Jump to content

ART

[V.I.P]

Everything posted by ART

 1. Boże, wróciłeś? Przecież twoja obecność jest traktowana jak obecną epidemia k******irusa... ... Dobra, Świry (p.s. tak, wiem.. Nie jedna osoba ugryzła w język przed wypowiedzią że to ja jestem tak traktowany) Poniższa opinia jest oparta na opisie propozycji oraz na ocenie Gameplay'a z którego łącznie obejrzałem może 30 sekund.. Nie zamierzam także odnosić się do twojej aktywności. Propozycja? Motyw dobry. Fabularnie rozgrywka podobna mocno do BaseBuilder. Dodatkowo patrząc na średni wiek graczy w/w MOD'a łącząc z tym aktualną sytuację w PL - wymuszone Ferie, to mega szansa na wybicie się serwera pod odpowiednimi rękoma. Jako osoba która trochę w tym siedziała i coś tam potrafiła - propsy za projekt i jest warty uwagi. ART
 2. Cześć. Co do nie dawnej degradacji dot. mojej osoby. Z jednej strony chujowo się czuje z tym że obiecywałem wielkie BUM, a z drugiej jednak to dobrze że do niej doszło. Tak jak od nie jednego z Was słyszałem, tak jak większość tutejszych twierdzi - CSM to tylko dodatek uzupełniający czas wolny. Także jakoś tak wyszło że i ja miałem takie podejście, życie prywatne wymaga większej uwagi, a że ostatniego czasu było jak było, to przełożyło się to na moją aktywność. Degradacja? Jak najbardziej. Jednak przywrócenie @Kszaczek na dawną pozycje to według mnie (!) ruch nie potrzebny. To nic nie wprowadzi poza kolorem jego Nicku (Sorry kszak)
 3. ART

  ZAMKNIĘTY Serwer cod mod

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 4. ART

  ZAMKNIĘTY Serwer JailBreak

  ODDALAM DECYZJA PODJĘTA PRZEZ BRAK AKTYWNOŚCI OSOBY ODPOWIEDZIALNEJ ZA PRZYJĘTY SERWER.. I co? @Versatile gdzie jesteś? Połowo obecnej społeczności głosowała ZA, a ty uciekłeś/aś.. A dla osób którye były nastawione pozytywnie do podania, patrzcie na coś więcej niż obecność na sieci serwera przyjętego na pałę... ART
 5. ART

  ZAMKNIĘTY Serwer JailBreak

  SERWER PRZYJĘTY OKRES PRÓBNY DO 01.02.20 Życzę powodzenia w prowadzeniu. W razie problemów służę pomocą w wolnym czasie. wysłałem Tobie pw z paroma pytaniami dot. serwera. Twój serwer zostanie dodany do naszej listy serwerów w momencie kiedy zmienisz nazwe serwera na JAILBREAK - CS-MORDOWNIA.PL (na końcu możesz dodać dowolną treść) Jedyny warunek dojścia do sieci; Czytając twojego posta w Przywitaj Się dowiedziałem się że nie posiadasz Platformy Steam z 1.6-tką. Dla mnie jest to nieakceptowalne, zatem do końca trwania okresu próbnego musisz go sobie załatwić.
 6. ART

  Witam!

  No siema. Fajnie że wybrałeś naszą sieć, mam nadzieje na udaną współprace Powodzenia. P.S. Jak masz na imie?
 7. ART

  ZAMKNIĘTY Serwer JailBreak

  Cześć. Jeżeli chodzi o moje zdanie to jestem neutralny. Duży wpływ na moje podeście do tematu ma m.in twoje ciągłe ponaglanie na sb dotyczące tylko podania oraz pare innych czynników które wymienie Ci poniżej: Zastanawia mnie tzw. stawka, bo wątpie w jej istnienie. Samo dodanie IP serwera do usług CSSETTI to nie reklama. Kim jesteś? Moim zdaniem - konto pod podanie. To napewno. Jednak by forum odżyło potrzebujemy aktywnych serwerów. Na koniec napisze że od ostatecznej decyzji się jeszcze wstrzymam, chyba że zadecyduje amator75. P.S. Mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe że jeżeli propozycja zostanie zaakceptowana to musimy mieć pełny dostęp do serwera?
 8. ART

  ZAMKNIĘTY Zmiana nick'u

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 9. ART

  ZAMKNIĘTY Nabor na Administratora Forum

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 10. ART

  ZAMKNIĘTY Zlot CS-Mordownia.pl 2019 <3

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 11. ART

  ZAMKNIĘTY Degradacje 04.05.2019

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 12. ART

  ZAMKNIĘTY Zlot Mordowni 2018

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 13. ART

  ZAMKNIĘTY 1% Podatku

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 14. UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 15. Wątpisz we mnie? Musi być, jeżeli "góra" nie zadziała z tym to osobiście wykupie na przełomie Luty/Marzec. Tylko że jak już TS będzie to każdy będzie wchodzić na jebany weekend by się napić z kimś tam. Póki co to każdy przeciw, zobaczymy później,
 16. Do tematu Only DD2, czekam na odpowiedź od Arka dot. AMX Bansa i mogę zrobić, jednak od razu mówię że będzie potrzebna osoba do prowadzenia go od strony forum - podania, propozycje, problemy. Strona techniczna się zajmę.
 17. Parę kwestii.. 1. Aktualnie jedyny, odpalony serwer należy do Arka i z tego co wiem to: Jest to serwer reaktywowany!/odzyskany przez Amatora od jekiegoś tam dostawcy, Zatem, IP serwera posiadało wcześniej reklamę przez co w jakimś stopniu jest znane w jakimś gronie graczy, Wyżej wymieniony serwer (prawdopodobnie) "stoi" na hosting'u 1shot*****, czyli na hostingu z którego korzystać osobiście nie będę, Z mojej strony jeżeli chcecie to przerobie go na Only DD2 by coś się grywało, Jeżeli jest jakaś chętna osoba która widzi siebie jako [email protected] tego serwera z własnym pomysłem to wszystkie propozycje są mile widziane w dziale: (link podam nie długo jak ogarnę) 2. Grypa AntyCheat I ponownie, każdy kto ma doświadczenie lub chciałby spróbować własnych sił na takim stanowisku również może aplikować tutaj: Mile widziane osoby znane z naszej społeczności, Jeżeli miałbym wybierać między kimś zielonym ale(!) znanym i aktywnym(!) z CSM'u a kimś obcym ale obeznanym - wybiorę raczej tego z naszego grona, 3. Rangi na Forum Zostaną przerobione, Zostaną zabrane i dodane osobą które zasłużyły, Tutaj chciałbym nawiązać do tego tematu 4. Serwer Głosowy I tutaj pytanie do was.. Chcielibyście serwer TeamSpeak'a czy Discord'a? Sam osobiście wybieram opcje pierwszą, lecz decyduje większość. 5. Wsparcie Techniczne Wprowadzić w życie tzw. Support. Pomoc techniczna dla społeczności na różnych platformach. Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszam PW. Cały projekt miałby opierać się na jak najszybszej udzieleniu odpowiedzi/pomocy danemu użytkownikowi. Projekt dostępny na różnych platformach np. Steam, GG, Messenger, Forum. (JEŻELI COŚ MI WPADNIE JESZCZE DO GŁOWY TO BĘDĘ EDYTOWAĆ TEGO POSTA. JEŻELI SAMI MACIE PROPOZYCJE TO OZNACZAJCIE MNIE W KOMENTARZACH I NAPISZCIE SWOJĄ PROPOZYCJE)
 18. Siema! Może i zaczne mocno.. Zatem. Wszyscy Ci którzy POSIADAJĄ JAKIEKOLWIEK RANGI NA SIECI tj. Forum / Serwer mają 72 godziny na odpowiedź pod tym postem. Osoby które nie udzielą się w powyżej wyznaczonym czasie zostaną zdegradowane z obecnie posiadanych rang do poziomu; * Gracz * [V.I.P] * Nadanie rangi VIP lub Gracz jest zależna od zasług dla sieci. P.S. Jeżeli nie za dużo wymagam to chciałbym dodatkowo byście w odpowiedzi dopisali wasz zamiar względem sieci oraz ile czasu +/- jesteście w stanie poświecić w skali tygodnia. Dzięki za reakcje, miłego weekendu. ART
 19. Jednak poczekam na @amator75, ponieważ on powinien to rozpatrzyć
 20. I właśnie o to chodzi. Różnica między nami jest taka że, mimo że piliśmy razem wódkę to ja potrafię Tobie czy innym osobą z którymi piłem wytykać błędy. Ty niestety nie, tak jak było kiedyś, tak i dziś u Ciebie obowiązki są dzielone na tych z którymi piłeś lub nie. Ci pierwsi są oceniani łagodniej, drudzy odwrotnie. Niestety tak jak w życiu realnym to tutaj też wolę zasadę "bądźmy kolegami przy kieliszku ale w robocie bądźmy sobie obcy" - wiem, ciężko to porównać z robotą ale inaczej to funkcjonować nie będzie. P. S. Tłumaczenie, to tylko sieć, rozrywka, uzupełnienie czasu jest głupia - nie masz czasu na dane stanowisko, odejdź. Pewnie zaraz się zleci całe grono twoich znajomych którzy będą pisać że ja zły, zajmuje się tym co nie powinienem - może i tak, zajmuje. Przynajmniej potrafię wytykać błędy tym z którymi piłem czy nie. Amen.
 21. Nie, nie chce Prawdopodobnie na przestrzeni 2-3 lat nie wróce. @Kszaczek Nie wiem, na pewno będę miał (tak sądzę) więcej czasu od Ciebie(?). @KamilloS Odezwę się po wyborach
 22. Dzień dobry. Mam propozycję, pomijając pytania.. to do Arka już pisałem. Jednak chce znać zdanie starszych wyjadaczy. Zatem, 5 stycznia (2020r.) wracam do Danii, od 6-ego jestem w dyspozycyjny na każdy sposób. W Polsce mi nie wyszło.. Ci co mnie znają wiedzą kim, jaki jestem i byłem oraz co potrafię. Pisałem do Arka lecz nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi więc pytam Was (wasze zdanie może przekona Arka do podjęcia decyzji.) O co chodzi? - Razem z powrotem do Danii z automatu nie mam nic do roboty. Jeżeli Cief się zgodzi to postawie serwer pod logiem Mordownii, jeżeli jednak się nie zgodzi - prawdopodobnie odbije od cs 1.6 i będę szukać innego zajęcia. ( plan "B" to nowa, własna sieć. Ale po co? ) - Jezeli sam radę postawić forum na nogi - do aktywności, wrócę do Arka z propozycją awansowania na stanowisko AT. - Jezeli już otrzymam powyższą range, jedyne czego chce to mieć pełną odpowiedzialność za stanowiska i za byt sieci. - Mordownia (jako sieć) będzie dalej i ciągle Amy, nie zamierzam jej odkupować, chyba że sam wyjdzie z propozycją. - Jeżeli Amator, jako wlasciciel postanowi sprzedać Mordownie to, Ja i mój serwer automatycznie się usuwamy, a sieć idzie na sprzedaż Dlaczego tak? Ponieważ myślę że, jeżeli z obecnym AF/AT doszliscie do upadku to jednoznaczne jest z tym że albo nie mają czasu albo wyjebane, jeżeli chce się zmian to trzeba świeżej krwi.. Jeżeli jednak Ama odda sieć komuś ze starych bywalców np. House, Whaata, Darkness itd. to zostaje.. P. S. Jeżeli chcecie - hejtujcie. Ja wyszedłem z propozycją która możecie olać lub ocenić pozytywnie. Decyzja dla was, miłego czytania.
 23. Siema, pytanie. Certyfikat jest czy nie ma? Od dłuższego przed wejściem na forum wyskakuje mi informacja na białym tle ze Witryna Niebezpieczna
 24. ART

  ZAMKNIĘTY Help Me

  Steam ma inny SID. Czyli musisz napisać na PW do administracji o aktualizację, podając swój nowy

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...

Important Information