Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/15/19 in all areas

 1. 2 points
  Zróbmy coś, ruszmy te dupska.
 2. 1 point
  Dzień dobry. Mam propozycję, pomijając pytania.. to do Arka już pisałem. Jednak chce znać zdanie starszych wyjadaczy. Zatem, 5 stycznia (2020r.) wracam do Danii, od 6-ego jestem w dyspozycyjny na każdy sposób. W Polsce mi nie wyszło.. Ci co mnie znają wiedzą kim, jaki jestem i byłem oraz co potrafię. Pisałem do Arka lecz nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi więc pytam Was (wasze zdanie może przekona Arka do podjęcia decyzji.) O co chodzi? - Razem z powrotem do Danii z automatu nie mam nic do roboty. Jeżeli Cief się zgodzi to postawie serwer pod logiem Mordownii, jeżeli jednak się nie zgodzi - prawdopodobnie odbije od cs 1.6 i będę szukać innego zajęcia. ( plan "B" to nowa, własna sieć. Ale po co? ) - Jezeli sam radę postawić forum na nogi - do aktywności, wrócę do Arka z propozycją awansowania na stanowisko AT. - Jezeli już otrzymam powyższą range, jedyne czego chce to mieć pełną odpowiedzialność za stanowiska i za byt sieci. - Mordownia (jako sieć) będzie dalej i ciągle Amy, nie zamierzam jej odkupować, chyba że sam wyjdzie z propozycją. - Jeżeli Amator, jako wlasciciel postanowi sprzedać Mordownie to, Ja i mój serwer automatycznie się usuwamy, a sieć idzie na sprzedaż Dlaczego tak? Ponieważ myślę że, jeżeli z obecnym AF/AT doszliscie do upadku to jednoznaczne jest z tym że albo nie mają czasu albo wyjebane, jeżeli chce się zmian to trzeba świeżej krwi.. Jeżeli jednak Ama odda sieć komuś ze starych bywalców np. House, Whaata, Darkness itd. to zostaje.. P. S. Jeżeli chcecie - hejtujcie. Ja wyszedłem z propozycją która możecie olać lub ocenić pozytywnie. Decyzja dla was, miłego czytania.
 3. 1 point
  Ranga została przypisana, nie wiem przez kogo. Proszę o pisemne zaakceptowanie, lub odrzucenie propozycji
 4. 1 point
  Nie, nie chce Prawdopodobnie na przestrzeni 2-3 lat nie wróce. @Kszaczek Nie wiem, na pewno będę miał (tak sądzę) więcej czasu od Ciebie(?). @KamilloS Odezwę się po wyborach
 5. -2 points
  Pytanie czy zmontujesz "energiczny" zespół do ciągnięcia tego wszystkiego? Realizacja może okazać się cięższa niż w planach - na pewno o tym wiesz. Ale jestem tego zdania co poprzednicy, zbieraj te nici i zrób z nich linę, którą wyciągniesz tą sieć. To ostatni mój post, więc też się żegnam i życzę powodzenia, trzymam za Was kciuki!

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...