Jump to content

~DArkness

Moderator

~DArkness last won the day on December 5 2019

~DArkness had the most liked content!

Community Reputation

496 Excellent

4 Followers

About ~DArkness

 • Rank
  Mała Mi
 • Birthday 08/22/2001

Personal Information

 • Biography
  Słodka mała Mi :>
 • Konto Steam
  http://steamcommunity.com/id/WiczkA

Recent Profile Visitors

13812 profile views
 1. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY Podanie na moderatora

  Podsumowując, Alan lat 16, prowadził już swoje forum, na naszym forum jest kilka dni, ale już tutaj grał i byl AKTYWNY. Składa podanie na moderatora co wymaga sporo pracy gdy jest ruch na forum, ale męczące było zrobienie reklam które są jednym z wymogów w podaniu. Hm. Nie rozumiem, nie pozdrawiam Jestem na nie, bo nie widzę w przyszłości forum Alana xdd
 2. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY Serwer JailBreak

  Tak Nie widzę powodu by nie przyjąć serwera.
 3. 1. Ja jestem za tym by ogarnąć serwer i zrobić only dd2. Przynajmniej narazie, tak aby był jakiś serwer. I tak nic tam się nie dzieje a że stoi nie na tym hostingu co chcesz to wiem że nie chcesz i nie będziesz się nim bawił. Jak już o tym rozmawialiśmy, mogę nawet być prawą ręką i ogarniać chociażby dział na forum. 2. Uważam że na Mordownii aktualnie są tylko osoby które są tutaj dosyć długo i można im zaufać. Dlatego dostęp do tego działu póki co mogło by mieć więcej osób, nawet od rangi zwykłego admina. (Póki nie przybędzie ludzi) I jak najbardziej lepiej dać rangę użytkownikom mordownii których znamy niż pierwszemu lepszemu Tomkowi Za dużo tutaj było sytuacji gdzie super Tomki banowały całe serwery i uciekali. 3. Okej 4. Też wolę TSa. Wciąż jest wiele osób które go używają. Uważam też że jak ktoś wchodzi na TS'a to jest większe prawdopodobieństwo że odwiedzą forum 5. Uważam że fajny pomysł bo mamy dużo kompetentnych ludzi w wielu dziedzinach i można wybić forum chociażby tym. Szukasz pomocy? Wejdź na Cs-Mordownia.pl, pomożemy! Poza tym to coś "innego" rzadko kiedy to się spotyka u innych, pomoc kończy się na csie, ich serwerach i ich forum.
 4. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY RANGI / UPRAWNIENIA - FORUM / SERWERY

  Multi admin Moderator Redaktor Jako admin na serwerze można na mnie liczyć tylko na weekendy, może czasem w tygodniu. Raczej słaba aktywność. Jako moderator od 30 min dziennie do x Jako redaktor około 2H tygodniowo Jak wyżej,
 5. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY ODPALONY

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 6. ~DArkness

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Ranga została przypisana, nie wiem przez kogo. Proszę o pisemne zaakceptowanie, lub odrzucenie propozycji
 7. ~DArkness

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Ogólnie uważam że nie ma nic do stracenia, mało tutaj kto wchodzi a sieć przymiera. Więc albo coś zrobisz i będzie lepiej albo zrobisz coś i nic się nie zmieni Jestem też takiego zdania że powinno to być i tak z marszu rozstrzygnięte przez Ame bo za wiele osób tutaj nie zagłosuje Ps. Czemu sam sie dissujesz?
 8. ~DArkness

  Pokaż swoje zdjęcie vol.2

  Zacznij od dodania fotki foteczki
 9. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY Serwer TeamSpeak3

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 10. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY Serwer TeamSpeak3

  Posiadamy własny serwer ts.
 11. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY Tło profilu

  Też jestem za. @Kszaczekakceptujemy
 12. ~DArkness

  Hejka♥

  Witaj na Mordownii
 13. Motylki są fajne :x

 14. Wszystko fajnie, tyle że już posiadamy serwer ts

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...