dla Was. Możecie tu pisać wszelkie pytania, uwagi, problemy, propozycję i inne rzeczy związane z V zlotem 2018. Administracja i stali bywalcy zlotów z pewnością rozwieją wszystkie wątpliwości jakie macie, także zapraszam do dyskusji. To może ja zacznę Jaki kolor koszulek i dlaczego
 6. Service

  ZAMKNIĘTY Problem z SB

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 7. Service

  ZAAKCEPTOWANE Przydatne Pluginy na serwer DD2

  - PTB - wgrane, prawdę mówiąc nie wiem czy działa, także proszę o informację, - Mute - wgrane - Sklepsms, ze względu na przejściowe problemy chwilowo nie będzie wgrany - Antiflash - wgrany - Nie mam czasu, żeby wyciąć piosenki, ale jeśli ktoś wytnie 15-20 piosenek zostanie wgrane - Plugin "dziwne linie" wyłączony
 8. Service

  ZAMKNIĘTY Problem z SB

  Trzeba ponownie zakodować styl mobilny po aktualizacji IPB, obecnie musisz się z tym pogodzić ewentualnie ustawić opcję w telefonie by odczytywało wersję na komputer.
 9. Service

  Come Back

  Hhahahahahahahhaha AHAhaahhaahahahaha Jebłem
 10. Service

  ZAMKNIĘTY problem z rejestracja

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 11. Service

  ZAMKNIĘTY problem z rejestracja

  Konto założone. Wiadomość z hasłem wysłana na maila.
 12. UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 13. Konto założone. Wiadomość z hasłem wysłana na maila.
 14. Service

  ONLY DD2 Resetujemy serwer, czekamy na propozycje

  W takim razie uważam, że to dobry moment, by się czegoś nowego nauczyć, przy resecie statystyk niewiele można napsuć w serwerze
 15. Service

  zlot V Zlot Cs-Mordowni 2018

  until

  Przelew poszedł, będę na 40%

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)

×