Jump to content
 • Zlot 2018

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • 1% Podatku

  Oddaj swój 1% podatku!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Leaderboard

 1. ART

  ART

  Administrator


  • Points

   7

  • Content count

   883


 2. Kszaczek

  Kszaczek

  Moderator


  • Points

   3

  • Content count

   1,806


 3. DrHouse

  DrHouse

  MultiAdmin


  • Points

   2

  • Content count

   176


 4. TheDarkKratori

  TheDarkKratori

  Admin [TS3]


  • Points

   2

  • Content count

   96Popular Content

Showing most liked content since 03/21/2018 in all areas

 1. 3 points
  Patryk. Ode mnie masz Tak! Oboje wiemy jak duzi roboty wykonywałeś. Z zachowaniem było różnie w obie strony, ale wiem że obecnie nie ma lepszej osoby na At.
 2. 2 points
  Imię: Patryk Wiek: 22 aktualnie, za 3 dni 23 dobijam Ile jesteś z nami na forum i jak znasz nasze forum ? : Zarejestrowany dnia 20 Wrzesień 2014, z małymi przerwami.. Doświadczenie ( ile razy miałeś Administratora Forum?) : Range AF posiadałem raz, doświadczenie rośnie. To Wy mi zaufaliście Dostępność na Forum: Nie mam wybranych godzin, z Forum korzystam tak jak inni z Facebook'a. Wchodzę co chwilę. Coś o sobie ,Dlaczego TY ?: Forum w parę dni zaniedbało się. Dodatkowo, moim zdaniem nie ma tutaj odpowiedniej osoby na stanowisko Administratora Technicznego. Jeżeli to pomoże mi znów wejść na czerwonego to; - Znam silnik Forum - Wiem na czym stoi Forum, co skończyłem, co muszę skończyć, co dodać. - Znam; *HTML / XHTML (podstawowy-średni) *CSS (dobrze) *AMXX (Nie dawno nic nie potrafiłem, dzisiaj jednak już trochę umiem - skill rośnie) *Grafika; Pracuje nie od dziś w programach graficznych, przerabiałem; GIMP, Adobe Photoshop. Aktualnie działam w PS CS6, jednak ostatniego czasu większą uwagę poświęcam kodowaniu. Jeżeli chodzi o mnie. Wiem jaki byłem, co napisałem, co powiedziałem - nie chcę byście wypominali teraz w komentarzach. Od strony AT myślę że się sprawdzę, w sumie to jest to co mnie kręci - robić coś z czego widać zmiany. Słów wypowiedzianych nie cofnę, czasu nie cofnę, zostaje nam tylko zostawić wszystko w tyle i zacząć od nowa(?) ART bez Mordowni to nie ART, Mordownia bez ART'a to nie Mordownia! (dobra, żartowałem) Ile czasu mozesz poswiecic forum: Różnie. Wszystko zależne jest od tego co mam do roboty. Prowadzę sklep, serwer, forum - dawałem rade. Owszem czasem była cisza parę dniowa, ale było wykonane to co trzeba było. Zresztą sami wiecie. Jakie masz propozycje zmian na forum: Nie wiem. Znacie mnie, lubię zaskakiwać. Na prawdę nie chciałbym byśmy znów zaczynali stare tematy, mam sentyment do tego miejsca i chcę dbać o nie tak jak wcześniej.
 3. 2 points
  Tak jak Kszaku wspomniał, nie ma nikogo lepszego. Człowiek się całe życie uczy na własnych błędach. Ode mnie TAK.
 4. 1 point
  Oczywiscie jestem na TAK Ogarniety z kultura same plusy !
 5. 1 point
  Bartkowi chodzilo,ze masz nie ingerowac w serwery itp. jesli maja one swoich opiekunow-za serwery odpowiadaja H@ Twoje zadanie,jest robota od "srodka forum" oczywiscie na zewnatrz tez lecz w pierwszej kolejnosci robote ta wykonuje Administrator forum . Funkcja "Administrator techniczny forum" Jestem na TAK (miesiac probny) i mam takie samo zdanie co inni, z ktorymi rozmawialismy o tym jakis czas temu na TS po sytuacji z DD2. Wiec witaj w gronie administracji.
 6. 1 point
  Jestem w 100% na TAK +Poradzi sobie +Ogarnia +Żartowniś +Nie potrzebuje pomocy bo sam ogarnie Każdy ma prawo się zdenerwować, ale ty jesteś osobą która sama dojdzie do ładu nie potrzebuje do tego pomocy innych.
 7. 1 point
  Nie wierzę, ale zgadzam się z michem co do ostatniej linijki..i w sumie pierwszej też xDD Doświadczenie posiadasz, wiemy że potrafisz. Jesteś osobą samodzielną i widać że ci zależy Tak
 8. 1 point
  Nie ma problemu . Prosiłbym o nadanie prefixu Odbanowany.
 9. 0 points
  Ta.. wymagania spełniasz, chodź mnie wkurwiasz to Cię lubie haha @Rehab otwórzcie najpierw rekru

fejsbug

Ekypa z nju dżerzi

amator75 amator75 Administrator
ART ART Administrator
Kszaczek Kszaczek Moderator
~DArkness ~DArkness Admin [TS3]
×