Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Whaaaaataaaaa.!

MultiAdmin
 • Content Count

  992
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Whaaaaataaaaa.! last won the day on August 22

Whaaaaataaaaa.! had the most liked content!

Community Reputation

413 Excellent

2 Followers

About Whaaaaataaaaa.!

 • Rank
  Supreme Master First Class
 • Birthday July 17

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  Motoryzacja, fotografia, polityka, informatyka
 • Occupation
  Własna działalność gospodarcza
 • Ulubiona Rozgrywka
  4FUN
 • Konto Steam
  rychu991
 • Twoj nr GG
  8226245

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Whaaaaataaaaa.!

  WAŻNE Zlot Mordowni 2018

  Przelew puszczony. Ważna informacja: ruszamy na miejsce zlotu w piątek, około godziny 10:00-12:00 z Wrocławia. Jeżeli ktoś jest chętny, by się zabrać (mamy dwa miejsca w samochodzie), to zapraszam do kontaktu. Analogicznie, wracamy do Wrocławia w poniedziałek rano, jeżeli ktoś się chce zabrać, to też zapraszam.
 2. Masturbancja. 

 3. Whaaaaataaaaa.!

  PRZYPIĘTY Logo sieci

  Podoba mi się wersja numer dwa (gdybym miał wybrać). Ale ogólnie obie propozycje są bardzo ładne.
 4. Whaaaaataaaaa.!

  PRZYPIĘTY Logo sieci

  Mówiąc szczerze, to bardzo mi się podoba te, które jest aktualnie w lewym górnym rogu na forum. Połączenie różnych odcieni niebieskiego jak najbardziej mi pasuje, zostałbym przy tym kolorze. Chciałbym jednak, aby grafik zmienił je w formę wlepki - sześciokąta? Raz, że łatwiej jest użyć takiej formy do różnych grafik a dwa chciałbym zrobić wlepki do naklejenia z logiem naszej sieci. Przykład:
 5. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Laseczki będą mogły wstawiać swoje selfiaki.
 6. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Z lewej strony wysuwany bloczek - może tam wrzucić nasz FB? I takie coś mam pod nickiem
 7. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Tylko na to mogę mieć wpływ (reszta to @Kszaczek). Niestety, nie mamy dostępu na FB, albo ktoś się ukrywa, albo doszło do takiej patowej sytuacji, że każdy zrezygnował z funkcji administratora i teraz nie mamy jak ogarnąć dostępu. Wszystko można by było zrobić, bo np. Lazy ma analityka (więc moglibyśmy powalczyć z FB), ale nie ma zaangażowania, wiec nie wiem co dalej. Zakładać nowego nie ma sensu, bo ten stary będzie się zawsze lepiej i wyżej indeksował.
 8. Whaaaaataaaaa.!

  Degradacje

  @RaVersoN, myślę, że tu powinieneś odświeżyć listę i podać ostateczny wygląd składu AC
 9. Łobuzie ! :*:dajbuzi:

 10. Stóweczka ! :piwo::piwo:

 11. Whaaaaataaaaa.!

  WYWIAD [Wywiady] Nominacje

  Chętnie przeczytałbym wywiad z fiutoldem nt. jego zainteresowań seksualnych.
 12. Whaaaaataaaaa.!

  Wzór podania na Grafika

  Witaj! Jeżeli chcesz zostać naszym sieciowym grafikiem, to najpierw trzy razy zastanów się nad tym, zanim złożysz podanie. Mieliśmy dziesiątki osób, które przechodziły wstępną rekrutację, a następnie znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. Jeżeli nadal jesteś chętny i zdeterminowany, aby złożyć podanie - przeczytaj poniższe wymagania i zasady przyjmowania: Wzór podania: Imię: Wiek: Jak długo jesteś z nami na forum? Doświadczenie (pełniłeś już wcześniej tę funkcję? grafiką zajmujesz się zawodowo/amatorsko?) Dostępność na forum: Kilka słów o Tobie, dlaczego to właśnie ty nadajesz się na tę funkcję? Program/narzędzia, na których pracujesz wykonując grafiki: Zaprezentuj swoje prace graficzne (przynajmniej 5, ale im więcej tym lepiej) Dodatkowo: 10 Reklam naszej sieci zawsze mile widziane. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Jeżeli tak - zanim napiszesz nowy temat, zgłoś się na PW do moderatora. Administracja nie gryzie, a pomaga!
 13. Whaaaaataaaaa.!

  Prośby o dodanie do prawidłowej grupy na forum

  Zwracam się z prośbą o uporządkowanie grup/rang Multiadmina: - Tequila / admin wszędzie prócz BB / należy się ranga Multi i zdjęcie rang poszczególnych serwerów - Lazy / admin wszędzie / należy się ranga Multi (dotychczas VIP) - nsiedlec (j/w) - Dr House (j/w) @KORE: Link do profilu: http://cs-mordownia.pl/member.php?20093-Bemo Nazwa grup: Admin Only 5 Maps Link do Podania(uzasadnienie): http://cs-mordownia.pl/showthread.php?34670 Link do profilu: http://cs-mordownia.pl/member.php?19853-HALO-! Nazwa grup: Admin Only AWP Link do Podania(uzasadnienie): http://cs-mordownia.pl/showthread.php?34748-Podanie-o-admina-HALO-!/page3
 14. Whaaaaataaaaa.!

  Przeczytaj zanim dodasz ogłoszenie!

  Parę zasad działu "Sprzedam/Kupię/Zamienię" 1) Możesz tutaj zamieścić dowolny temat na temat sprzedaży czegokolwiek, nawet przedmiotu niezwiązanego z tematyką tego forum 2) Możesz zamieścić dowolną ilość ogłoszeń 3) Dodaj link do portalu aukcyjnego / zdjęcia / dane kontaktowe / dokładny opis 4) Oszustwa, linki zarobkowe, linki do podejrzanych stron bądź ogłoszeń = BAN 5) Decyzję w sprawie sytuacji wymienionych w ptk. 4 podejmuje Administracja forum 6) Administracja nie ponosi odpowiedzialności za transakcje pomiędzy użytkownikami - nasze forum służy wyłącznie do tego, aby osoba Sprzedająca znalazła właściwego Kupującego I pamiętajcie - uczciwość przede wszystkim!

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)

×