Reklama żeby była dobra powinna być dobrze przemyślana. Najczęściej stawiamy na to, co inni, czyli na telewizję i radio, a przecież naprawdę są inne możliwości wcale nie gorsze. Można dla przykładu postawić na ulotki, ale one częściej trafiają do kosza niż do kieszeni. Ich skuteczność jest coraz mniejsza, a poza tym wiele osób, kiedy je widzi to zaczyna się denerwować.

W takim razie, na co można postawić? Na pewno krówki reklamowe powinny spełnić nasze wszystkie kryteria. Mamy coś bardzo smacznego, co przypadnie do gustu naszym klientom. Krówki kojarzone są bardzo dobrze, dlatego wykorzystanie ich do reklamy wydaje się być bardzo dobrym pomysłem. Wybierzemy sobie krówki albo o smaku mlecznym albo o smaku kakaowym. Najlepiej jest wymieszać te dwa smaki, a wtedy łatwiej będzie nam trafić w gusta osób, które będą cukierkami obdarowywane. Najważniejsze jest to żeby wiedzieć jak wykorzystać krówki reklamowe żeby reklama była bardziej efektywna. Jakby nie patrzeć inwestujemy swoje pieniądze po to żeby jak najwięcej na tym zyskać, a zatem trzeba stawiać na to, co najlepsze. Gdybyśmy postawili na słabej jakości słodycze to będzie nasz największy błąd i nigdy nie można do takiej sytuacji doprowadzać. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze czy dobra renoma czy pozorne oszczędności. Jeśli chcemy zyskać jak najwięcej na reklamie to trzeba będzie postawić na to, co najlepsze. Wtedy klienci właśnie w taki sposób będą postrzegać naszą firmę.

Czy my na tym zyskamy? Oczywiście, że tak i to bardzo dużo. Im więcej osób, które dostaną cukierki skorzysta z usług naszej firmy tym lepiej dla naszych zarobków. Zyski i jeszcze raz zyski to dla nas jest najważniejsze, dlatego trzeba postawić na takie rozwiązania, które będą je zwiększać. Słodycze z naszym logo to strzał w dziesiątkę i bardzo szybko przyznamy rację tym wszystkim, którzy już te słodycze u siebie zastosowali. My będziemy bardzo zadowoleni z naszej kampanii reklamowej i klienci będą zadowoleni z otrzymanych słodyczy reklamowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *