Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. KamilloS

  RANGI / UPRAWNIENIA - FORUM / SERWERY

  Zgłaszam gotowość! Cel : Przywrócić dawny blask sieci Dostępność - o ile coś w życiu się nie wydarzy to po kilka godzin minimum dziennie !
 3. Parę kwestii.. 1. Aktualnie jedyny, odpalony serwer należy do Arka i z tego co wiem to: Jest to serwer reaktywowany!/odzyskany przez Amatora od jekiegoś tam dostawcy, Zatem, IP serwera posiadało wcześniej reklamę przez co w jakimś stopniu jest znane w jakimś gronie graczy, Wyżej wymieniony serwer (prawdopodobnie) "stoi" na hosting'u 1shot*****, czyli na hostingu z którego korzystać osobiście nie będę, Z mojej strony jeżeli chcecie to przerobie go na Only DD2 by coś się grywało, Jeżeli jest jakaś chętna osoba która widzi siebie jako H@ tego serwera z własnym pomysłem to wszystkie propozycje są mile widziane w dziale: (link podam nie długo jak ogarnę) 2. Grypa AntyCheat I ponownie, każdy kto ma doświadczenie lub chciałby spróbować własnych sił na takim stanowisku również może aplikować tutaj: Mile widziane osoby znane z naszej społeczności, Jeżeli miałbym wybierać między kimś zielonym ale(!) znanym i aktywnym(!) z CSM'u a kimś obcym ale obeznanym - wybiorę raczej tego z naszego grona, 3. Rangi na Forum Zostaną przerobione, Zostaną zabrane i dodane osobą które zasłużyły, Tutaj chciałbym nawiązać do tego tematu 4. Serwer Głosowy I tutaj pytanie do was.. Chcielibyście serwer TeamSpeak'a czy Discord'a? Sam osobiście wybieram opcje pierwszą, lecz decyduje większość. 5. Wsparcie Techniczne Wprowadzić w życie tzw. Support. Pomoc techniczna dla społeczności na różnych platformach. Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszam PW. Cały projekt miałby opierać się na jak najszybszej udzieleniu odpowiedzi/pomocy danemu użytkownikowi. Projekt dostępny na różnych platformach np. Steam, GG, Messenger, Forum. (JEŻELI COŚ MI WPADNIE JESZCZE DO GŁOWY TO BĘDĘ EDYTOWAĆ TEGO POSTA. JEŻELI SAMI MACIE PROPOZYCJE TO OZNACZAJCIE MNIE W KOMENTARZACH I NAPISZCIE SWOJĄ PROPOZYCJE)
 4. Siema! Może i zaczne mocno.. Zatem. Wszyscy Ci którzy POSIADAJĄ JAKIEKOLWIEK RANGI NA SIECI tj. Forum / Serwer mają 72 godziny na odpowiedź pod tym postem. Osoby które nie udzielą się w powyżej wyznaczonym czasie zostaną zdegradowane z obecnie posiadanych rang do poziomu; * Gracz * [V.I.P] * Nadanie rangi VIP lub Gracz jest zależna od zasług dla sieci. P.S. Jeżeli nie za dużo wymagam to chciałbym dodatkowo byście w odpowiedzi dopisali wasz zamiar względem sieci oraz ile czasu +/- jesteście w stanie poświecić w skali tygodnia. Dzięki za reakcje, miłego weekendu. ART
 5. Yesterday
 6. Last week
 7. Whaaaaataaaaa.!

  WAŻNE PODSUMOWANIE ROKU 2019

  Kategoria ,,Gracz" 1. Najlepszy gracz: Dr House na de_westwood 2. Najgorszy gracz: amator75 Kategoria "Użytkownik" 3. Ulubiony user/ka: z tych, którzy zostali: Dr House 4. Najbardziej niekoleżeński user: ART 5. Najlepsza pannica na mordowni: jedyna - Darkness 6. Największy żartowniś forum: 7. Największy spamer/ka forum: Darkness 8. Największy spamer SB: Darkness XDDD 9. Największy milczek forum: Łata 10. Najwięcej wnoszący użytkownik/czka: z lekką dozą nadziei: ART 11. Najlepszy pomocnik dla innych: pomimo wszystko: Kszaczek 12. Najbardziej pracowity użytkownik: wszyscy daliśmy ciała 13. Najbardziej aktywny użytkownik: Kszaczek 14. Najbardziej niedoceniany: SoniC :D 15. Najbardziej wkurzający: jednak Darkness Kategoria "Forum" 16. Wydarzenie roku: 17. Dyskusja roku: przyszłość sieci i chęć dania jej nowego życia 18. Ulubiony temat: 19. Najlepszy avatar: - 20. Najlepsza sygnaturka: - 21. Wpadka roku: zlot i akcja z Dzikiem 22. Głupota roku: zlot i akcja z Dzikiem Najlepsi z administracji "forum", "serwer" 23. Najlepszy serwer Mordowni: nie ma takiego, nie grałem już chyba z pół roku bo wiecznie stoi pusty 24. Najlepszy administrator(forum): Kszak 25. Najlepszy administrator(serwera): Darkness 26. Najlepszy opiekun serwera: brak 27. Najlepszy AntyCheat: są jacyś?
 8. Zapraszam na strone http://www.steam-key.ocom.pl W naszej ofercie znajdziecie m.in takie gry jak: Counter-Strike 1.6 - 23.37 PLN z VAT SMS Counter-Strike: Source - 30.75 PLN z VAT SMS | 20 PLN PSC Counter-Strike: Global Offensive AKTYWNY PRIME - 30.75 PLN z VAT SMS | 20 PLN PSC Crysis 2: Maximum Edition - 41.82 PLN z VAT SMS Medal of Honor - 30.75 PLN z VAT SMS | 20 PLN PSC Mirror's Edge - 11.07 PLN z VAT SMS RUST - 30.75 PLN z VAT SMS | 20 PLN PSC DayZ - -- PLN z VAT SMS | 80 PLN PSC PUBG - 47,97 PLN z VAT SMS | 20 PLN PSC GTA V - 71,34 PLN z VAT SMS | 40 PLN PSC FIFA 18 - 54.12 PLN z VAT SMS | 30 PLN PSC http://www.steam-key.ocom.pl Wszystkie nasze klucze sa oryginalne i legalne. Platnosc uslug SMS obslugiwana jest przez firme CashBill oraz ProfitSMS Dodatkowo mamy aktywny program partnerski. Sporo kluczy do zgarniecia za reklamowanie! Wiecej informacji na stronie. Wszystko odbywa się blyskawicznie i bezproblemowo. W najblizszym czasie zamierzamy poszerzyc zasoby kluczy o dodatkowe do m.in Diablo 3, Divinity Original Sin 2 oraz kilka innych tytułow. Zapraszamy do zakupow, ekipa Steam Key!
 9. ~DArkness

  ZAMKNIĘTY ODPALONY

  UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora! Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!
 10. amator75

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Nadałem rangę,także wszystko jasne.
 11. Earlier
 12. Jednak poczekam na @amator75, ponieważ on powinien to rozpatrzyć
 13. Kszaczek

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Propozycja zaakceptowana! Wejdzie w życie w niedalekiej przyszłości! @amator75 nadał rangę graczowi @ART
 14. ~DArkness

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Ranga została przypisana, nie wiem przez kogo. Proszę o pisemne zaakceptowanie, lub odrzucenie propozycji
 15. MurarzTynkarzAkrobata

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Czekam
 16. Wajder

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Pytanie czy zmontujesz "energiczny" zespół do ciągnięcia tego wszystkiego? Realizacja może okazać się cięższa niż w planach - na pewno o tym wiesz. Ale jestem tego zdania co poprzednicy, zbieraj te nici i zrób z nich linę, którą wyciągniesz tą sieć. To ostatni mój post, więc też się żegnam i życzę powodzenia, trzymam za Was kciuki!
 17. DrHouse

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Zróbmy coś, ruszmy te dupska.
 18. Kszaczek

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Troszkę nie rozumiem tutaj tekstu Patryk, ale po co oni mieli by tu przychodzić. Jeśli masz chęci się zajmować tym wszystkim z wielką chęcią odstąpię Ci swoje miejsce i zostanę typowym szarakiem. Doskonale każdy wie, że ostatnimi czasy ( dłuższymi czasy ), nie mam czasu na poświęcanie go sieci, gdyż mam inne obowiązki. Skoro wykazujesz chęci oraz masz czas - nie widzę przeszkód. Przestań tylko zionąć ogniem do wszystkich. Arek moje stanowisko w tej sprawie zna, myślę, że na dniach i tak otrzymasz rangę, o którą się starasz.
 19. ~DArkness

  WAŻNE PODSUMOWANIE ROKU 2019

  PODSUMOWANIE ROKU 2019! Już TERAZ możesz głosować w różnych kategoriach! Temat zostanie zamknięty 30.12.2019. ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA! (Wiem też że mało kto tutaj wchodzi ostatnio, jednak postanowiłam i tak wstawić Tradycja ) Kategoria ,,Gracz" 1. Najlepszy gracz: 2. Najgorszy gracz: Kategoria "Użytkownik" 3. Ulubiony user/ka: 4. Najbardziej niekoleżeński user 5. Najlepsza pannica na mordowni: 6. Największy żartowniś forum: 7. Największy spamer/ka forum: 8. Największy spamer SB: 9. Największy milczek forum: 10. Najwięcej wnoszący użytkownik/czka: 11. Najlepszy pomocnik dla innych: 12. Najbardziej pracowity użytkownik: 13. Najbardziej aktywny użytkownik: 14. Najbardziej niedoceniany: 15. Najbardziej wkurzający: Kategoria "Forum" 16. Wydarzenie roku: 17. Dyskusja roku: 18. Ulubiony temat: 19. Najlepszy avatar: 20. Najlepsza sygnaturka: 21. Wpadka roku: 22. Głupota roku: Najlepsi z administracji "forum", "serwer" 23. Najlepszy serwer Mordowni: 24. Najlepszy administrator(forum): 25. Najlepszy administrator(serwera): 26. Najlepszy opiekun serwera: 27. Najlepszy AntyCheat: Poprzednie podsumowanie jak ktoś nie wie o co chodzi: https://cs-mordownia.pl/topic/37394-podsumowanie-roku-2017/ https://cs-mordownia.pl/topic/38990-podsumowanie-roku-2018/
 20. I właśnie o to chodzi. Różnica między nami jest taka że, mimo że piliśmy razem wódkę to ja potrafię Tobie czy innym osobą z którymi piłem wytykać błędy. Ty niestety nie, tak jak było kiedyś, tak i dziś u Ciebie obowiązki są dzielone na tych z którymi piłeś lub nie. Ci pierwsi są oceniani łagodniej, drudzy odwrotnie. Niestety tak jak w życiu realnym to tutaj też wolę zasadę "bądźmy kolegami przy kieliszku ale w robocie bądźmy sobie obcy" - wiem, ciężko to porównać z robotą ale inaczej to funkcjonować nie będzie. P. S. Tłumaczenie, to tylko sieć, rozrywka, uzupełnienie czasu jest głupia - nie masz czasu na dane stanowisko, odejdź. Pewnie zaraz się zleci całe grono twoich znajomych którzy będą pisać że ja zły, zajmuje się tym co nie powinienem - może i tak, zajmuje. Przynajmniej potrafię wytykać błędy tym z którymi piłem czy nie. Amen.
 21. Kszaczek

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  @ART powiem Ci szczerze, może mnie nie lubisz, nie wiem, może masz do mnie jakiś żal, nie wiem, ale mimo wszystko piliśmy razem wódkę, szanuję Cie jako człowieka i uważam, że zasługujesz na to stanowisko, tylko proszę Cie, bez wywyższania się Moje pełne poparcie masz
 22. Nie, nie chce Prawdopodobnie na przestrzeni 2-3 lat nie wróce. @Kszaczek Nie wiem, na pewno będę miał (tak sądzę) więcej czasu od Ciebie(?). @KamilloS Odezwę się po wyborach
 23. KamilloS

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Może nie jestem aż takim starym wyjadaczem. Lecz mogę dodać od siebie że jeżeli dojdzie do reaktywacji to można liczyć na moją pomoc ( co prawda moje umiejętności nie są szczególnie wybitne i ogólnie ogarniam tylko Ts'a/Discorda ale mam tez znajomości które mogą się w jakiś sposób przydać) Czekam na więcej i liczę na jakiś sukces.
 24. Kszaczek

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Patryk, moje zdanie na ten temat doskonale znasz i wiesz, że jestem za tym Twoim pomysłem. Pytanie tylko, czy dalej będzie sprawiało Ci to aż tyle przyjemności? Powodzenia!
 25. ~DArkness

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Ogólnie uważam że nie ma nic do stracenia, mało tutaj kto wchodzi a sieć przymiera. Więc albo coś zrobisz i będzie lepiej albo zrobisz coś i nic się nie zmieni Jestem też takiego zdania że powinno to być i tak z marszu rozstrzygnięte przez Ame bo za wiele osób tutaj nie zagłosuje Ps. Czemu sam sie dissujesz?
 26. amator75

  ZAAKCEPTOWANE Mordownia. Co dalej?

  Czytalem i czekam na wypowiedzi.
 27. Dzień dobry. Mam propozycję, pomijając pytania.. to do Arka już pisałem. Jednak chce znać zdanie starszych wyjadaczy. Zatem, 5 stycznia (2020r.) wracam do Danii, od 6-ego jestem w dyspozycyjny na każdy sposób. W Polsce mi nie wyszło.. Ci co mnie znają wiedzą kim, jaki jestem i byłem oraz co potrafię. Pisałem do Arka lecz nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi więc pytam Was (wasze zdanie może przekona Arka do podjęcia decyzji.) O co chodzi? - Razem z powrotem do Danii z automatu nie mam nic do roboty. Jeżeli Cief się zgodzi to postawie serwer pod logiem Mordownii, jeżeli jednak się nie zgodzi - prawdopodobnie odbije od cs 1.6 i będę szukać innego zajęcia. ( plan "B" to nowa, własna sieć. Ale po co? ) - Jezeli sam radę postawić forum na nogi - do aktywności, wrócę do Arka z propozycją awansowania na stanowisko AT. - Jezeli już otrzymam powyższą range, jedyne czego chce to mieć pełną odpowiedzialność za stanowiska i za byt sieci. - Mordownia (jako sieć) będzie dalej i ciągle Amy, nie zamierzam jej odkupować, chyba że sam wyjdzie z propozycją. - Jeżeli Amator, jako wlasciciel postanowi sprzedać Mordownie to, Ja i mój serwer automatycznie się usuwamy, a sieć idzie na sprzedaż Dlaczego tak? Ponieważ myślę że, jeżeli z obecnym AF/AT doszliscie do upadku to jednoznaczne jest z tym że albo nie mają czasu albo wyjebane, jeżeli chce się zmian to trzeba świeżej krwi.. Jeżeli jednak Ama odda sieć komuś ze starych bywalców np. House, Whaata, Darkness itd. to zostaje.. P. S. Jeżeli chcecie - hejtujcie. Ja wyszedłem z propozycją która możecie olać lub ocenić pozytywnie. Decyzja dla was, miłego czytania.
 1. Load more activity

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...