Jump to content

ART

Administrator

ART last won the day on December 2

ART had the most liked content!

Community Reputation

389 Excellent

7 Followers

About ART

 • Rank
  Supreme Master First Class
 • Birthday 03/25/1995

Personal Information

 • Biography
  Za dużo by pisać :D
 • Location
  Stargard
 • Konto Steam
  ART

Recent Profile Visitors

4244 profile views
 1. Parę kwestii.. 1. Aktualnie jedyny, odpalony serwer należy do Arka i z tego co wiem to: Jest to serwer reaktywowany!/odzyskany przez Amatora od jekiegoś tam dostawcy, Zatem, IP serwera posiadało wcześniej reklamę przez co w jakimś stopniu jest znane w jakimś gronie graczy, Wyżej wymieniony serwer (prawdopodobnie) "stoi" na hosting'u 1shot*****, czyli na hostingu z którego korzystać osobiście nie będę, Z mojej strony jeżeli chcecie to przerobie go na Only DD2 by coś się grywało, Jeżeli jest jakaś chętna osoba która widzi siebie jako H@ tego serwera z własnym pomysłem to wszystkie propozycje są mile widziane w dziale: (link podam nie długo jak ogarnę) 2. Grypa AntyCheat I ponownie, każdy kto ma doświadczenie lub chciałby spróbować własnych sił na takim stanowisku również może aplikować tutaj: Mile widziane osoby znane z naszej społeczności, Jeżeli miałbym wybierać między kimś zielonym ale(!) znanym i aktywnym(!) z CSM'u a kimś obcym ale obeznanym - wybiorę raczej tego z naszego grona, 3. Rangi na Forum Zostaną przerobione, Zostaną zabrane i dodane osobą które zasłużyły, Tutaj chciałbym nawiązać do tego tematu 4. Serwer Głosowy I tutaj pytanie do was.. Chcielibyście serwer TeamSpeak'a czy Discord'a? Sam osobiście wybieram opcje pierwszą, lecz decyduje większość. 5. Wsparcie Techniczne Wprowadzić w życie tzw. Support. Pomoc techniczna dla społeczności na różnych platformach. Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszam PW. Cały projekt miałby opierać się na jak najszybszej udzieleniu odpowiedzi/pomocy danemu użytkownikowi. Projekt dostępny na różnych platformach np. Steam, GG, Messenger, Forum. (JEŻELI COŚ MI WPADNIE JESZCZE DO GŁOWY TO BĘDĘ EDYTOWAĆ TEGO POSTA. JEŻELI SAMI MACIE PROPOZYCJE TO OZNACZAJCIE MNIE W KOMENTARZACH I NAPISZCIE SWOJĄ PROPOZYCJE)
 2. Siema! Może i zaczne mocno.. Zatem. Wszyscy Ci którzy POSIADAJĄ JAKIEKOLWIEK RANGI NA SIECI tj. Forum / Serwer mają 72 godziny na odpowiedź pod tym postem. Osoby które nie udzielą się w powyżej wyznaczonym czasie zostaną zdegradowane z obecnie posiadanych rang do poziomu; * Gracz * [V.I.P] * Nadanie rangi VIP lub Gracz jest zależna od zasług dla sieci. P.S. Jeżeli nie za dużo wymagam to chciałbym dodatkowo byście w odpowiedzi dopisali wasz zamiar względem sieci oraz ile czasu +/- jesteście w stanie poświecić w skali tygodnia. Dzięki za reakcje, miłego weekendu. ART
 3. Jednak poczekam na @amator75, ponieważ on powinien to rozpatrzyć
 4. I właśnie o to chodzi. Różnica między nami jest taka że, mimo że piliśmy razem wódkę to ja potrafię Tobie czy innym osobą z którymi piłem wytykać błędy. Ty niestety nie, tak jak było kiedyś, tak i dziś u Ciebie obowiązki są dzielone na tych z którymi piłeś lub nie. Ci pierwsi są oceniani łagodniej, drudzy odwrotnie. Niestety tak jak w życiu realnym to tutaj też wolę zasadę "bądźmy kolegami przy kieliszku ale w robocie bądźmy sobie obcy" - wiem, ciężko to porównać z robotą ale inaczej to funkcjonować nie będzie. P. S. Tłumaczenie, to tylko sieć, rozrywka, uzupełnienie czasu jest głupia - nie masz czasu na dane stanowisko, odejdź. Pewnie zaraz się zleci całe grono twoich znajomych którzy będą pisać że ja zły, zajmuje się tym co nie powinienem - może i tak, zajmuje. Przynajmniej potrafię wytykać błędy tym z którymi piłem czy nie. Amen.
 5. Nie, nie chce Prawdopodobnie na przestrzeni 2-3 lat nie wróce. @Kszaczek Nie wiem, na pewno będę miał (tak sądzę) więcej czasu od Ciebie(?). @KamilloS Odezwę się po wyborach
 6. Dzień dobry. Mam propozycję, pomijając pytania.. to do Arka już pisałem. Jednak chce znać zdanie starszych wyjadaczy. Zatem, 5 stycznia (2020r.) wracam do Danii, od 6-ego jestem w dyspozycyjny na każdy sposób. W Polsce mi nie wyszło.. Ci co mnie znają wiedzą kim, jaki jestem i byłem oraz co potrafię. Pisałem do Arka lecz nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi więc pytam Was (wasze zdanie może przekona Arka do podjęcia decyzji.) O co chodzi? - Razem z powrotem do Danii z automatu nie mam nic do roboty. Jeżeli Cief się zgodzi to postawie serwer pod logiem Mordownii, jeżeli jednak się nie zgodzi - prawdopodobnie odbije od cs 1.6 i będę szukać innego zajęcia. ( plan "B" to nowa, własna sieć. Ale po co? ) - Jezeli sam radę postawić forum na nogi - do aktywności, wrócę do Arka z propozycją awansowania na stanowisko AT. - Jezeli już otrzymam powyższą range, jedyne czego chce to mieć pełną odpowiedzialność za stanowiska i za byt sieci. - Mordownia (jako sieć) będzie dalej i ciągle Amy, nie zamierzam jej odkupować, chyba że sam wyjdzie z propozycją. - Jeżeli Amator, jako wlasciciel postanowi sprzedać Mordownie to, Ja i mój serwer automatycznie się usuwamy, a sieć idzie na sprzedaż Dlaczego tak? Ponieważ myślę że, jeżeli z obecnym AF/AT doszliscie do upadku to jednoznaczne jest z tym że albo nie mają czasu albo wyjebane, jeżeli chce się zmian to trzeba świeżej krwi.. Jeżeli jednak Ama odda sieć komuś ze starych bywalców np. House, Whaata, Darkness itd. to zostaje.. P. S. Jeżeli chcecie - hejtujcie. Ja wyszedłem z propozycją która możecie olać lub ocenić pozytywnie. Decyzja dla was, miłego czytania.
 7. Siema, pytanie. Certyfikat jest czy nie ma? Od dłuższego przed wejściem na forum wyskakuje mi informacja na białym tle ze Witryna Niebezpieczna
 8. BENDE, jednak w tyg jestem ciezko dostępny. Na weekend usiąde, jednak zaczne od sklepu.
 9. Z mojej strony powiem - Spokojnie, nie ma co się parzyć..
 10. ART

  ZAMKNIĘTY Help Me

  Steam ma inny SID. Czyli musisz napisać na PW do administracji o aktualizację, podając swój nowy
 11. ART

  GAZETKA Wydanie #1

  W końcu coś z Redakcjii Blawo, oby jak najwięcej <3
 12. ART

  [w trakcie] Prace na forum!

  To nie ma być Ranga ale Informacja kto odpowiada za dany serwer..
 13. żyjecie? :D

  1. ~DArkness
  2. ART

   ART

   Ja jak najbardziej :D

    

 14. ART

  WAŻNE Zlot Mordowni 2018

  Jeżeli jest jeszcze czas na koszulki to wyrażam chęć stworzenia "naklejki" na koszulkę. Chociaż tyle mogę dać od siebie bon na zlocie mnie nie bedziś, w Polsce dopIero 13-ego lipca. Dajcie info na fb czy mam zrobić..
 15. Jutro, 06:00! Ruszamy! :D

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...