Jump to content
 • Zlot 2018

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • 1% Podatku

  Oddaj swój 1% podatku!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

m1ςhu

Anty Cheat
 • Content count

  2,137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

m1ςhu last won the day on March 19

m1ςhu had the most liked content!

Community Reputation

472 Excellent

About m1ςhu

Personal Information

 • Ulubiona Rozgrywka
  Base Builder
 • Konto Steam
  https://steamcommunity.com/id/mayczuuu

Recent Profile Visitors

1,580 profile views
 1. ZAMKNIĘTY odbanowanie Dr@gon

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 2. ZAMKNIĘTY odbanowanie Dr@gon

  - Na wrzucenie SSów masz, zgodnie z Regulaminem, 24h od momentu otrzymania bana. Wyjątkiem od tej reguły są okoliczności szczególne, rozpatrywane indywidualnie przez administrację Nie pojawiasz się na forum od wrzucenia ss'ów do teraz widocznie Ci nie zależy. Wzór to wzór.
 3. Ta.. wymagania spełniasz, chodź mnie wkurwiasz to Cię lubie haha @Rehab otwórzcie najpierw rekru
 4. Masz fochy jak baba, ale Jestem na tak +dużo robiłeś na forum, +doświadczenie już jakieś masz, -wiesz co zrobiłeś źle, zresztą dużo tego było nie będę pisał, bo sam poprosiłeś żeby nie pisać komentarzy. Nie wiem czy każdy Ci wybaczy. Edit: Wkurza mnie najbardziej to, kiedy jedna, dwie osoby Cię zdenerwują wyżywasz się nagle na wszystkich, co jest strasznie nie fair, tracisz wtedy tylko w oczach innych
 5. ZAMKNIĘTY odbanowanie Dr@gon

  Zastosuj się do wzoru.
 6. Jestem na tak Wymagania jak najbardziej spełnia, najwięcej godzin, trochę lami ale to się wyklepie Nie jest do końca ogarnięty jeżeli chodzi o forum i adminowanie, ale będę mu pomagał
 7. siema

  Hej przyjaciółko <3 edytowałem żeby dopisać "Elo"
 8. Imię: Michał Wiek: 19 Nick w grze: różnie tak naprawdę "MICHU" "michu' #unskill" "mayczu" ... Jak długo grasz w CS'a?: w cs:go gram od 2015, mam +/- 1300 godzin, Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): w csgo to chcę zacząć adminować dopiero tak naprawdę, STEAM : http://steamcommunity.com/id/mayczuuu Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): Jestem codziennie dostępny Nieokreślone godziny. Ile masz przegranych godzin na serwerze: https://www.gametracker.com/player/%3F`michu%23unskill/145.239.236.12:27065/ nowy serwer Coś o sobie, dlaczego Ty: Serwer jest nowy, ja mam kilku znajomych którzy ze mną chętnie grają na tym serwerze, sam ich zaprosiłem i chcemy rozwinąć serwer Na adminowaniu w cs1.6 znam się perfekcyjnie, lecz w csgo może być gorzej iż byłby to mój pierwszy raz, wszystkiego trzeba spróbować tak? Jeżeli chodzi o dokładanie się do serwera to nie ma problemu oczywiście.

fejsbug

Ekypa z nju dżerzi

amator75 amator75 Administrator
ART ART Administrator
Kszaczek Kszaczek Moderator
~DArkness ~DArkness Admin [TS3]
×