Jump to content
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/24/18 in all areas

 1. 2 points
  Drodzy użytkownicy sieci www.Cs-Mordownia.pl z okazji Świąt Bożonarodzeniowych chcielibyśmy życzyć Wam, aby te Święta spędzone były przez Was w rodzinnej atmosferze, aby każdy z Was mógł wypocząć po jakże trudnym roku. Życzymy dużo radości, spokoju, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń . Liczymy, że te Święta będą magiczne ! Życzenia składa cała Administracja Forum !
 2. 1 point
  Wesołych świąt! Z okazji zbliżającego się okresu świątecznego życzę wam, byście spędzili ten czas z najbliższymi. Nie koniecznie wartościowych prezentów, niech największym prezentem będzie to, że macie z kim spędzić ten czas. Następnie udanego nowego roku, efektywnego dla sieci CS Mordownii (najważniejsze!) Życzy ART, Sandra, Natan. EDIT: Możecie mnie zlinczować, rozumiem. Bo chociaż odszedłem od was, z dnia na dzień - To chce was, jako społeczeństwo bardzo przeprosić. Większość wie o co chodzi, każdy robi błędy - większe / mniejsze. Ale dzięki Mordownii spotkałem, poznałem spoko ludzi. Zwiedziłem jakąś cząstkę Polski. Dzięki Wesolych, udanego! Nie schlejcie się za bardzo (kierowane głównie do Krzysia)

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×