Jump to content

tikey

Gracz

tikey last won the day on May 9

tikey had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

1 Follower

About tikey

 • Rank
  Master Guardian I
 • Birthday 13.11.1995

Personal Information

 • Location
  Lubuskie, Żary
 • Interests
  Sporty Walki , siłownia, motocykle
 • Occupation
  Technik Informatyk
 • Ulubiona Rozgrywka
  FFA
 • Konto Steam
  TAK

Recent Profile Visitors

1005 profile views
 1. tikey

  Witam

  siemanko
 2. tikey

  Awans

  brawo
 3. tikey

  PROPOZYCJE Propozycja Flash

  1. zgadzam się 2 rangi wystarczą tylko trzeba pomyśleć jakie kryteria musza spełniać osoby aby otrzymały taka range UBT jest na większości sieci wiec myślę, że można zmienić nazwę z Antycheat na UBT co do sponsora również myślę, że na razie nie ma takiej potrzeby Opiekun serwera brzmi lepiej jak administrator serwerów zgadzam się z ujednoliceniem rang admina na ADMIN CS 1,6 bądź CS GO jeśli kiedyś na sieć trafi taki serwer
 4. tikey

  ZAMKNIĘTY Statystyki GT

  Witam, chciałbym poinformować iż GT nie zapisuję statystyk serwerów takich jak DD2, 4FUN, PB, COD MOD This server's player stats are not tracked. To track player stats, please claim this server. https://www.gametracker.com/server_info/145.239.239.223:27370 @Kszaczek https://www.gametracker.com/server_info/54.38.198.81:27015 @WujekSuchy @afgan https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.231:27015 @WujekSuchy @afgan https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.146:27015 @WujekSuchy @afgan Bardzo proszę o przypilnowanie tego tematu @Kszaczek @amator75 @~DArkness
 5. tikey

  Elo elo

  siema
 6. tikey

  Witam serdecznie

  Czesc
 7. tikey

  Witam

  siemano
 8. tikey

  Witam ;D

  Witam, co do lola to żadnego clasha nie wygracie będąc tak toksyczni w stosunku do siebie. BTW więcej wizji na topie i patrzenia na minimape to zminimalizuje ganki jakie dostawałeś. Widzimy się na serwerach. Pozdrawiam.
 9. tikey

  Siemaneczko ziomeczki! <3

  Witam na sieci
 10. tikey

  ZAAKCEPTOWANE Jedyny w PL a może i na świecie?

  mod fajny jestem za dodaniem go do sieci
 11. tikey

  siemka

  siemanko
 12. tikey

  [w trakcie] Prace na forum!

  Darknes 1. Już jest osobny dział na przyjęcia. 2. Racja nie jest potrzebny taki dział. 3. Mi to jakoś nie przeszkadza ale jeśli jest czas to można ujednolicić to, jak już się przejmujemy takimi drobnostkami to poddział Skargi i uwagi do Administracji W dziale Nasze Forum nie jest pogrubiony jak inne. 4. Racja trzeba dodać.
 13. tikey

  A czy B?

  ~DArkness chopper czy sport?
 14. tikey

  A czy B?

  schabowe PC czy Konsola?
 15. tikey

  Only DD2

  Jestem za przyjęciem serwera. W obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzać trzeba brać co jest.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...

Important Information