Jump to content
 • Zlot 2018

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • 1% Podatku

  Oddaj swój 1% podatku!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

ART

Administrator
 • Content count

  883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

ART last won the day on March 23

ART had the most liked content!

Community Reputation

353 Excellent

5 Followers

About ART

 • Rank
  Supreme Master First Class
 • Birthday 03/25/1995

Personal Information

 • Location
  Stargard
 • Interests
  Grafika Komputerowa, Muzyka, CS
 • Occupation
  Mechanik / Kierowca
 • Konto Steam
  Artillo
 • Twoj nr GG
  2990214

Recent Profile Visitors

1,438 profile views
 1. Czyli jako AT mam nie monitorować serwerów? Niech się dzieje samowolka?
 2. ONLY DD2 Błąd

  Od strony konfiguracji tak. Z tym nie pomogę, nie widziałem .sam od tego pluginu. Trzeba by było obejrzeć demko by ocenić całą sytuację
 3. UNBAN ss Dionizy the hentai boy

  UB, dajcie prefiks. Miłego wieczorka!
 4. Hejo, krótkie info dla ciekawskich. SKLEP SMS, zostały wyłączone usługi kupna następujących ofert: 3 Klucze, 3 Skrzynie, Losowy Skin, Wybrany Skin, Wybrany Nóż. Zakup VIP'a jest możliwy. Usługa konta premium jako jedna z nielicznych zostanie w bazie po resecie. Czego będzie dotyczył reset? Planowany na 1 kwietnia reset serwera spowoduje wyczyszczenie wszystkich danych serwera, m.in.: - Rangi - Skiny - Monety - Fragi - i inne Jedyne co zostanie w pamięci serwera to usługa VIP dostępna z poziomu sklepu, bez zmian zostaje ona aktywna do dnia wygaśnięcia usługi. Na jakim etapie jesteśmy? - Obecnie pracuje nad przeniesieniem adresu strony do jednej z opcji menu "Zobacz wygląd skina". Jestem na etapie wstawiania aktualnych skinów w podgląd. - W między czasie dodamy de_kabul; * Do 27.03.2018 gra będzie odbywała się na 7 mapach, dojdzie; de_aztec oraz de_kabul * Następnie 27-ego zostanie podjęta decyzja dot. map na serwerze. - Wciąż szukam rozwiązania do 2 obiecanych pluginów; Rynek OFFLINE + Plugin do wglądu tabeli która udostępni nam informacje na temat ilości skinów na serwerze (wylosowanych), - Nowe Skiny zostaną dodane między 27.03.2018 a 31.03.2018. DLA OSÓB KTÓRE OMINĘŁA INFORMACJA; SERWER BĘDZIE WYŁĄCZONY OD 27.03.18 NA CZAS 3/4 DNI. Dokładna data startu; 01.03.2018, co do godziny jeszcze nie wiadomo.
 5. Imię: Patryk Wiek: 22 aktualnie, za 3 dni 23 dobijam Ile jesteś z nami na forum i jak znasz nasze forum ? : Zarejestrowany dnia 20 Wrzesień 2014, z małymi przerwami.. Doświadczenie ( ile razy miałeś Administratora Forum?) : Range AF posiadałem raz, doświadczenie rośnie. To Wy mi zaufaliście Dostępność na Forum: Nie mam wybranych godzin, z Forum korzystam tak jak inni z Facebook'a. Wchodzę co chwilę. Coś o sobie ,Dlaczego TY ?: Forum w parę dni zaniedbało się. Dodatkowo, moim zdaniem nie ma tutaj odpowiedniej osoby na stanowisko Administratora Technicznego. Jeżeli to pomoże mi znów wejść na czerwonego to; - Znam silnik Forum - Wiem na czym stoi Forum, co skończyłem, co muszę skończyć, co dodać. - Znam; *HTML / XHTML (podstawowy-średni) *CSS (dobrze) *AMXX (Nie dawno nic nie potrafiłem, dzisiaj jednak już trochę umiem - skill rośnie) *Grafika; Pracuje nie od dziś w programach graficznych, przerabiałem; GIMP, Adobe Photoshop. Aktualnie działam w PS CS6, jednak ostatniego czasu większą uwagę poświęcam kodowaniu. Jeżeli chodzi o mnie. Wiem jaki byłem, co napisałem, co powiedziałem - nie chcę byście wypominali teraz w komentarzach. Od strony AT myślę że się sprawdzę, w sumie to jest to co mnie kręci - robić coś z czego widać zmiany. Słów wypowiedzianych nie cofnę, czasu nie cofnę, zostaje nam tylko zostawić wszystko w tyle i zacząć od nowa(?) ART bez Mordowni to nie ART, Mordownia bez ART'a to nie Mordownia! (dobra, żartowałem) Ile czasu mozesz poswiecic forum: Różnie. Wszystko zależne jest od tego co mam do roboty. Prowadzę sklep, serwer, forum - dawałem rade. Owszem czasem była cisza parę dniowa, ale było wykonane to co trzeba było. Zresztą sami wiecie. Jakie masz propozycje zmian na forum: Nie wiem. Znacie mnie, lubię zaskakiwać. Na prawdę nie chciałbym byśmy znów zaczynali stare tematy, mam sentyment do tego miejsca i chcę dbać o nie tak jak wcześniej.
 6. UNBAN matwe UB

  Nie ma problemu . Prosiłbym o nadanie prefixu Odbanowany.
 7. Hejo, jak wiecie 1 kwietnie tuż tuż. Chciałbym poinformować że razem z @Rehab postanowiliśmy wgrywać niektóre nowości na oficjalnym serwerze. Umożliwi to wam, graczom, ocenić zmianę/poprawkę a następnie skomentować ją tutaj na forum. My za to w tym samym czasie będziemy mogli sprawdzić spójność opcji w życiu codziennym, z graczami. Zatem od jutra, 20 marca do 27 marca możecie zauważyć zmiany, mogą wystąpić problemy, błędy. Oczywiście my z poziomu H@ będziemy mieli podwyższoną czujność na serwer. - Na początek stwierdziłem że o północy dodam możliwość wystawienia 3 skinów na rynek, chcemy sprawdzić czy nie będzie kłopotów. Wiemy że oczekiwaliście tej możliwości. - Pracuje nad możliwością dodania funkcji Rynku OFFLINE, jest to możliwe jednak nigdy tego nie robiłem, ale stanę na ch*ju by było. Nie obiecuje że wyrobię się do 1-ego. (Propozycja by @m1ςhu) - Skiny będą dodane, jednak będzie to niespodzianką. 1 kwietnia ujrzycie. - Dodanie Map: de_aztec, de_kabul. Myślę czy podmienić za inne czy też dodać. Zapraszam do wypowiedzi. - Komenda udostępniająca wgląd do aktualnych skinów i ich ilości na serwerze, pracujemy. Każdy problem, błąd, pomysł piszcie poniżej. Będzie nam łatwiej.
 8. Kopia z działu dd2 Głosujemy ! ja 19-sty! https://cssetti.pl/serwer/193.33.176.63:27015

fejsbug

Ekypa z nju dżerzi

amator75 amator75 Administrator
ART ART Administrator
Kszaczek Kszaczek Moderator
~DArkness ~DArkness Admin [TS3]
×