Jump to content
 • Zlot 2018

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

ART

[V.I.P]
 • Content count

  931
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

ART last won the day on April 19

ART had the most liked content!

Community Reputation

377 Excellent

6 Followers

About ART

 • Rank
  Supreme Master First Class
 • Birthday 03/25/1995

Personal Information

 • Location
  Stargard
 • Interests
  Grafika Komputerowa, Muzyka, CS
 • Occupation
  Mechanik / Kierowca
 • Konto Steam
  Artillo
 • Twoj nr GG
  2990214

Recent Profile Visitors

1934 profile views
 1. ART

  WAŻNE Zlot Mordowni 2018

  Jeżeli jest jeszcze czas na koszulki to wyrażam chęć stworzenia "naklejki" na koszulkę. Chociaż tyle mogę dać od siebie bon na zlocie mnie nie bedziś, w Polsce dopIero 13-ego lipca. Dajcie info na fb czy mam zrobić..
 2. ART

  Gdzie on był?

  Nie byłem wstanie
 3. Siema, do rzeczy. Powrót po świętach do DK, minęły dwa tygodnie, nagły, wymuszony zjazd do PL i początek 3 tygodniowego odcięcia od świata. Nie było mnie prawie 2 mc, na początku tego czasu nie funkcjonowaniem tak by tu być a później nie miałem jak. Wiem że znikłem z dnia na dzień i prowadząc sklep i serwer, nie było ze mną kontaktu, w sumie nikt nie miał. Co miało lekki wpływ na znikająca aktywność? Odsunięcie mnie od spraw forum. Przesunięcie mnie na stronę wewnętrzną forum i przekazaniu roboty zewnętrznej AF spowodowało że nie musiałem być na forum tyle co kiedyś. Podania i sprawy rozpatrywał wcześniej wspomniany AF, a mi pozostawała tylko robota od środka co jest samo w sobie nudne. (Tak to odczułem z czasem) W skrócie: poczułem się jak wół roboczy który pracuje tylko w środku by na zewnątrz mieli wygodniej Aktualnie wracam do DK (pozdrawiam z promu). Co do Mordownii, nie wiem czy będę działał na rzecz sieci w niedalekiej przyszłości bo muszę poukładać sobie życie Poza tym zaglądać będę na pewno!
 4. ART

  ONLY DD2 Resetujemy serwer, czekamy na propozycje

  Reset w ten weekend, info dam wkrótce.
 5. ART

  ONLY DD2 Resetujemy serwer, czekamy na propozycje

  Odpada. Klasyk to klasyk (odpada moim zdaniem)... To nie wiem czemu nie działa, zrobię to. One powinny działać, nic nie było z nimi robione, bynajmniej przeze mnie..
 6. Jutro, 06:00! Ruszamy! :D

 7. wszystkiego najlepszego :D

  1. ART

   ART

   Dzięki dzięki 

 8. Rehab

  100 lat leszczu :D 

  1. ART

   ART

   Dz - dzieki

 9. Cześć, zauważyłem że parę osób ma problemy ze stylem Forum. Ze względu że już parę osób do mnie napisało do mnie w tej sprawie + chat nasz forum postanowiłem napisać to tu; Nasze forum zostało przeniesione na inny, lepszy hosting. Nie które osoby (prawdopodobnie) przez to dotknął problem z wczytywaniem Stylu Forum. Forum nie wczytuje grafiki. Problem występuje raczej tylko w Google Chrome! Co musimy zrobić? Wyczyścić pamięć podręczną. Podpowiedź poniżej: 1. Kliknij w button BEZPIECZNA 2. Wybierz opcje "Ustawienia Witryny" 3. Otworzy nam się zakładka z ustawieniami strony (tylko naszego forum) 4. Wybierz opcje "Zresetuj ustawienia witryny" 5. Wchodzimy na forum i się cieszymy
 10. ADMIN 5MAPS

 11. ART

  PRZYPIĘTY Logo sieci

  Ode mnie 2 propozycje. Pierwsza wersja została wykonana dzisiaj, druga natomiast była kiedyś wykonana z nudów ale chyba nie publikowałem. Jeżeli nie będzie się podobać to nie składam broni, tyle że będę pracować nad tym w wolnych chwilach. Wersja pierwsza, podgląd: Powyżej jest zrobiony od zera (w większej rozdzielczości) "herb" naszej sieci, wszystko dlatego że do obecnego nie mamy pliku do edycji, a przyda się wersja w której można edytować wszystko. Wersja druga, podgląd: Ta praca została wykonana parę miesięcy wstecz, dzisiaj lekko edytowałem. Nie pamiętam czy była publikowana dlatego też udostępnię. Może podejdzie pod wasz gust
 12. 122 ! https://cssetti.pl/serwer/193.33.176.63:27015

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)

×