Jump to content
 • Zlot 2019

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

~DArkness

Moderator

~DArkness last won the day on March 11

~DArkness had the most liked content!

Community Reputation

469 Excellent

4 Followers

About ~DArkness

 • Rank
  Mała Mi
 • Birthday 08/22/2001

Personal Information

 • Biography
  Słodka mała Mi :>
 • Konto Steam
  http://steamcommunity.com/id/WiczkA

Recent Profile Visitors

10977 profile views
 1. UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 2. Zgłoś się do @Kszaczek na PW. Witamy na Mordownii Zapraszam do przywitania się -> https://cs-mordownia.pl/forum/17-przywitaj-się-z-nami/
 3. Serwer bardzo świeży, ale nie widzę powodów by nie przyjąć. Tyle że mam nadzieje że serwer nie będzie na sieci tydzień po czym właściciel zniknie, odda nam serwer albo postanowi że jednak to nie jest to czego szukał i odejdzie. Szkoda naszego czasu i właściciela serwera.
 4. ~DArkness

  ANKIETA #17

  Dzieci Witam wszystkich w kolejnym wydaniu naszej Ankiety. Dzisiejsze pytanie brzmi następująco: Ile dzieci chciałbyś/chciałabyś mieć? Dziś do wyboru mamy 5 odpowiedzi! Wielkie zero, 1, 2, 3 oraz Inne. Ta ankieta podobnie jak poprzednia trwać będzie do piątku a wynik będzie podany !w kolejnym wydaniu Gazetki Mordowni. Zapraszamy do pisania pod tematem na co oddaliście swój głos!
 5. ~DArkness

  PROBLEMY Kosy

  Nie mamy osoby która mogła by nam ogarnąć serwer. A serwer spadł na nasze ręce z nieba. Jedyna osoba która się chciała serwerem zająć nie ma teraz czasu. Więc albo poczekamy albo będziemy zmuszeni usunąć serwer z sieci. To już w sumie wasz wybór, zwłaszcza że od tych dwóch miesięcy też wiecie jaka jest sytuacja na sieci.
 6. ~DArkness

  Propozycja zamiany kolejności map....

  Jak wyżej, była już dyskusja na ten temat. Uważam temat za zbędny bo już została podjęta decyzja na ten temat. Jedyne co ma sens to to że zaraz po eldorado jest kabul.
 7. ~DArkness

  ANKIETA #16

  Przeglądraki Witam wszystkich w kolejnym wydaniu naszej Ankiety. Dzisiejsze pytanie brzmi następująco: Która przeglądarka internetowa jest twoją ulubioną? Dziś do wyboru mamy 7 odpowiedzi! Google Chrome, Internet explorer, Opera, Firefox, Safari, Vivaldi oraz Inne. Ta ankieta podobnie jak poprzednia trwać będzie do piątku a wynik będzie podany !w kolejnym wydaniu Gazetki Mordowni. Zapraszamy do pisania pod tematem na co oddaliście swój głos!
 8. ~DArkness

  Siemka

  Witaj, może jednak napiszesz coś więcej o sobie?
 9. ~DArkness

  ANKIETA #15

  "Inne"
 10. ~DArkness

  Trochę Lipa

 11. ~DArkness

  Siemanko

  Witaj na Mordownii
 12. ~DArkness

  ANKIETA #15

  Gatunki filmowe Witam wszystkich w kolejnym wydaniu naszej Ankiety. Dzisiejsze pytanie brzmi następująco: Który gatunek filmowy lubisz najbardziej? Dziś do wyboru mamy 8 odpowiedzi! Akcja, przygodowy, fantasy, komedia, horror, sensacyjny, science fiction oraz Inne. Ta ankieta podobnie jak poprzednia trwać będzie do piątku a wynik będzie podany !w kolejnym wydaniu Gazetki Mordowni. Zapraszamy do pisania pod tematem na co oddaliście swój głos
 13. ~DArkness

  GAZETKA Wydanie #3

  Zobacz także: Sparing gracze vs admini! - https://cs-mordownia.pl/topic/39719-sparing/ Zlot 2019 - https://cs-mordownia.pl/topic/39346-zlot-cs-mordowniapl-2019/ Ankieta #10 - https://cs-mordownia.pl/topic/39345-10/ Ankieta #11 - https://cs-mordownia.pl/topic/39360-11/ Ankieta #12 - https://cs-mordownia.pl/topic/39389-12/ Ankieta #13 - https://cs-mordownia.pl/topic/39408-13/ Ankieta #14 -https://cs-mordownia.pl/topic/39616-14/ Głosuj na 5map i zgarnij Vipa na 7 dni! – https://cs-mordownia.pl/topic/39011-zagłosuj-na-serwer-i-zgarnij-vipa-na-7-dni/ Głosuj na CS.GO Mod - https://cs-mordownia.pl/topic/38928-głosujemy-na-serwer/ Glosuj na Only AWP - https://cs-mordownia.pl/topic/39228-glosujemy/
 14. UP @ART będziesz coś działał na serwerze czy jednak nie?
 15. ~DArkness

  CS;GO MOD Rush

  UP

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...