Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Whaaaaataaaaa.!

MultiAdmin
 • Content count

  992
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Whaaaaataaaaa.! last won the day on August 22

Whaaaaataaaaa.! had the most liked content!

Community Reputation

413 Excellent

2 Followers

About Whaaaaataaaaa.!

 • Rank
  Supreme Master First Class
 • Birthday July 17

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  Motoryzacja, fotografia, polityka, informatyka
 • Occupation
  Własna działalność gospodarcza
 • Ulubiona Rozgrywka
  4FUN
 • Konto Steam
  rychu991
 • Twoj nr GG
  8226245

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Whaaaaataaaaa.!

  Kilka uwag i propozycji

  Wczoraj w nocy, ze względu na brak graczy u nas, poszedłem do pierwszej-lepszej konkurencji pograć. Trafiłem na jeden z serwerów, na którym było ponad 25 osób, więc zostałem tam na ponad 3 godziny. Grało mi się świetnie i myślę, że kilka spostrzeżeń uda mi się tutaj przemycić, może część uda się wprowadzić. Wszakże uważam, że trzeba patrzeć na najlepszych i dostosowywać się do ich poziomu. Po pierwsze, poziom samej gry jest naprawdę o wiele wyższy niż naszych serwerów, ale to juz chyba wiemy od dawna. Na naszych próżno szukać naprawdę "wykoksanych" graczy, którzy grają od lat i są w tym naprawdę ekspertami. Większość graczy o tej porze to gracze STEAM. Co ważne, na serwerze było widać, który z nich ma STEAM a który nie. U nas dawno tego nie widziałem, ale skoro u nich można, to pewnie i u nas też. Sama rozgrywka to nie klasyczne DD2 a ankieta na koniec danej mapy wśród graczy. Fajna opcja, miło było zagrać azteca, nuka i inne tego typu mapy. DD2 strasznie mi się już znudził. Była wprowadzona rozgrzewka - tutaj akurat były M1 przez minutę. Fajną sprawą była przede wszystkim dynamiczna rozgrywka. Admin od razu wypieprzał tych, którzy czaili się na respie, nie wykonywali celów mapy, nie ogarniali itd. W efekcie jedna runda rzadko kiedy trwała dłużej niż minutę. Super sprawa. U nas natomiast lecą skargi na admina w momencie, kiedy wywala z respa po 1:30 - sami wiecie, jak to wygląda.
 2. Whaaaaataaaaa.!

  ANKIETA Pytanie Tygodnia #1

  Siłownia, bo od momentu, kiedy rozpocząłem pracę zdalną, w domu, spasłem się jak świnia. W przeciągu nieco ponad roku przybrałem 20 kilogramów. Nie dość, że rudy, to jeszcze gruby. Aktualnie spadłem 10 kilogramów, kolejne 10 jest jeszcze do odjęcia. Nie ukrywam, że o wiele łatwiej (i szybciej) się tyje niż potem zrzuca. Ogólnie siłownia jest dla mnie nudna, monotonna, pełna plastikowych laleczek i gości, dla których to miejsce to styl życia. Cieszyłem się jak chodziłem cyklicznie 3 razy w tygodniu, ale tylko do momentu zasłyszanej w szatni rozmowy: - Nie no kurła, ja to kiedyś po 3-4 razy dziennie chodziłem. Na początku do x bo tam robiłem plecy, potem do y na nogi, dobry sprzęt mieli. - A dziś to już nie chodzisz? - Nie, dziś tylko dwa razy dziennie, rano i wieczorem jak nie mam co robić. Kurła, pomyślałem. Ludziom to się w życiu nudzi.
 3. Whaaaaataaaaa.!

  PROPOZYCJE dłuższa gra

  Zdecydowanie jestem ZA wydłużeniem do takiego poziomu, jak było kiedyś
 4. Whaaaaataaaaa.!

  WAŻNE Zlot Mordowni 2018

  Przelew puszczony. Ważna informacja: ruszamy na miejsce zlotu w piątek, około godziny 10:00-12:00 z Wrocławia. Jeżeli ktoś jest chętny, by się zabrać (mamy dwa miejsca w samochodzie), to zapraszam do kontaktu. Analogicznie, wracamy do Wrocławia w poniedziałek rano, jeżeli ktoś się chce zabrać, to też zapraszam.
 5. Masturbancja. 

 6. Whaaaaataaaaa.!

  PRZYPIĘTY Logo sieci

  Podoba mi się wersja numer dwa (gdybym miał wybrać). Ale ogólnie obie propozycje są bardzo ładne.
 7. Whaaaaataaaaa.!

  PRZYPIĘTY Logo sieci

  Mówiąc szczerze, to bardzo mi się podoba te, które jest aktualnie w lewym górnym rogu na forum. Połączenie różnych odcieni niebieskiego jak najbardziej mi pasuje, zostałbym przy tym kolorze. Chciałbym jednak, aby grafik zmienił je w formę wlepki - sześciokąta? Raz, że łatwiej jest użyć takiej formy do różnych grafik a dwa chciałbym zrobić wlepki do naklejenia z logiem naszej sieci. Przykład:
 8. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Laseczki będą mogły wstawiać swoje selfiaki.
 9. Whaaaaataaaaa.!

  CS;GO MOD Skiny CS:GO na naszym serwerze.

  Nie wiem jak Ci dziękować. Świetna robota, dokładnie o coś takiego mi chodziło. Brawo!
 10. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Z lewej strony wysuwany bloczek - może tam wrzucić nasz FB? I takie coś mam pod nickiem
 11. Whaaaaataaaaa.!

  [w trakcie] Prace na forum!

  Tylko na to mogę mieć wpływ (reszta to @Kszaczek). Niestety, nie mamy dostępu na FB, albo ktoś się ukrywa, albo doszło do takiej patowej sytuacji, że każdy zrezygnował z funkcji administratora i teraz nie mamy jak ogarnąć dostępu. Wszystko można by było zrobić, bo np. Lazy ma analityka (więc moglibyśmy powalczyć z FB), ale nie ma zaangażowania, wiec nie wiem co dalej. Zakładać nowego nie ma sensu, bo ten stary będzie się zawsze lepiej i wyżej indeksował.
 12. Whaaaaataaaaa.!

  Degradacje

  @RaVersoN, myślę, że tu powinieneś odświeżyć listę i podać ostateczny wygląd składu AC
 13. Łobuzie ! :*:dajbuzi:

 14. Stóweczka ! :piwo::piwo:

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)

×