Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/02/20 in all areas

 1. 4 points
  Ogólnie może znajdą sie szczątki jakies zachowane zdj/ss'ów Ale może dobrym pomysłem jest popytać ludzi bo jest dużo osób co pamięta i dobrze wspomina te czasy podsyłam też link do filmiku na yt może troche pomoże -*** Są to filmiki z różnego okresu czasowego ***
 2. 3 points
  NOWY BASEBUILDER MORDOWNI? 1. Serwer Publiczny: Tak, zastanawiałem się aby zrobić prywatny bo za dużo ludzi gra, i nawet jako h@ czasami nie ma miejsca dla mnie... 2. Ilość Slotów: Oczywiście 32 3. Hosting Serwera: Mój własny, nie potrzebuje jakichś pukawek , czy 1shot 2kill... Mój host jest napędzany jak samochód Freda Flinstona, własnymi pedałami pod biurkiem. oszczędność ekologia i te sprawy. 4. Rodzaj Moda: BaseBuilder | Zombie MOD | W Wolnych chwilach przerabiam na Only DD2 5. Ilość posiadanych Adminów: 9, ale rekrutacja ON 6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/178.33.168.228:25565/ 7. Jak długo posiadasz serwer: 7 lat, 8. Kontakt GG :007112123 9. Kontakt Steam: Nie mam steam, 10. Powód odejścia z innej Sieci: Wyrzucili mnie, powód był prosty... Za dużo ludzi z mojego serwera rejestrowało się na forum i przeciążało całą sieć Myślę że tutaj administracja nie będzie miała z tym problemu... 11. Rank GT: (max 5000): jak widać 1. 12. Czy posiadasz aktywna reklamę (link): Nie potrzeba chyba rekalmy na 7 letnim rozkręconym serwerze... Wiem że mój poziom żartu jest tak niski jak IQ stomki ziemniaczanej, ale jest jedno z moich ulubionych "świąt" Prima Aprilis więc coś tam napisałem na tej "umarłej mordowni" którą odwiedzam rzadko. Pozdro trzymajcie sie.
 3. 1 point
  Jezus xD - No forum dzięki temu serwerowi, jakoś mogło by odżyć, jak dają to bierzcie!
 4. 1 point
  Plus za stawianie na ekologię, przynajmniej wsparcie od Grety gwarantowane
 5. 1 point
  Cześć. Co do nie dawnej degradacji dot. mojej osoby. Z jednej strony chujowo się czuje z tym że obiecywałem wielkie BUM, a z drugiej jednak to dobrze że do niej doszło. Tak jak od nie jednego z Was słyszałem, tak jak większość tutejszych twierdzi - CSM to tylko dodatek uzupełniający czas wolny. Także jakoś tak wyszło że i ja miałem takie podejście, życie prywatne wymaga większej uwagi, a że ostatniego czasu było jak było, to przełożyło się to na moją aktywność. Degradacja? Jak najbardziej. Jednak przywrócenie @Kszaczek na dawną pozycje to według mnie (!) ruch nie potrzebny. To nic nie wprowadzi poza kolorem jego Nicku (Sorry kszak)

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...